Kahveleri Alıp Gelin Kızlar

İlk kızım da süt olayı beni bildiğin ruh hastası yaptı seni çok iyi anlıyorum canım mama ile büyüdü kızım
Bir annenin bebeğine vereceği en değerli şey sadece anne sütü değil sevgi, huzur, sıcak bir kucak, iyi bir ahlak... ve daha çok şey
Bazen olmadı mı olmuyor çokta kendimize yüklenmemek gerek.
Kilolar gidecek elbet birlikte yaparız canım ama kendine zaman ver bir anda yüklenme olur mu
Bakıcı buldun Ayaz’a

Ay inşallah canım şu mesajın bile motive etti. İyiki varsınız. Eve döneyim başlayacağım inşallah. O zaman takıma da girmeye çalışırım ama takımın düzeni nasıl bilmiyorum yani sürekli aktif olmak gerekiyorsa biraz zor görünüyor. Az önceki mesajı 1.5 saatte ancak tamamlayabildim ☺ aşırı aktif olamayabilirim o yüzden nasıl olur bilemiyorum. Sizin ilerlelemenize çok sevindim canım darısı bana inşallah.

Aynen canım gerçekten kendimi çok paraladım hem ruhen hem fiziken hamileyken almadığım kiloları aldım ve artık gece gündüz süt peşinde koşmaktan helak oldum bunalıma girdim resmen artık ankarada da olmuycam bu şekilde çocuklarıma faydalı olamam senin söylediğin gibi daha önemli değerler var ve çocuklarımın sağlıklı bir anneye ihtiyacı var. İnşallah biran evvel toparlanabilirim. Sizden de destek bekliyorum. Ayaz da asyanın kreşine gidecek canım. Ben asyanın kreşinden daha güvenilir bir yer bulamadım canım. Hayırlısı bakalım. Sen nasılsn bebişlr nasıl.

Canım cuma bildirim de akşama olmadığı sürece diğer günler hiç sorun diil zaten önemli olan cuma bildirimi onun dışında vakit bulduğun zamanlar girersin motive olursun

Canım aktif olmayabilirsin fazla senin gibi bebeği olanlar var bizim gibi giremiyorlar sen gel yardım ederiz bende 59.8 oldum canım mezuniyetime az kaldı hadi ben gitmeden gel

Kesinlikle çok haklısın canım sende hazır hissettiğin diyet düşündüğün zaman burdayız unutma canım senide 14. Takıma bekleriz hazır hissedersen ihtiyaç duyarsan sende gelirsin ❤ hep beraber veririz yine kilolarımızı hiiiçç merak etmeyin

Elimde sopamla geleceğim
Bizim grubumuz ne güzeldi
Emzirme devam ederken zor görünüyor canım
Bir süre daha tombikim:)

Süt olayı yüzünden gözümde yaş kalmadı ne gereksiz paralamışım kendimi gerçekten olmadı mı olmuyor sonra bu günler geçiyor kendini mafettiğinle kalıyorsun
Çok şükür canım iyi diyelim iyi olalım
Aylık alıyorlar iyiymiş iki kardeş aynı yerde :)
Çalışmaya başladığında kilon da daha hızlı gider merak etme:)

Elimde sopamla geleceğim
Bizim grubumuz ne güzeldi☺
Emzirme devam ederken zor görünüyor canım
Bir süre daha tombikim:)
bizim 1.t. grubumuzdan izmir konakta emniyette çalışan ELF vardı bilmem hatırlar mısın o da doğum yaptıkdan sonra 14.Takıma gelmiş oda yine bizle canım bizim grupdan 3 kişi birden ordayız hatta birde yeşil geliyo şimdi 4kişi hatta birde sen gelirsen 5kişi birden orda oluyoruz yani canım gene beraberiz üstelik kaptanımız ve kaptan yardımcımız çok şekerler ve diğer arkadaslarda hep çok tatlı çok motive edici destekleyici bir grup canım emin ol iyiki gelmişim dersin üstelik grupda emziren anneler bebeği minnak anneler çok var zaten siz kendinize uygun şekilde yaparsınız

Evet hatırladım elfyi :)
Biraz daha toparlanayım geleceğim

K Kazen bey iyi günler ben 1. Takımdan hamilelik nedeniyle ayrılmıştım. O dönem kaptanım site yöneticilerine sorduğunda benim istediğim zaman istediğim kiloda istediğim takımdan başlayabileceğimi başlangıç kilomdan hesaplamaların yapılacağını yani listeyi artı olarak etkilemeyeceğimi söylemişti. Ben 14. Takımda başladım ancak kaptan hanım artı görüneceğimi söylüyor ve listeye almak istemiyor. Bununla kim ilgileniyor acaba ben ona göre hiç uğraşmayayım madem grup işleriyle.

seaBahAR ile konu hakkında yazışabilir misiniz ?

Başladın mı diyete :)
Hadi bakalım darısı başıma :)
Bebeler nasıl sen nasılsın canım

Başladın mı diyete :)
Hadi bakalım darısı başıma :)
Bebeler nasıl sen nasılsın canım

Dün itibariyle son sürat başladım canım. Asya kreşi başladı. Ayaz şimdi benimle ben bi süre daha evdeyim işe başlamadım. Evi toparlamaya kendimi toparlamaya çalışıyorum kaç kilo olmuşum biliyo musun 82 yani delirmemek elde değil ya. Ama gidecek inşallah. Sen neler yapıyosun canım kızlar nasıl?

Oluyor canım doğumdan sonra alınıyor veririz merak etme yeterki çok kasma kendini zaman ver kendine daha bebekler çok küçük çok yoruluyoruz ve insan yemeden ayakta duramıyor ben de çok yiyorum ve tartılmıyorum bu aralar
İyiyiz canım şükür aynı devam büyük kızımla daha çok uğraşıyoruz bebeği kabul edeceği günü bekliyorum mayısta kayıt işini halledeceğim onun misafir olarakta göndermek istiyorum hepimize iyi gelecek

Aynen bizde bebekle pek ilgilenemiyoruz genellikle hep asyayla uğraşğyoruz. Birde 2 yaş sendromu başladı toz duman olmuş haldeyiz. Zaten gelir gelmez kreşe başlattım ben evde felan duracak gibi değil. Zaten evi sevmiyor. Hele şimdi hiç durmaz. Ama anlaşmış gibi o yıkken de bebek durmuyor ya ankarada alımış o da kalabalığa sürikli ilgi görmeye hiçbişey yapma hep benimle ilgilen diyor. Anlıycan dur durak yok bize Allah kolaylık versin ne diyeyim.

Benim büyük krese gidiyor tam.gun kucukle uğraşıyoruz o da 43 günlük oldu... Seni kileri okudum mesajlardan zamanla herşey düzeliyor canm asya da alışır gün geçtikçe... Ben dün kan verdim Çarşamba günü diyetisyen randevum var başlıyorum inşallah ama ciddi şekilde vitamin eksikliklerim var önce onları toparlariz herhalde ben de çok çok özledim hepinizi çok fırsat bulup yazamıyorum ama artık takıma girsem fena olmaz diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…