Kaldı2sene'nin şimdilik başarı öyküsü;) (fotolu) devamı gelecek

kaldi2sene

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2015
979
1.134
37
Aslında size tam bitince yazacaktım cunku daha tam hedefime ulasmis degilim ama ulasacagim yinede birine moral motivasyon olurum belki diye yazmaya karar verdim.
Cok yogun bir iş hayatım var resmen koş koş koş .. ee bu hayatın içinde saat gece 11 lerde yemek yemeler , hani tek zevk yemek yemek olmuştu eskiden benim için. . Sırf canım istiyor diye gecenin bi yarısı yarım ekmekle tost yapıp yerdim ya resmen. . Neyse bu böyle böyle devam etti .. ben nedense kendimi hala güzel zannediyordum ama kocaman bişey haline donusmeye basladigimin farkına geç vardım. .
Hani dank eder ya bendr De öyle oldu işte. . Aynı gün içinde tam 4 kişi özetle şu kelimeleri söyledi : " daha bu yaşta bu kilo olmaz , sen zayıflamaya bak , daha doğum yapacaksın " bilmem ne..
O kadar zoruma gitti ki.. ve cok zor sanıyordum zayiflamayi ben..
Neyse ise karatay diyeti ile başladım onunla bi tempo tutturup devam ettim.. benim ödülüm kıyafet almaktı kendime zayifladikca :) tabu eşim cildiriyor ama :KK66:
Bu arada boyum 174 ilk beni tartti eşim 74 çıktım güldü ve hahaha 10 kilon var yavrum dedu güldü geçti. .
Neyse ben karatay ve spor ile 70 e kadar indim sonra yine protein ağırlıklı sebze salata vs ile devam ettim ..
Eskiden ne yesem diye düşünür dururdum şu an çok rahatım çünkü mesela bu aksam Semiz otu ile ton balığı karıştırıp bi salata yaptım haaa çok mu acıktım bi kahve içiyorum sade soda ile hem metabolizma hızlanıyor .
Akşam 7 den sonra bişey yemedim su soda hariç. Bu arada kaçamak çok yaptım 3 gün regl dönemim de 1 yaş pasta yedim resmen ama sonra 1 hafta sıkı spor ..
Su an 9 haftada 9 kilo verdim ve bu sabah itibariyle 64.7 u gördüm. .
Benim için hayale yakındı ama hedefim 58 ve 6 kilo daha vereceğim. .
Su an 20 günlük bi tatil planım var inş tatil de cosmam :)
Sizi aşağıya çeken insanlardan uzak durun diyet yaparken size sürekli yaptığı kaçamak vs lerden bahseden insanlardan uzak durun .. motive edenlere yaklaşın. .
Neyse resimleri ekleyeyim baya konuştum , şimdilik bunlar , 58 olunca devamı gelecek :KK66:

Ilk başlarda kilolu iken resim çekilmeye pek hevesli değildim tabi yuh yani resimde bile elimde çekirdek var :))) soldaki bendim

Alttaki resim 70 kilo civarı olmalı
En alttaki resimde 64 civarı halim

En alttaki resimler de şu şekilde

Eki Görüntüle 1626324 Eki Görüntüle 1626325 Eki Görüntüle 1626326 IMG_20150904_122106-1.jpg

Son düzenleme:
Gerçekten gözle görünen bir değişiklik var.. Tebrik ederim :)
Eşiniz şimdide gülsün bakalım :)

X