Kalın burun derisi ve estetik

Benim de burnum şuan çok şiş. Ama şunu söyleyim sagolsun benim burnumu adam etti. Ameliyat olalı bugun 26 gun oldu haliyle şişlikler daha inmedi.
Ya sizin için sorun değilse ben zaten anlarım ödemli halinden ödemsiz halinden neye evrileceğini. Malum istemeyerek tecrübe edindim iki kez:)

İlk ameliyatta burun ucum kaymıştı doktor duzeltırım dedi neyse aradan bir yıl geçtikten sonra ikinci ameliyatı tabi aynı doktora oldum burnu yine yapamadığı gibi daha beter etti. İşte 3.ameliyatımı da başka doktora oldum
9 gün sonra ameliyatım var burnunda yamuklık var ve doktor derimin kalın oldugunsoyledı burayı okuyunca cok korktum şimdi

Benim burnum da kalın derili 8 gun önce 3.ameliyatımı oldum. Kalın derili burunları olanlar mutlaka çok ama çok iyi doktor bulsun hatta kalın derili ameliyatlarda basarılı olup olmadıklarını anlamak için fotolarına baksınlar. İnanın her doktor burun estetiği yapıyor ama kalın derili birine yapmak ayrıca meziyet istiyor bence
Kime ameliyat oldunuz

Burda okuyunca korkmustum benımde derın kalındı ve burnum cok problemlemlı zor bır burundu burun kokumde kırık vardı burnunda yamukluk ve burn ucumda dusme mevcutdu bırde burnunda et ve sınüzit ustune derımde kalın olunca cok korktum doktorlar hep umıtsız konusdu yamukluk duzelmeyebılır ama nefes problemın cozulur dendı ama gazı üniversitesi hastahensinde duygu ötgöz şibara ameliyat oldum çok başarılı bır ameliyat oldu derının kalınlıgına uzulmeyın cok bazen avantaj oluyor sadece odemın fazla oluyor oda masajla uzun surede gecıyor ama suan kı halı bıle benj cok memnunetdı ıcınızı ferah tutun kalın derıden korkmayın

Burda okuyunca korkmustum benımde derın kalındı ve burnum cok problemlemlı zor bır burundu burun kokumde kırık vardı burnunda yamukluk ve burn ucumda dusme mevcutdu bırde burnunda et ve sınüzit ustune derımde kalın olunca cok korktum doktorlar hep umıtsız konusdu yamukluk duzelmeyebılır ama nefes problemın cozulur dendı ama gazı üniversitesi hastahensinde duygu ötgöz şibara ameliyat oldum çok başarılı bır ameliyat oldu derının kalınlıgına uzulmeyın cok bazen avantaj oluyor sadece odemın fazla oluyor oda masajla uzun surede gecıyor ama suan kı halı bıle benj cok memnunetdı ıcınızı ferah tutun kalın derıden korkmayın
Merhaba özelden foto atma şansınız var mo acaba

Ne güzel sizler böyle anlatınca azıcık moral oluyor benim burnumun sırt bölümü çok kalın idi onu inceltti doktor ama hala bana eskisinden bile kalınmış gibi geliyor burun ucu la sonu aynı genişlikte yani bir buçuk ay oldu üstüne bir de sol tarafta çıkıntı gibi bir şey çıktı onu da masaj yap dedi kafam çok karışık hiç memnun değilim.. Hiç kibar değil ya

Ya sizin için sorun değilse ben zaten anlarım ödemli halinden ödemsiz halinden neye evrileceğini. Malum istemeyerek tecrübe edindim iki kez:)
Kızlar bende kalın deriliyim malesef ve 12 gün oldu ameliyat olalı perşembe bandajlarım alınacak benimde alçım çıktığında aynada verdiğim tepki gözlerim çok ayrık duruyordu ve şok oldum burnumu inceleyemedim bile aceba benim burnum nasıl olacak kalın derili doktor deriyi biraz incelttik dedi isterseniz ameliyat sonrası ameliyat masasında çekilen fotomu yollayabilirim benim gibi ameliyat sonrası gözleri ayrık duran varmıydı avatar gibi ödem dedi doktor inanın kafayı yicem

X