Bölgesel İncelme Kalçayı duvara vurarak eritme

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
Arkadaşlar sömestr tatilinde çalıştıgım iş yerinde muhabbet ediyorduk ben basen ve kalçalarımdan dertli oldugumu söyleyince biri e duvara vurmuyomusun sen dedidelikafadulden,nasıl yani dedim her gün 15 er kez falan bi sol tarafını bi sag tarafını böle çok sert olmıcak şekilde duvara vur dedi yaza kadar bişeyin kalmaz ,şaşırdım biraz fisfisfisnasıl oluyor falan diyince bi kaç kişi daha aa bilmiyomusun falan dedi,aranızda da duyan varmı bu yöntemi?mirmirmirmir

o doğru walla. benim ablam da kalçalarından müzdaripti hergün 100 kere bir sağı bir solu duvara vurdu. 1 ay sonra fark oluşmaya başladı.sositososito

doğru valla ablam kalçalarından müzdaripti hergün 100 kere sağı 100 kere solu duvara vurdu 1 ay sonra fark olmaya başladı sositososito

ay bunu ben daha ilk okula giderken amcamın kızları yapardı :roflol:
tabi işe yararmıydı bilmem :nazar:

sırnaşık şey AY KIZLAR BAŞLIGI OKUDUGUM AN GULME KRıZıNE GıRDıM :roflol: EYYY DUVAR SEN NELERE KADıRSıN BıDE DUVARA VURSAN SES CIKMAZ DERLER :roflol: TAM TERSı BAYA BAYA KARŞILIK VERıOMUŞ ALLAH SıZı ıYı ETSıN EMı :roflol:

:roflol: DENıCEM KIZLAR KENDıMı DUVARLARA VURMAYA KARAR VERDıM VALA DENEMEK LASIM UMıT UMıTTıR :roflol: GEREKıRSE DUVARLA BıR OMUR BOYU ÇARPIŞABıLıRıM BASENLERıMı ALACAKSA :roflol:

benim annem gençken sürekli yapıyormuş şimdii basen fln yok dümdüzz =))))

Ben demin okudum agzim acik kaldi saka mi bu abi gibisinden hahahaxDxD Yalniz süpersinzi kizlar hemen yüzer tane yaptim da simdi de yeni bir pantolon aldim cok dar biraz genisleme ihtimali de varmis bunu yaparsam pantolon hala üzerimde iyi dururmu yoksa bol mu olur bilemedim :S:S

Yaa bakin aklima birsey geldi benim kollarim da biraz kalin onlari da mi duvara vursam acaba ise yarar mi kizlar ne dersiniz ise yarar diyen birisi ciksin o an basliyacam... :p :p

Şaşkınlıkla okudum :1shok::1shok:
Ee duvarda bi işe yarıyomuss delikafadulden
Denicem bende bakalım faydası olucakmı :uhm:

Hadi hayırlısı bakalım hihoyyyt
ßende ßu kalçayı duvara vurmaya yarın ßaşlıcam kaydirigubbakcemile3
Heheh InsAllah ise yarar canim, hatta bence simdiden basla ne kayip edersin(yag:p:p) Akliniza geleni direk uygulamak iyidir bence, sonucta iki saniyelik is hihoyyythihoyyyt

X