Kalıcı kızlık zarı yapanlar sonuçları paylaşabilir misiniz ??

whinthg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2018
72
59
25
Bakın arkadaşlar konunu ahlakı boyutuna deginmemeniz için kısaca neler yaşadığımı anlatıcam. Ben kandırıldım bi ser*fsiz tarafından. Hayatımın en ama en büyük hatasını yaptım . Çok ağladım kendime çok acıdım . Ailem bunu haketmedi. Onları yaşarken öldürmemek için ayakta durmaya çalışyorum. Ben çok araştırdım. Bursa da Murat Arslana gitmeyi düşünüyorum kalıcı flep için. Evlilik söz konusu değil. Yıllar sonra. Anlaşılma ve kanama ihtimali var mıdır ? Daha önce yapan bayan arkadaşlarım sonuçlarını paylaşırsa çok mutlu olurum . Şimdiden teşekkür ederim.

İyi bir doktor olursa kanamama durumu olmaz. Anlaşılma konusuna gelince karşı taraf zaten anlamaz böyle bir işlem olduğunu ama bir kadın doğumcu teyit etse anlar.

ahlaki boyut kimseyi ilgilendirmez zaten bence kızlık zarı ile ahlakında bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum. yaptığında bir hata değil bence. karşı tarafa söylememek en büyük ahlaksızlık ama buna seni itende toplum o yüzden birşey diyemem. neyse burada çok okuduğum konulardan biri diye yorum yapıyorum. yaptıranlar ve sonrasında düğün olanlar oldu ve gayet memnunlar hiçbirşey anlaşılmamış. iyi bir doktora gitmen lazım.

ahlaki boyut kimseyi ilgilendirmez zaten bence kızlık zarı ile ahlakında bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum. yaptığında bir hata değil bence. karşı tarafa söylememek en büyük ahlaksızlık ama buna seni itende toplum o yüzden birşey diyemem. neyse burada çok okuduğum konulardan biri diye yorum yapıyorum. yaptıranlar ve sonrasında düğün olanlar oldu ve gayet memnunlar hiçbirşey anlaşılmamış. iyi bir doktora gitmen lazım.

Allah yardımcın olsun canım 3 buçuk ay önce aynı seylerı yasadım evlılık vaadıyle kandırıldım resmen cok kötü bir piskolojı ustelık ılıskıye bıle gırmeden bekaretım gitti cok üzüldüm
Senın ne zaman basına geldı?

Allah yardımcın olsun canım 3 buçuk ay önce aynı seylerı yasadım evlılık vaadıyle kandırıldım resmen cok kötü bir piskolojı ustelık ılıskıye bıle gırmeden bekaretım gitti cok üzüldüm
Senın ne zaman basına geldı?

Çok yeni ve bana inanmıyor bakire değildin diyor. Halbuki ilkti .Nasıl kanıtlarım ki bunu ona..

Afedersiniz ama o şeref yoksuna bide nasıl kanıtlarım diye mi düşünüyorsunuz
Pes doğrusu!!!
Hiç gerek yok değil mi.. yeni bir yol ciziyim kendime.. kalıcı flep yönetimini düşünüyorum yıllar sonra evlilik anca. anlaşılır mı kanar mı hic bilmiyorum ... hic iyi değilim

Hiç gerek yok değil mi.. yeni bir yol ciziyim kendime.. kalıcı flep yönetimini düşünüyorum yıllar sonra evlilik anca. anlaşılır mı kanar mı hic bilmiyorum ... hic iyi değilim

Onu haledersın gecmıs olsun ınsllah toparlarsın yaaa ne zaman oldu

X