Güneş Kremleri kakao yağı kullananlaar ??

Güneş kremleri, bronzlaşma

neslimcaziyex

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
30
6
28
Kakao yagı bronzlaşmayı saglıyomuş kullanan varmı nasıl kullanldığını ve sonuçlarını yazarsanız sevinirim, havuç yağıyla arasındaki fark nedir?

Ben ikisinide karıştırıp kullanıyorum. Bir günde bile çok hızlı bronzlaştırıyor ve tatlı bir renk veriyor. Ancak açık tenliyseniz tavsiye etmem, ben buğday tenli olmama rağmen ızgarada tavuk gibi çıtır çıtır yandığını hissediyorum tenimin :confused:

Ben ikisinide karıştırıp kullanıyorum. Bir günde bile çok hızlı bronzlaştırıyor ve tatlı bir renk veriyor. Ancak açık tenliyseniz tavsiye etmem, ben buğday tenli olmama rağmen ızgarada tavuk gibi çıtır çıtır yandığını hissediyorum tenimin :confused:
bende buğday tenliyim ama çok koyu bi ten rengiim olsunda istemem çokmu bronzlaştırıyor?

Kakao yağı, havuc yağı ve ceviz yagini karistirip öyle kullanın. Hem hızlı hem de güzel bronzlastiriyo. Ama çok beyaz tenliyseniz faktorlu güneş koruyucu kullanın derim

Kakao yağı, havuc yağı ve ceviz yagini karistirip öyle kullanın. Hem hızlı hem de güzel bronzlastiriyo. Ama çok beyaz tenliyseniz faktorlu güneş koruyucu kullanın derim
o yağları kullandıktan sonra güneşemi çıkılması gerekiyor ? Tonunu ayarlamak bizim elimizdemi ? korkuyorum fazla koyu bi ton olur diye

bende buğday tenliyim ama çok koyu bi ten rengiim olsunda istemem çokmu bronzlaştırıyor?
Kakao yağı daha hızlı bronzlaştırıyor ve daha koyu yapıyor. Havuç yağı ona göre daha hafif etki gösteriyor. Oyüzden bence karıştırın. Ben denize girerkende çıktığımda güneşlenirkende sürdüğüm için bir şişeyi bitiriyorum ve baya da bronzlaşıyorum. Bu sizin elinizde yani, sürekli sürmezsiniz olur biter :) Ancak yüzünüze kesinlikle sürmeyin zaten yaz boyunca güneşten veya tuzlu suyla yanıyor. Birde yağ ile tüp patlamış gibi olmayın aman.

X