Kekler - Pastalar Kakaolu Muzlu Rulo Pasta -Torku Süt Sponsorluğunda

Ellerinize saglik yarisma da basarilar

Ellerine sağlık cnm kücükllen annem sıksık bize yapardi cok severdim sunumda muhteşem olmus ben yapsamda kesin boyle guzel sunum yapamazdimbu arada kekin kakaolu kreman beyaz şık durmus basarilar

Ellerine sağlık cnm kücükllen annem sıksık bize yapardi cok severdim sunumda muhteşem olmus ben yapsamda kesin boyle guzel sunum yapamazdimbu arada kekin kakaolu kreman beyaz şık durmus basarilar
Çok teşekkür ederim canım bu kadar beğenmen beni çok mutlu ettiimkan olsada birlikte yiyebilsek

Elinize sağlık. Pastanızı sunumunuzu her şeyi çok beğendim bir rulo pasta ancak bu kadar güzel olabilir.
Çook tesekkur ederim sizin pastada cok guzeldi bence yaş pastada en önemli şey sunumdursizin sunumda harikaydı. Amatörce yapıyorum gerci süsleme isini falan sadece zevkine yani cok seviyorum çünkü

Çook tesekkur ederim sizin pastada cok guzeldi bence yaş pastada en önemli şey sunumdursizin sunumda harikaydı. Amatörce yapıyorum gerci süsleme isini falan sadece zevkine yani cok seviyorum çünkü
Teşekkür ederim. Bende amatörce yapıyorum. Ve görsellik benim içinde çok önemli. Siz bu konuda başarılısınız bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…