Kalbinur'um Benimle

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
799
9
Kuzumla maceramız çok telaşlı başlamıştı ve son 4 ayı yatarak geçirmiştim.Her an doğacak diye panik içindeydim.Doktorumla suni sancı ile normal doğum yapmaya karar verdim,çünkü rahim 5 küsür cm açıktı.Suni sancının hiç bu kadar zor olacagını dusunmemıstım.Tam 16 saat sürdü.Ölüyorum sandım,7-8 dikişim var .Bu kadar zor olacagını bılseydım epiduralli normal doğum tercıh ederdım
Yinede çok mutluyum.Normal doğum yapıcak arkadaslar sabırlı,dayanıklı olmanız gerekıyor.Kızım 2.750 gram 45 cm doğdu 23.01.09 saat 05:35 te
Allah hepınızın yardımcısı olsun

p1050910jo3.jpg

image02901ct4.jpg

p1050887bb8.jpg

p1050950cv5.jpg

Son düzenleme:
canım maşallah allah nazarlardan saklasın kızını.sen atlattın darısı bizim başımıza.tebrik ediyorum seni.

masallah kizin cok tatli, allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah. darisida basimiza artik :)

uyyy çok tatlıymış maşallah
bebeğinize annesiyle baabsıyla birlikte sağlıklı,uzun, mutlu bir ömür diliyorum

rabbim bahtınıda kendi gibi güzel eylesin
darısı benim ve tüm hamilelerin başına
rabbim her bebeğe sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin
kızınızıda sizle mutlu ve uzun ömürlerrrrrrrrrrr

allahım ne kadar masum ve tatlı canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün ismi gibi olsun kalbine hep ışık doğsun kalbi kötü olanlar hayatının sonuna kadar ona uzak olsun:nazar::nazar::nazar:a.s.

gözünüz aydın rabbim nazarlardan korusun sizlere bağışlasın inşallah.....

canım uzun ve zorlu maceran en güzel sonuca ulaştı
mucize bebek Kalbinur aramıza hoşgeldin
annen seni dünyaya getirmek için çok çaba sarfetti
inşallah sen de onu hiç üzmezsin
sağlıklı mutlu sevgi dolu bir hayatın olması dileğiyle

masallah 41 kere masallah...ikinizide rabbim saglik versin..
ayrica kalbinur ismi benim ortaokuldan beri cok sevdigim bir isim Allah ismiyle yasatsin bebeginizi

maşallah Allah analı babalı büyütsün.. Banada kurtulmayı nasip etsin bir an önce.. Çok korkuyorum :KK43:(

kelebekcim maşallah meleğine çok tatlı yaa Allah nazarlardan saklasın :nazar: bir ömür boyu huzurlu, mutlu, sağlıklı olursunuz inşallah her şey gönlünüzce olsun

ay canım yerim ben onu ya hele minicik parmakları

allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin kalbinuru

sanada çok geçmiş olsun canım

aman tanrimmmmm ne kadar tatli bi bebek cnm
41 bin kere massalah
rabbim ona saglik uzun ömür versin sizlere bagislasin

maşallahh kuzucuğa..Allahım nazarlardan korusun,uzun mutlu bi ömür versin..

canım maşallah Allah nazarlardan saklasın gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

canımmmm ya allah bağışlasın çok şeker maaşallah çok acaip duygulandım şimdi darısı başımıza inşallah

X