Kalori Arkadaşım

kızlar kimler burda bilmiom ama artık yaz bitti toplaşın bakın daha vermem gereken 8 kilom var motivasyona ihtiyacım var. gelin yarış tekrar başlasın.

ah canım söylemeye utanıyorum valla
56.5 çıktım sabah
temmuz 2014 te burdaki bi bildirimimi gördüm 52.2 kilo.. çok moralim bozuldu
nasıl bozmuşum kendimi :mad:
Biraz çaba ile eski haline döneceğini düşünüyorum canım.
Bu arada vayyyy beeeee :p ben senden baya baya kiloluydum eskiden, pazartesi tartıldığımda 51 kiloydum :KK59:

Biraz çaba ile eski haline döneceğini düşünüyorum canım.
Bu arada vayyyy beeeee :p ben senden baya baya kiloluydum eskiden, pazartesi tartıldığımda 51 kiloydum :KK59:
nispetçi şey :KK62:
sen kilo verdin ve almadın bi daha senin o istikrarına hayranım
ben ise aldım verdim aldım verdim ama asla 52leri göremedim bi daha :KK51:

nispetçi şey :KK62:
sen kilo verdin ve almadın bi daha senin o istikrarına hayranım
ben ise aldım verdim aldım verdim ama asla 52leri göremedim bi daha :KK51:
Ara ara bende aldım ama en fazla 52 ye çıktım, daha üstünü görmedim hiç Allah'a şükür.
Bence herkes yine buraya toplaşmalı, en azından kontrol altında tutarız.

Ara ara bende aldım ama en fazla 52 ye çıktım, daha üstünü görmedim hiç Allah'a şükür.
Bence herkes yine buraya toplaşmalı, en azından kontrol altında tutarız.
evet kesinlikle katılıyorum
ben buırdayım artıkın inşallah
kalori saymam muhtemelen ama dikkat ediyorum en azından kaçamak yapmam birbirimizi gaza getiririz

oooo hanımlar yazın gezip tozmuş kalorileri kilocukları almış gelmiş kilo vermesem de sohbetlerinizi takip ederim :emir_bebek:

hamilesin sen ne güzelll maşallah
ben de düşünüyorum artıkın kısmetse ve öncesinde birazcık versem hoş olucuk

teşekkür ederim ben 52,5 ile 53 kilo arasında hamile kaldım geçen bayramdan önce terazide 50,3 ü gördüm şimdi ise 51,5 civarıyım bulantı kusma tiksinme yaşarsan tüm fazlalıkların gider ama dilerim yaşamazsın çünkü çok yıpratıcı bir dönem

teşekkür ederim ben 52,5 ile 53 kilo arasında hamile kaldım geçen bayramdan önce terazide 50,3 ü gördüm şimdi ise 51,5 civarıyım bulantı kusma tiksinme yaşarsan tüm fazlalıkların gider ama dilerim yaşamazsın çünkü çok yıpratıcı bir dönem

amin diyorum
cinsiyet belli mi bebişin :KK200:

amin diyorum
cinsiyet belli mi bebişin :KK200:

yok canım ay sonundaki kontrolümde belli olacak

inş hamileliğin yaz dönemine denk gelmez sıcaklarda çok zormuş herkes öyle diyor

hamilelik öncesi diyet yapmak yumurta kalitesini düşürebilir diye duymuştum sen yine de vitamin mineral dengeni kurmaya çalış

yok canım ay sonundaki kontrolümde belli olacak

inş hamileliğin yaz dönemine denk gelmez sıcaklarda çok zormuş herkes öyle diyor

hamilelik öncesi diyet yapmak yumurta kalitesini düşürebilir diye duymuştum sen yine de vitamin mineral dengeni kurmaya çalış
katı bi diyet yapmıyom az ve sağlıklı şeyler yemeye çalışıyom bakalım
folik asite de başladım tahlil falan yaptırdım bakalım doktor takviye bişeye ihtiyaç duycak mı
şimdilik bi kistim varmış adetle atılacakmış adet olup onun atılmasını bekliyorum çalışmalar öncesi :KK45:

katı bi diyet yapmıyom az ve sağlıklı şeyler yemeye çalışıyom bakalım
folik asite de başladım tahlil falan yaptırdım bakalım doktor takviye bişeye ihtiyaç duycak mı
şimdilik bi kistim varmış adetle atılacakmış adet olup onun atılmasını bekliyorum çalışmalar öncesi :KK45:

geçmiş olsun ben folik asite geç başladım hamilelikten sonra başladım (ayda duymasın hep söyledi ama ben erteledim :KK45:)

geçmiş olsun ben folik asite geç başladım hamilelikten sonra başladım (ayda duymasın hep söyledi ama ben erteledim :KK45:)
bana kalsa ben de öyle yapacaktım, hamile kaldıktan sonra gidicektim doktora çünkü pek hoşlanmıyorum doktora gitmekten :KK45:
ama iyiki de birden esmiş ve gitmişim, bebek düşünüyoz napalım demek için
kistimi görmüş oldum ve en azından tahlil falan yaptırmış oldum

bana kalsa ben de öyle yapacaktım, hamile kaldıktan sonra gidicektim doktora çünkü pek hoşlanmıyorum doktora gitmekten :KK45:
ama iyiki de birden esmiş ve gitmişim, bebek düşünüyoz napalım demek için
kistimi görmüş oldum ve en azından tahlil falan yaptırmış oldum

en iyisini yapmışsın bende dr gitmeyi planlıyordum ama fırsat olmadan hamile kaldım.

X