Tüp Bebek Merkezleri KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş tüp bebek deneyeneler

• Memnunum

OY: 3 100,0%
  • Değilim

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3

Esen46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
5
0
37
Kahramanmaraş tüp Bebek merkezi tedavi goren var mı?? Hanımlar başka nereyi önerirsiniz?? Lütfen bilgi verirmiverir yumurtalik rezervim Az

Bende tekrarlayan düşükler yaşadım bu ay tekrar hamilelik düşünüyorum bi çok kişi tüp bebek dene sağlıklı embriyo olur en azından diye araştırdım Zeynep bakacak diye bi dr varmış alanında çok iyimiş eşi de tıp fakültesinde o da tüp bebek konusunda iyi diyolar

Benim doktorum murat bakacak evet bir tüp Bebek denemesi yaptım hiç bilgi vermiyor muyane edip devam ediyor bilmiyorum napacagimi tüp Bebek denedik az yumurtam var ve dolenmediler napacagimi bilmiyorum :KK43:

Merkez ve doktor araştırıyorum umarım beni sonuca ulastir.Bir doktor merkez bulurum

Arastircam bakalim ama il dışı olması istemiyorum bakalım
Fakülte hastanesinde var canım Murat bakacak ve Abdullah tok ben Abdullah tok a gidiyorum çok memnunum benimde yumurta rezervim az ama normal yolla tedavi ile hamile kalabileceğimi söyledi düşünürsen git

Herkese merhabalar benim öğrenmek istediğim fakultedeki tup bebek yapan doktorlardan memnun musunuz bir de tup bebek icin ve ilaçlar için rapor çıkarılıyor ya her ikisini de veriyor mu Ksu yoksa sadece tedavi için mi rapor veriyor? Bir de tedavi ve ilaçlar dahil raporlu olursa toplamda ne kadar ücret veriyoruz. Çok soru sordum kusura bakmayin ama bunları öğrenmem lazım

merhabalar , ksü tıpta önereceğiniz kadın doğum ya da tüp bebek dr önerisi lütfen . burada yazanlar ne yaptı acaba? inşallah bebekleriniz olmuştur

Herkese merhabalar benim öğrenmek istediğim fakultedeki tup bebek yapan doktorlardan memnun musunuz bir de tup bebek icin ve ilaçlar için rapor çıkarılıyor ya her ikisini de veriyor mu Ksu yoksa sadece tedavi için mi rapor veriyor? Bir de tedavi ve ilaçlar dahil raporlu olursa toplamda ne kadar ücret veriyoruz. Çok soru sordum kusura bakmayin ama bunları öğrenmem lazım

Ksü tıp da tüp bebek için doc. Doktor murat bakacak var. Çok memnunum doktordan. Bilgi edindüniz mi gittiniz mi bilmiyorum ama. Öncelikle geçmişinize bakarlar diğer yöntemler bitmişse tüp bebek olur o da başka çocuğunuz var ise devlet karşılamıyor. Yok sa ilk se karşılıyor. Diye biliyorum. Şu an sanırım 1.250 li bişeyler duydum ben sigortalı olanlar için.

merhabalar , ksü tıpta önereceğiniz kadın doğum ya da tüp bebek dr önerisi lütfen . burada yazanlar ne yaptı acaba? inşallah bebekleriniz olmuştur
Ksü de doc. Murat bakacak var çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Ksü online özel randevu kısmımdan ücretli randevu alabiliyorsunuz

Murat bakacak kesinlikle önermiyorum. Sosyal medyada fazla abartılmış onlarında fake olduğunu düşünüyorum. Aşırı ilgisiz ve cerrahi yeteneği olmayan bi doktor bana göre. Belki daha önceki senelerde iyidir o konuda bişey diyemem. Tabi kişiye göre değişkenlik gösterebilir

Ksü tıp da tüp bebek için doc. Doktor murat bakacak var. Çok memnunum doktordan. Bilgi edindüniz mi gittiniz mi bilmiyorum ama. Öncelikle geçmişinize bakarlar diğer yöntemler bitmişse tüp bebek olur o da başka çocuğunuz var ise devlet karşılamıyor. Yok sa ilk se karşılıyor. Diye biliyorum. Şu an sanırım 1.250 li bişeyler duydum ben sigortalı olanlar için.
4250 hastaneye ödedik ilaçlar içinde 6 gitti ne kadar gider daha bilmiyorum

Murat bakacak kesinlikle önermiyorum. Sosyal medyada fazla abartılmış onlarında fake olduğunu düşünüyorum. Aşırı ilgisiz ve cerrahi yeteneği olmayan bi doktor bana göre. Belki daha önceki senelerde iyidir o konuda bişey diyemem. Tabi kişiye göre değişkenlik gösterebilir
Yo çok iyi ilgili ve esprili ben gayet memnunum

X