kahverengi sivilce lekelerine hangi tedavi olur?

ya aralıksız iki ay öncesindede arada kullanıyordum ama geçmedi bepantenden daha iyi sert kabuk yada deriyi yumuşatacak birşey bulmam lazım

bayada kullanmışşın ben sadece 1 kez kullandım ve 3 saat anca durdu.sen yinede yılma sür bence antıbıyotık ıceren kremlerıde dene derim

birde fucidin kullanıyorum senin önerebileceğin bir krem varmı?

fucidin de iyi canı bnde kullandım yüzüme bu sürecte arada fito ve silverdin de kullandım yanık kremleri malum yanık gbi kalıo onlarında faydası oluyo.birde bnlar yarım saat bır saat aayla sureklı sur.sudocrem de lekelerin rengini acıyo en kucuk boyundan alıp yatarkende bndan sureblrsin.hııı bu arada kantaron yagınıda dene derim bıraz sık bakım yap daha kısa surede etkısınıı gosterır diye dusunuyorum

fucidin de iyi canı bnde kullandım yüzüme bu sürecte arada fito ve silverdin de kullandım yanık kremleri malum yanık gbi kalıo onlarında faydası oluyo.birde bnlar yarım saat bır saat aayla sureklı sur.sudocrem de lekelerin rengini acıyo en kucuk boyundan alıp yatarkende bndan sureblrsin.hııı bu arada kantaron yagınıda dene derim bıraz sık bakım yap daha kısa surede etkısınıı gosterır diye dusunuyorum

tamam canım bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim.

X