Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı dudak makyajı

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Love_lover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
901
1.582
kalıcı dudak renklendirme (pigmentasyon, permaneneti, makyajı) yaptıran var mı? İnstagramdaki fotolar hep yeni yapılmış hali. Bir ay sonra nasıl göründüğünü merak ediyorum. Birde sadece dudakların fotosunu koyuyorlar. Genel olarak nasıl duruyor merak ettim. Ankara da Semaesma beatuy fototları hoş görünüyor. 900 tl dediler fiyat nasıl? Çok soru sordum biliyorum ama pişman olsamda geri dönüşü zor olduğu için araştırayım dedim.

Merhaba,
Ben 2 hafta once dudak konturu yaptirdim, Ist Nisantasi nda. 1000 lira odedim. Kontur ve renklendirme yaptirdiktan sonra dudaklarim cok ucukladi, artik ddagim yok ucuk var sadece desem yeriydi. Ucuktan sonra yara da oldu ve butun renkli dokuyu kaybettim. Ama dudagimin kenarindaki kontur kaldi.

merhaba,
ben de yaptırmak istiyorum çünkü üst dudağımın renk çizgisi neredeyse hiç yok :KK43: nişantaşında ben de birkaç yer buldum ama hala demin değilim. son durum nasıl ?

Merhaba,
Ben 2 hafta once dudak konturu yaptirdim, Ist Nisantasi nda. 1000 lira odedim. Kontur ve renklendirme yaptirdiktan sonra dudaklarim cok ucukladi, artik ddagim yok ucuk var sadece desem yeriydi. Ucuktan sonra yara da oldu ve butun renkli dokuyu kaybettim. Ama dudagimin kenarindaki kontur kaldi.
Merhabalar , islemden once ki 3 gun ucuk ilaci kullanmaniz gerekiyordu , kullanmadiniz mi ya da merkez size bunu soylemedi mi ? Ben de uzmanim

Dudak cok hassas ve surekli islevi olan bir organ. Dikkatli ve iyi bir sec illa yaptircaksan.

merhabalar ben kendim dudak kaş ve göz konturu yapıyorum kızılay olgunlar sokakta Madamehun güzellik merkezinde çalışıyorum...900 dudak konturü için çok bence...burada fiyat 500 lira dilerseniz foto gönderebilirim
Peki BU kaş kontürü yaptiranin geri kurtulma sansi varmi Ben cok pismanim 1 senelik dedi ama beni boynuzlu öküze benzetti kaldirdi kaldirabildigi kadar kasi:KK43:(

Ben dün yaptırdım olaganüstü şişti bugün de hala şiş ve kabuk baglamış vaziyette üstünde kat kat kremler mide bulandırıcı bi görüntü insan içine cıkamıyorum. Umarım bu çileyi çektiğime değer. 1 ay sonra rötuş var ve suan gitmeyi düşünmüyorum

Virüsten dolayı rötuşa gidemedim şuan çokkkk azcık renk var ben baya renk olur sanmıştım ve hem param hem çektiğim acı boşa gitmesin diye salı günü yine aynı eziyeti çekmeye rötuşa gidicem
Herhalde geçmiş olsun demek lazım🤔,umarım rötuşla istediğiniz tonu yakalarsınız.

ya bende çok merak ediyorum ama çok çekiniyorum. dövme yaptırmaktan daha zor geliyor bana. forumda pişman olan çok kişi var :/

kalıcı dudak renklendirme (pigmentasyon, permaneneti, makyajı) yaptıran var mı? İnstagramdaki fotolar hep yeni yapılmış hali. Bir ay sonra nasıl göründüğünü merak ediyorum. Birde sadece dudakların fotosunu koyuyorlar. Genel olarak nasıl duruyor merak ettim. Ankara da Semaesma beatuy fototları hoş görünüyor. 900 tl dediler fiyat nasıl? Çok soru sordum biliyorum ama pişman olsamda geri dönüşü zor olduğu için araştırayım dedim.
asla onermiyorum kuzenim yaptirdi su an dudak cizgisi belli dudaginin rengi gitti cok kotu duruyo

Dudak pigmentasyon u işleminden 3 gün önce ucuk hapı kullancaktiniz islemden 1 hafta sonra ya kadar kullanmanız gerekiyordu. Aksi taktirde uçuk cikiyor maalesef 😶

merhabalar ben kendim dudak kaş ve göz konturu yapıyorum kızılay olgunlar sokakta Madamehun güzellik merkezinde çalışıyorum...900 dudak konturü için çok bence...burada fiyat 500 lira dilerseniz foto gönderebilirim
Ben de yaptırmak istiyorum ama sanırım en cok acıyan yer dudakmıs o yuzden cesaret edemiyorum ya..ama harika duruyor cidden

Virüsten dolayı rötuşa gidemedim şuan çokkkk azcık renk var ben baya renk olur sanmıştım ve hem param hem çektiğim acı boşa gitmesin diye salı günü yine aynı eziyeti çekmeye rötuşa gidicem
2 defa yaptırdım neredeyse hic kalmadi dudagimda rengi benim. Hastanede çalıştığım için soruşturdum dudakta en fazla %35 i kalıyormuş 🤷🏽‍♀️ suanda aklimda dövme olarak mi yaptırsam acaba diye bir fikir var bakalim

X