Kahveseverin Çeyiz Köşesi olsun :)

$0483903_431.jpeg

Bunu eklemeyi unutmuşum..

Evlilik hazırlığı filan yapmıyorum beğendiğim için aldım bu tasarımları bende..Saçma geliyor bi yandandan çeyiz filan..Evleneceksin herşeyini o zaman alacaksın aslında mobilya filan dahil yani :KK70:

Piyasada öyle güzel şeyler var ki ihtiyaç olmasa bile alıyoruz iyi yapmışsınız kararınızla :)

:nazar: öncelikle topiğin hayırlı olsun küçük küçük başlamışsın çeyiz alışverişine, bende eskiden hiç ilgilenmezdim zamanı gelince alınır derdim
ama zamanı gelen birinin o zamandaki durumunu görünce (çeyiz işi çok masraflı bir yolculuk)
ufaktan birşeyler alıp ileride zorlanmamak, kaliteden ve beğenilerimden vazgeçmeden istediklerime sahip olabilmek adına işe yarayacağını düşünüp almaya başladım..

tabi bana görede elektronik, mobilya vb. şeyler o dönem alınır

tabi birikim yapabilme şansın varsa birikim yapar evleneceğin zaman alırsın o başka :KK34:
son olarak güzel bir başlangıç olmuş güzel günlerde kullanmanı dilerim çeyizini :KK16:
(bende nescafe classic sever:126: )

başlığı , kahveseverlerin çeyiz köşesi diye okudum ve kahve tiryakisi olarak hemen tıkladım :KK1:

aldıkların çok güzel sevdiceğinle beraber mutlu günlerde kullanmanızı dilerim

:nazar: öncelikle topiğin hayırlı olsun küçük küçük başlamışsın çeyiz alışverişine, bende eskiden hiç ilgilenmezdim zamanı gelince alınır derdim
ama zamanı gelen birinin o zamandaki durumunu görünce (çeyiz işi çok masraflı bir yolculuk)
ufaktan birşeyler alıp ileride zorlanmamak, kaliteden ve beğenilerimden vazgeçmeden istediklerime sahip olabilmek adına işe yarayacağını düşünüp almaya başladım..

tabi bana görede elektronik, mobilya vb. şeyler o dönem alınır

tabi birikim yapabilme şansın varsa birikim yapar evleneceğin zaman alırsın o başka :KK34:
son olarak güzel bir başlangıç olmuş güzel günlerde kullanmanı dilerim çeyizini :KK16:
(bende nescafe classic sever:126: )

Teşekkür ediyorum :nazar:
Zamanı gelince alınır düşüncesinde olduğum için hiç çeyiz meraklısı olmadım hiç
Zaman değişiyor herşey değişiyor..Birde dizyan edilecek ev için küçük eşyaların bile ona uygun olmasını düşündüğüm için hiç alışveriş yapmıyordum..
O yüzden sadece servis ürünleri alıyorum şimdilik..Söylediğin gibi birikim yapılıp zamanı gelince istenen şeyler alınmasıda güzel ama karşıma fırsat çıkınca değerlendiriyor yavaş yavaş küçük şeyler alıyorum..
Masraflı bir yol olduğunu rahmin edebiliyorum bir de herşeyin iyisi almaya kalkışınca :)
Allah herkesin yardımcısı olsun inş..Yorumun için teşekkür ediyorum daha güzelleri senin olsun :KK34:

başlığı , kahveseverlerin çeyiz köşesi diye okudum ve kahve tiryakisi olarak hemen tıkladım :KK1:

aldıkların çok güzel sevdiceğinle beraber mutlu günlerde kullanmanızı dilerim

Haha aslında böyle bi konu açıp, kahveye dari ne varsa muhabbet edebiliriz..Kahve fincanlarımızı,keyiflerimizi,farklı tarifleri filan paylaşabiliriz :KK34:

çok teşekkür ediyorum..Amin..

Haha aslında böyle bi konu açıp, kahveye dari ne varsa muhabbet edebiliriz..Kahve fincanlarımızı,keyiflerimizi,farklı tarifleri filan paylaşabiliriz :KK34:

çok teşekkür ediyorum..Amin..

güzel fikirmiş : )) farklı kahve tariflerin var ise bekliyorum : ))

Son düzenleme:

bende pasta servisi amaçlı oluşturdum takımımı canım şunlar benimkiler son 2 tanesinden tekrar almak istiyorum inş uyguna bulursam çek olayı falan alcam hemn

iyi güünlerde kullanalm canım:KK16::KK16:

$8690012020831_0_304x424_2.jpg $8690012020800_0_304x424_2.jpg $8690012019750_0_304x424_2 (1).jpg $8690012020756_0_304x424_2.jpg $8690012020848_0_304x424_2.jpg

X