Kahramanmaras///46

Haklisin burcincim. Gorustum gul maalesef cok zor donemden geciyor allahim yardim etsin ne denir ki... doruk da goz kurulugundan ameliyat olmus yavrum... cabuk atlatir insallah sorunlarini

Selam. Orucla araniz nasil kizlar. Bu sicaklarda allah yardim etsin tutanlara cok zor. Esim bi gun tuttu benim. Bugday ekti ya onlar abimle harman isleri bitmedi. Bitse de kurtulsak...

Goknurla gorusuyo musun burcin. Teline ulasamadim da hatti iptal mi ettirdi diye dusundum.

mrb kızlar ouç zor da olsa güzel gidiyor maneviyatı yeter. annemler marasta köye geçti serin serin tutuyoz diyorlar. biz de beton binalarda pişiyoruz resmen... bi gun memur olup kuçuk serin bi yere yerlesmek hayalım:) inş. bu arada kpss çalışmaya başladım. iyi gidiyor sahura kadar oturuyorum idil de geç yatıyor zaten. ders çalısıyorum 4 gibi yatıyorum idil 8 9 gibi kalkıyor. öglen uykusunda 2 saatte ben uyuyorum. öyle bütün dengem değişti... ee sizler nasılsınız bakalım.

Selam. Orucla araniz nasil kizlar. Bu sicaklarda allah yardim etsin tutanlara cok zor. Esim bi gun tuttu benim. Bugday ekti ya onlar abimle harman isleri bitmedi. Bitse de kurtulsak...

Goknurla gorusuyo musun burcin. Teline ulasamadim da hatti iptal mi ettirdi diye dusundum.

göknur'la grüştüm ,iyiydi.Doruk'ta iyileşmiş şükür.Hayat devam ediyor işte.Hattı aynı.

oruç zorlasa da devam ediyor ,ö.sonra susuzluk hissi başlıyor,kerem de emmeye çok düşkün zaten,o da suyumu alınca,susuz geziyorum :)

Selam.
Gulcum nasil gecti sinav? Tarih herkesi ters kose yapmis. Insallah istedigin olur.kucuk sirin bi yere yerlesir bahceli evde oturursun. Biz ufak sirin yerdeyiz ama bize ozel bahcemiz eksik.insallah nasip olur diyelim:)

Burcincim ben de gorustum goknurla bugun. :) bak sen minik sipaya . Senin siviyi goturuyo demek:)))

Keratokonuslu arkadasim hosgeldin. Tanitir misin kendini bize:) sen de keratakonus hastasi misin yoksa? Ben de keratokonusluyum da maalesef:KK43: nasil gorme durumun. Nerde tedavi goruyosun?

kızlar siteyi yıllardır biliyorum ama bugüne nasipmiş üye olmam paylaşımlar süper ben malatyadayım hemşehrilerime selaaamlar..

hg cnm bende maraslıyım ve malatyadayım... memnun oldum.

aysegul ben önlisans olarak giricem daha bizim sınav eylülde cnm lisanslar girdi bu sınava. çalışmaya çalısıyorum tarihi hellettim sayılır. mat. özürlüyüm sanırım çalışmıcam da bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:
Evet burcin. Ben de oyle farkettim. Sesi iyi geliyordu. Kerem kagan nasil? Kosuyo mu kerem ? Nil hala tek kelimeler soyluyor iki kelimeye gecmedi. Bi tek baba geldi diyor o da nadiren... konusaydi iyiydi:) yine acele ediyorum napim:)))

Hii tamam gul. E daha var zamanin. Matematik benim de sorunumdu. O yuzden mat olmayan tek bolum dili secmistim lisede. En son lise 1de gordum mati. Simdi gorsem tanimam :)))

merhaba kızlar.gerid kalan sayfalrı okuyamadım ama herkes iyi şükür.bizde iyiyiz aartık şükürler olsun.insan ne garip birey bulunduğu ortama nasılda alışıyor alışmak zorunda kalıyor.yoğun bir işim olduğu için seviniyorum :)düşünmeye vakit yok.akşamda dorukum yoruyor beni.yanlız bırakmadığıznız için çok teşekkür ederim ayşegül burçin.

ah ah eylülde aysegül şimdilik tarihi halletmeye calısıyorum. mat için de biraz zaman kalırsa bakıcam 3 5 yapsam kar. sözelde de ales gibi türkce soruları cıkmış bildiğin matematik mantık sorusu...:KK43:

merhaba kızlar.gerid kalan sayfalrı okuyamadım ama herkes iyi şükür.bizde iyiyiz aartık şükürler olsun.insan ne garip birey bulunduğu ortama nasılda alışıyor alışmak zorunda kalıyor.yoğun bir işim olduğu için seviniyorum :)düşünmeye vakit yok.akşamda dorukum yoruyor beni.yanlız bırakmadığıznız için çok teşekkür ederim ayşegül burçin.

iyi olmana çok sevindim canım,hep uğra,özletme kendini

Evet burcin. Ben de oyle farkettim. Sesi iyi geliyordu. Kerem kagan nasil? Kosuyo mu kerem ? Nil hala tek kelimeler soyluyor iki kelimeye gecmedi. Bi tek baba geldi diyor o da nadiren... konusaydi iyiydi:) yine acele ediyorum napim:)))

Hii tamam gul. E daha var zamanin. Matematik benim de sorunumdu. O yuzden mat olmayan tek bolum dili secmistim lisede. En son lise 1de gordum mati. Simdi gorsem tanimam :)))

kerem de 2 kelimeli cümle henüz kuramıyor,zaten belli,geç konuşacak.Söyleyebildiği çok kelime de yok.Ne tembel çıktı bizimkiler ya

X