Kahretsin çok zekiyim!

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
36
Kahretsin çok zekiyim!


Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kalıyorlat.

İngiliz bilim adamlarına göre, erkekler kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor.

900 kadın ve erkeğin 10 yaşında IQ’larını ölçen ve 40’lı yaşlarına kadar yaşamlarının nasıl geliştiğini izleyen bilim adamları, zeki birer öğrenci olan kız çocuklarının evlilik hayatlarında başarılı olamadıklarını ortaya koydu. Erkeklerinse tam tersi bir grafik çizdiklerine dikkati çeken bilimadamları, evlilikte başarıya ulaşan erkeklerin yüzde 88’inin başarılı ve iyi para kazanan erkekler olduğunu gösterdi.

Bu arada İngiltere’de yapılan bir başka araştırmanın sonuçları da, İngiliz kadınların sadece beşte birinin kendini çekici bulduğunu, kendini “seksi” diye tarif edenlerin oranınınsa bunun bile altında kaldığını gösterdi.

Çekici kadınlar daha şanslı

London School of Economics ve Harvard Üniversitesi tarafından 3200 kadınla yapılan anketlere dayandırılan araştırmanın sonuçları, kadınların yüzde 50’sinin, çekici kadınların hayattaki başarı şanslarının çok daha yüksek olduğuna inandığını ortaya koydu.

Brezilyalı kadınlar kendilerine güveniyor

ABD, Kanada, İtalya, Fransa, Hollanda, Portekiz, Brezilya ve Arjantin’de de yapılan araştırmaya göre, dünyada kendisine “harika” tabirini en yüksek oranda yakıştıran da Brezilyalı kadınlar oldu. Brezilyalı kadınların yüzde 6’sı kendisini “kusursuz” olarak tanımladı.
 
1

1_sen

Ziyaretçi
kardesim bu arastirma nerde olmus?ingilterede!!onlar kadar soguk insan var mi?yok!!!biz nerde yasiyoruzz Turkiyede!! bizim kadar sicak kanli insan var mi ?yokkk!!yani neymis bizim butun kadinlarimiz gzel ve cana yakin:KK66:
 

DELYA

Hoppala
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
470
7
Akilli ve zeki olcan ama cogu zaman da salagi oynuycan demektirrr:biggrin:
 

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.470
3
zaten evlilikte hep salağı oynuyoruz ama her ne kadar rol yapsakda onlar farkındalar zekamızı ve komplekslerini bastırmak için ne yapacaklarını bilemiyorlar. ben lise mezunuyum, eşim ünv. ama hala bana yetişmek için çaba harcadığını görmekde hoşuma gitmiyor değil.:wink:
 
X