Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı eyeliner

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Mvikdn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2021
4.645
6.839
38
Merhaba eyeliner çok beğeniyorum bana da yakışıyor, ama asla yapamıyorum, bu konularda çok beceriksizim.Su an 9 aylik gebeyim doğumdan sonra yaptırmak istiyorum ancak abdest konusunda çekincelerim var.Yapacak kişiye sordum sorun olmayacağını söyledi ama gene de emin olmak adına araştırma yapıyorum.Bu arada direkt kalın ,uzun kuyruklu bir eyeliner degil ,babyliner ve dipliner arasi bir sey yaptıracağım, Allah vermesin yas gibi durumlarda sorun yaşamamak için.Ancak dini konularda çok cok hassas olmasam da abdestsiz gezmek istemem ,o yuzden bilgisi olanlar cevap verirse çok mutlu olurum.

Merhaba eyeliner çok beğeniyorum bana da yakışıyor, ama asla yapamıyorum, bu konularda çok beceriksizim.Su an 9 aylik gebeyim doğumdan sonra yaptırmak istiyorum ancak abdest konusunda çekincelerim var.Yapacak kişiye sordum sorun olmayacağını söyledi ama gene de emin olmak adına araştırma yapıyorum.Bu arada direkt kalın ,uzun kuyruklu bir eyeliner degil ,babyliner ve dipliner arasi bir sey yaptıracağım, Allah vermesin yas gibi durumlarda sorun yaşamamak için.Ancak dini konularda çok cok hassas olmasam da abdestsiz gezmek istemem ,o yuzden bilgisi olanlar cevap verirse çok mutlu olurum.
Bence yaptırmayın hem dinen hemde yaptıranları görüyorum insanı acayip kötü gösteriyor rengi gri mavi gibi oluyor yüzündeki o samimiyet gidiyor sadece ihtiyaç duyduğunuz da kaliteli bi eyeliner alıp kendiniz yapın.

Bu tarz kalıcı ürünlerin dövme hükmü taşıdığı kanaatindeyim. . Cenaze hastalik gibi acili durumlara denk gelirseniz utanabilirsiniz herkes kalıcı olduğunu sanmayabilir..

Yas gibi durumda ne sorun yasanabilir ki? Oyle bir durumda sizin eyeliner’iniza dikkat eden de fesatin tekidir zaten olmasin hic hayatinizda. Olayin dini boyutunu hic bilemem ama 2 arkadasim yaptirdi cok memnunlar

Dini boyutu apaçık, dinen namahremin görebileceği şekilde makyaj yapmak zaten caiz değildir. Yani bu işlem de caiz değil. Ama sizin tek merak ettiğiniz konu abdestin geçip geçmemesi ise bunu işin ehli olan kişilere danışmalısınız. Ben kalıcı bir şeyin abdest geçirdiğini düşünmüyorum.

X