Kahve Falı

benim korkumda hep bu o hep ben vazgeçmeye razı oldu ben bir kere bile vazgeçmeyi düşünmedim tamam ayrılalım demişimdir kızgınlıklı ama en fazla bir saat sonra yine aramışımdır o ise hep vazgeçti benden hep

hanımlar ben kaçtım birazdan kardesim gelcek internet ona geçicek corel çok teşekkürler dinledigin için paylaştıgın için çok sagol

mrb... denerim falina bakmaya ama tabiiki gercekteki gibi tam bakildigini sanmiorum!
Istersen tabiiki... ama tek resim cekme yani bi kac tane cek. Ama sadece denicem... yani unutmaki gercekteki gibi olmaz:)

cidden mii??ayyyy bakarsan çok sevinirm bunalımdayım zaten öle saçbaş dağınık moron gibi oturuyorummmm şimdii bakar mısın yaaa?hemen kahve içerim vallaaaaaa:)

evet bakarim:) simdi zaten netteyim
ama bugun uye oldum kk'ye acemi kullananlardanim ...
resimleri nsl göndercen?

canım özel msj aldınız die yazı gelcek bildirleriniz var die gözükcek şu ruh halinin oldugu yerde.ben imageshcakla yükleyip fotoları özeline atcam sen ordan linke tıklayıp bakarsın canm.tmm:KK66:

iyiyim canım
en azından güçlüyüm :)
anam kahve yapmayalı çok uzun zaman oldu benim yaptığım kayfe içilir mi acep mafoldumben

gel bebemm :):)valla istanbulda olsam anında adrsimi verirdim sana ama şimdi bu saatte otobüs bulamazsın blurusunda gece yarısı gelirsin 1 buçuk saattee:):)

esracıımmmmmmmmm sana çok ama çok teşekkür ediyoruma.s.offfff hayatım ne dkar da bktan şu an yaa:KK43::KK43::KK43:ne kdar doğru şeyler sölediii bilemezsinizz esmer şekeriminle aynı bakıolarr yaa valla haberiniz olsun

X