Kaldırıma araba park edilmesi

bız trafıge sıkayet edıyoruz
bu sekılde apartman kapı onlerıne ve kaldırıma parketmek normalde yasak
kımse sıkayet etmeyı dusunemedıgınden bununla yasıyorlar
ıtfaiye,ambulans gelse nasıl duracak,guvenlık adına yasak zaten.

alo trafıgı arayın aracın plakasını verın apartmana gırıs cıkısta zorlanıyoruz hem kapı agzı hem kaldırıma park edıyor dersınız
hıc bırsey yapılmazsa aracım bozuldu kapı onunde kaldı gelın cekın dıye cekıcıyı arayın aracın plakasını verın
cekıcı gelsın alsın
Kesinlikle öyle ve bunu hep yapıyorlar. Dediğiniz gibi acil bir durum olsa biz kesin bittik yani. Normal şartlar altında ben daha önce şikayet etmeyi düşünüyordum ancak annem kendileriyle konuşmayı tercih etti ama yine bir sonuç alamadı. Bu durumda şikayet etmekten başka seçeneğimiz kalmadı. Dediğinizi uygulayacağız bugün bakalım ne olacak

Şikayet edin bence. Polis kimliğinizi de açıklamaz hem. Bir kez çekici çekip götürdü mü bir daha bırakmaz oraya.
Kimliğimi açıklasa da asla sorun olmaz çünkü onların yaptığı ciddi anlamda saçmalık. Apartmana her girdiğinizde çıktığınızda sinirleriniz bozuluyor. Benim de tek temennim bu inşallah bırakmazlar.

Evet ilgileniyorlar.
Fotoğraf çekip mail yoluyla şikayetinizi yapın. Geri dönüş yapıyorlar. Olmazsa telefonla da ararsınız.
Bunu gerçekten bilmiyordum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Geri dönüş yapacaklarını düşünüyorum. Dediğiniz gibi olmazsa da ararım.

Kesinlikle öyle ve bunu hep yapıyorlar. Dediğiniz gibi acil bir durum olsa biz kesin bittik yani. Normal şartlar altında ben daha önce şikayet etmeyi düşünüyordum ancak annem kendileriyle konuşmayı tercih etti ama yine bir sonuç alamadı. Bu durumda şikayet etmekten başka seçeneğimiz kalmadı. Dediğinizi uygulayacağız bugün bakalım ne olacak
bunu yapan bu zıhnıyetde ınsanlarla konusarak bırsey cozemezsınız o anlama kavrama muhakeme yetenegı olsa zaten ınsan gıbı park eder adabıyla usuluyle edebıyle
sımdı ısın kotu yanı ekıpler aracı cektıgınde sızden oldugunu bılecekler bu yuzden muhattap oldugunuz ıcın , durduk yere gergınlık olacak
en ıyısı hıc muhattap olmamak dırekt yetkılıye ulasmak , bırıne zarar veren ,haksızlık yapan vs vs kısılere gıdıp konusmak yerıne yetkılı mercılere sıkayet edıyoruz bu da onun aynısından ıste :)

Bizde Kapımızda park etmeyin levhası asılı oldugu halde hala okumayı bilmeyen veya okudugunu anlamayan güzel beyinliler oldugu icin bir ara duba koymayı bile düsündük fakat uygulamaya geçirmedik. Sizde duba koyabilirsiniz veya teneke (roman arkadaşlar tenekeyi alıp gidebiliyorlar ama..) işte onun gibi birseyler :KK45:

X