Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı dudak makyajı

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Ben iki gün önce yaptırdım
Memnunum canım
3 sene önce yaptırmıştım
Şimdi tazelettim

Dudak renklendirmenin bazı püf noktaları var
Mesela hanımlarımız korktukları için genelde pembe tonlarina yöneliyor
Ama şöyle bir durum var ki pembe rengi çabuk atıyor açık renk olduğu için
Eğer 4 gün koyu Merve Boluğur kırmızısı ile gezmeyi göze alırsanız dudak soyulduktan sonra iki sene çok tatlı doğal bir kırmızılık sizinle kalıyor

2 defa yaptırdım neredeyse hic kalmadi dudagimda rengi benim. Hastanede çalıştığım için soruşturdum dudakta en fazla %35 i kalıyormuş 🤷🏽‍♀️ suanda aklimda dövme olarak mi yaptırsam acaba diye bir fikir var bakalim
Benim iç taraf azaldı baya çercevede ve ortalarda kaldı bir de şuna katılıyorum bence de koyu kırmızı renk yaptırın

Merhaba, benim de sizinki gibi çok şişti ve alt dudağım indiği halde üst dudağım inmiyor. Ne kadar zaman sonra geçti sizinki?

kalıcı dudak renklendirme (pigmentasyon, permaneneti, makyajı) yaptıran var mı? İnstagramdaki fotolar hep yeni yapılmış hali. Bir ay sonra nasıl göründüğünü merak ediyorum. Birde sadece dudakların fotosunu koyuyorlar. Genel olarak nasıl duruyor merak ettim. Ankara da Semaesma beatuy fototları hoş görünüyor. 900 tl dediler fiyat nasıl? Çok soru sordum biliyorum ama pişman olsamda geri dönüşü zor olduğu için araştırayım dedim.
Merhabalar, ben kalıcı makyaj uzmanıyım. İşlemlerin bir ay ve daha uzun süre sonraki hallerinide paylaşıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben yaklaşık 6 yıldır dudak kontür uygulaması kullanıyorum.Şimdiye kadar 3 farklı uzman İle çalıştım.En son Ankara’da Cansu Durkun’a uygulama yaptırdım.Ve Bence en güzel uygulamayı o yaptı.Daha önceden yaptırdığımın 2.ayında açılıyordu.Şimdi Nerdeyse 1 yıl önce yapıldı İşlem hala rengi taş gibi duruyor.Zaten kadın o kadar iyi ki kendi dudak pigmentlerini bile çıkarmış.Eğitim bile Veriyor. size uygulamalarından bi kaç foto paylaşıyorum .İnstagram sayfasında bakabilirsiniz.

Eklentiler

• 7BF0736B-DA8E-472B-B8E6-608384C610A8.jpeg
    7BF0736B-DA8E-472B-B8E6-608384C610A8.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 337
  • CE1B699B-D142-48E8-AA16-B10C9940EEC8.jpeg
    CE1B699B-D142-48E8-AA16-B10C9940EEC8.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 508
  • 2E598182-056A-4760-85E2-4ECFEAFEA48A.jpeg
    2E598182-056A-4760-85E2-4ECFEAFEA48A.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 393
Ben 1 ay önce yaptırdım. Renk sıfır hiç kalmadı. Neden kalmadı bilgisi olan var mı? Gül kurusu dudak tonu yapıldı. 3 defa rötuş yaptı ..

Nerede uygulama yaptırdınız ve 3 defa rötüş çok fazla bence bu işte bi yanlışlık var :/
Canım bir güzellik salonunda yaptırdım. 2 defa da renk pigmentleri yok olunca yapıldı. Ama seans aralıkları 1 haftaydı. Acaba seans aralıkları kısa olunca mi böyle oldu bilemiyorum. Üst dudak hala yara adeta derin çizgi şeklinde oyuklar var.

Ay inanmıyorum seans aralıklarına 1 hafta mı verdiler.Dudak işlemden 1 hafta sonra iyileşmezki bence Oraya bir daha gitmeyin.Türkiye’nin en iyisi dudakta cansu Durkun onlara bence dudaklarınızın fotoğrafını atın.Onlar bi baksınlar

X