Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları

Kizlar herkese merhaba. Ben bu işlemi yaptırdım ama malesef kandirildim. Düğününden 3 ay önce doktor kalıcı diye yaptı ve beni mutlaka düğününden 2 gün önce gel muayene olacaksın dedi. Kına günü gelsen daha iyi olur dedi. Bende saçma bdim tabi kına günü nasıl çıkarım şüphe çeker falan derken işler o ara yaver gitti ben kına günü sabah erkenden doktordaydim meğer muayeneye değil de geçici kizlik yapmak için çağırmış. Yapttigi işlemde sürekli kan geldi. Beni kandırdı resmen yada kandiriliyoruz bilmiyorum. Her neyse sürekli kan geliyor şu düğün günü bile geldi. Stresten uykrum tabi anlaşılacak gözüyle bakıyorum artık olaya. Neyse gece salondan çıktık eve geldik. Duş aldım hemen peceteylede kuruladim özel bolgemi bir umut hala narin Davranıyorum ki çok kan gelirde belli olur diye. Neyse yaptık benim vajinan çok dar zaten biraz o kurtardi beni. Gelen kan tabi biraz zorlayla azda olsa geldi. Allah dan eşim anlamadı. Darlığı beni kurtardı kizlar. Doktorunuzu iyi secin. Benimki beni kalıcı diye kandırdı muayenede tekrar dikti. Üstüne üstlük floram bozuldu bu işlem yüzünden surekli enfeksiyonla uğraşıyorum artık. Kayseri'de ünlü bir bir doktor var erkek ismini vermiycem işi gücü sahtekarlık hakkımı helal etmiyorum. Kayseri kizlik zarı dikimi yazınca direkt o çıkıyor zaten ona gitmeyin iyi araştırın. Paraniz boşa gitmesin.
Kuzum o doktor kim aceba inşallah ömer bayraktar değildr çünkü yarın ona kontrole gidecem ve çok aşırı korkuyorum yalan söylicek dye lütfen isim verirmisin

Kizlar herkese merhaba. Ben bu işlemi yaptırdım ama malesef kandirildim. Düğününden 3 ay önce doktor kalıcı diye yaptı ve beni mutlaka düğününden 2 gün önce gel muayene olacaksın dedi. Kına günü gelsen daha iyi olur dedi. Bende saçma bdim tabi kına günü nasıl çıkarım şüphe çeker falan derken işler o ara yaver gitti ben kına günü sabah erkenden doktordaydim meğer muayeneye değil de geçici kizlik yapmak için çağırmış. Yapttigi işlemde sürekli kan geldi. Beni kandırdı resmen yada kandiriliyoruz bilmiyorum. Her neyse sürekli kan geliyor şu düğün günü bile geldi. Stresten uykrum tabi anlaşılacak gözüyle bakıyorum artık olaya. Neyse gece salondan çıktık eve geldik. Duş aldım hemen peceteylede kuruladim özel bolgemi bir umut hala narin Davranıyorum ki çok kan gelirde belli olur diye. Neyse yaptık benim vajinan çok dar zaten biraz o kurtardi beni. Gelen kan tabi biraz zorlayla azda olsa geldi. Allah dan eşim anlamadı. Darlığı beni kurtardı kizlar. Doktorunuzu iyi secin. Benimki beni kalıcı diye kandırdı muayenede tekrar dikti. Üstüne üstlük floram bozuldu bu işlem yüzünden surekli enfeksiyonla uğraşıyorum artık. Kayseri'de ünlü bir bir doktor var erkek ismini vermiycem işi gücü sahtekarlık hakkımı helal etmiyorum. Kayseri kizlik zarı dikimi yazınca direkt o çıkıyor zaten ona gitmeyin iyi araştırın. Paraniz boşa gitmesi

Kuzum o doktor kim aceba inşallah ömer bayraktar değildr çünkü yarın ona kontrole gidecem ve çok aşırı korkuyorum yalan söylicek dye lütfen isim verirmisin
Ben sonuç alamadım malesef. Bende katılıyorum paraya yazık. Bebiş kadar şanslı değildim. Bir şekilde açıklayın. Benim hayatım mahvoldu.

Ben sonuç alamadım malesef. Bende katılıyorum paraya yazık. Bebiş kadar şanslı değildim. Bir şekilde açıklayın. Benim hayatım mahvoldu.
Birde gerçekten para için yapıyorlar ben yaptırdım tutmadı yani olmuyor.surekli kanama oldu anladı. İlişkiye girmeden kanı görünce bnde korkuyordum zaten ele verdim kendimi. Sürekli kan geldi adamda salak değil anladı tabi. Her türlü anlasiliyor. Bir anlık durum ömür boyu pismanliga sürüklüyor. Zaten iplerde geldi. Karşınızdaki kişi tecrubeliyse ki şimdi tecrübesiz erkek yok her türlü anlasiliyor.

Birde gerçekten para için yapıyorlar ben yaptırdım tutmadı yani olmuyor.surekli kanama oldu anladı. İlişkiye girmeden kanı görünce bnde korkuyordum zaten ele verdim kendimi. Sürekli kan geldi adamda salak değil anladı tabi. Her türlü anlasiliyor. Bir anlık durum ömür boyu pismanliga sürüklüyor. Zaten iplerde geldi. Karşınızdaki kişi tecrubeliyse ki şimdi tecrübesiz erkek yok her türlü anlasiliyor.
Düğün gecesimi yaşadınız bu olayı

Arkadaslar bende olmadan once bircok arastirma yaptim ve hic bir yerde dogru duzgun yorumlar bulamiyordum ve yemin ettim eger amaliyat olursam benim gibi bilgi
bekleyen insanlara yardimci olucam die artik kafayi yemis durumdaydim gecmisimden bahsetmiycem hepimiz bir sekilde bu durumlara dustuk neyse konuya gecelim ben cok kotu oldum piskolojim yerlerdeydi
Surekli agliyordum vicdan azabi cekiyordum aileme karsi yaptiklarimdan cok utaniyordum ve bir gun karsima aldim biz birde doguluyuz daha katı burda kurallar bilirsiniz
Neyse karsima aldim anne boyle boyle cok ozur dilerim ben bir hata yaptim die anlattim tabi agladik ikimizde
İlk o cocugu aradi evlenin en kisa surede seyler soyledi daha sonra onu damat olarak istemediginden ölürümde seni ona vernem dedi anne dikim falan var dedim arastiralim dedi
Arkadaslar
Arastirdik ve bir tane özel klinik yeri acan bu isi ustasinca yapan
Bir yer bulduk doktor hakan yaz
Gaziantepte gorusmeye gittik klinige saolsunlar cok cana yakinlar size asla yabancilik cektirmiuorlar ha bide kayitta almiyorlar :)
Neyse biz 5.500 tl ye kalici kizlik zari yaptirmayi kabul ettik
Pazartesi gunu konustuk sali gunu amaliyat gunum ama ben nasil korkuyorum anlatamam
Dusa girdim vajinal temizlik yaptim gittim
Öncelikle amaliyattan once bana narkoz vermeden daraltma yaptilar inan edin daraltma hic acimadi lazerle daraltma yaptilar hic bilmedim bile . suan da bir sigara izmariti bile zor girer o derece
Sonra anastezi verip bayilttilar ve uyandigimda
Yatagimda yatiyordum
Cok kolay gecti bugum 4. Gunum doktor dedi ara ara sizinti sekilinde kanamalarin olur dedi ki gercekten oyle mesela ped kullaniyorum sizinti sekilinde kanamalarim geliyor
Ama cok zor sakın ailenizden izinsiz yaptirmayin en azindan bir destekciniz olsun annenize soyleyin o sizin ayibinizi acicak deil
Hem ne demisler cenette tum pezevenkler aysga kalksin demisler tum anneler ayaga kalkmis
Annelerimiz bizik en iyi arkadasimiz ne kadar kotu olursa olsun suanda
İlaclarimi kullaniuorum idrarimi yaprken
Cok ikinmiuorum yarı tutarak yapiyorum yere oturamiyorum sabaj aksam yumurta yiyorum
Geceleri bacaklarimi ayiyarak yattigim icin ayaklarimi baglayarak yatiyorum
Ki disiklerim acilmasin kabiz edici seyler yemiuorum eczaneden ishal edici bir hap var onu kullaniyorum ayni zamanda
Doktorun verdigi antibiyotik ve agri kesicileri de kullaniuorum ve her tuvaletten sonra batikonla tampon seklinde
Uygukuyorum vajinaya icine sokmadan sadece yuzeysel
İnan edin korkulacak hic biseyi yok bide kot giymeyin esofman elbise tarzlari giyin oturmakta zorlaniyorsunuz ben annemden baska soranlara kicimda cıban cikmis basurum var tarsinda yslanlar soyluyordum bazilarina da kist amaliyati oldum diyordum
Doktor dedi yuzde bir milyon kanar dedi hemde cok fazla dedi bugun mesela actim baktim aynadan daracik olmus vajinam bebek vajinasi gibi ya onun verdigi mutluluk bile yetiyor yeniden hayat yeni yasam baska sorulariniz varsa yardimci olurum
Ben ameliyat oldum 9. Günüm ve hala çok ağrım var oturduğumda ayakta kaldığımda korkuyorum acaba başka birşey mi oldu diye bu normal mi 9 gün geçti hala ağrım var acı var yorumlarda 2-3 gün sonda çoğu kişi iyileşmiş benim gibi bu durumu yaşayan var mı lütfen biri söylesin

X