Kalori hesabına dayalı kilo alma

kızlar ben zayıflamaya çalışıyorum size kılo alabılmenız için yardım edeyim mesela kestane yıyın 3 tanesi 1 dilim ekmek yerıne geçiyor bana 1 haftada 1 kılo aldım 2 güne bır yedım yıyebıldıgınız kadar yıyın. canım cok ıstıyor suan ama ben dıyeteyım. sonra saralle kuru incir, konserve mısır alın buyuyunden evde tereyagla tavada ısıtıp üzerine ketçap mayoez sıkıp yıyın oofff fena kalori muzun uzerıne bal dokum uzerıne cevız doğrayıp yıyın. yemek yerıne degıl bunlar ara oğunler ve çok kalorlıler

kızlar ben zayıflamaya çalışıyorum size kılo alabılmenız için yardım edeyim mesela kestane yıyın 3 tanesi 1 dilim ekmek yerıne geçiyor bana 1 haftada 1 kılo aldım 2 güne bır yedım yıyebıldıgınız kadar yıyın. canım cok ıstıyor suan ama ben dıyeteyım. sonra saralle kuru incir, konserve mısır alın buyuyunden evde tereyagla tavada ısıtıp üzerine ketçap mayoez sıkıp yıyın oofff fena kalori muzun uzerıne bal dokum uzerıne cevız doğrayıp yıyın. yemek yerıne degıl bunlar ara oğunler ve çok kalorlıler

Kestane, bal bunları hiç sevmem ki :KK43: Tatlıyla da aram yok işte yiyemiyorum. Mısır olabilir belki, onu bir deneyeyim.

sorun ne bılıyor musunuz kızlar yaşam tarzımız damak tadımız siz şekerli hamurlu şeyleri sevmıyorsunuz yemek yemekten keyıf almıyorsunuz biz tombullarda tam tersi tok olsak bile o yıyecegı sevıyosak keyıf olsun dıye yıyoruz. siz sevmesenızde canınız ıstemesede mıdenızı büyütmek için zorla yıyeceksınız mıde hacmınız genişleyecek bizse sevdiğimiz yiyeceklerden feragat edıp spor yapıp şekerimizi dengede tutmamız lazım bunun için her iki tarafında azımlı olması lazım bunun farkındayız ama uygulamaya koymalıyız BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZI DEĞİŞTİRMELİYİZ :KK60:

sorun ne bılıyor musunuz kızlar yaşam tarzımız damak tadımız siz şekerli hamurlu şeyleri sevmıyorsunuz yemek yemekten keyıf almıyorsunuz biz tombullarda tam tersi tok olsak bile o yıyecegı sevıyosak keyıf olsun dıye yıyoruz. siz sevmesenızde canınız ıstemesede mıdenızı büyütmek için zorla yıyeceksınız mıde hacmınız genişleyecek bizse sevdiğimiz yiyeceklerden feragat edıp spor yapıp şekerimizi dengede tutmamız lazım bunun için her iki tarafında azımlı olması lazım bunun farkındayız ama uygulamaya koymalıyız BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZI DEĞİŞTİRMELİYİZ :KK60:

Ben sadece yaşamak için yiyorum desem yeridir, benim için yemek yemenin hiçbir zevki yok. Şöyle ufak kapsüller çıksa da bir yutsak doysak tamam.. Bir de can istemeyince yenmiyor ya, ben zorla bişi yemeye kalksam öğürürüm yiyemem.

Bolca hamur isi yiyin arkadaşlar:) gece yatamadan yumurtalı sut için ve yoğurt acıdan uzak durun onlar yağ yakıyor çünkü:)

Tikkabillacım kalori hesaplama sitesinin linkini özelden gönderebilir misin? Kilo problemim yok ama formumu korumaya çalışıyorum.

Bugün tok karnına 48.3 çıktım üç karnına 47.3 kilo almışım seviniyorum ama belim kalınlaştı haliyle göbek oluyor bende. Gece 12 de yarım ekmek nutellalı ekmek yiyorum tok olsam bile sabahları bol tahin pekmez bal kaymak vs vs

Ben tatlı şeyler yiyemiyorum yaa..

Evet kalori hesabına dayalı kilo alma olayına geri dönmüş bulunuyorum. Bu yöntemle geçen sene istediğim kiloya gelmiştim. Şimdi yine almam gereken 2-3 kilo var.

Ah keşke bende alabilsem. Denemediğim yol kalmadı olmuyor. Nasıl bir bünye ne yesem yakmayı başarıyor. Bebe bisküvisi ile zar zor 1 yılda 3 kilo aldım. Ancak 45 olabildim :KK43:(

Ah keşke bende alabilsem. Denemediğim yol kalmadı olmuyor. Nasıl bir bünye ne yesem yakmayı başarıyor. Bebe bisküvisi ile zar zor 1 yılda 3 kilo aldım. Ancak 45 olabildim :KK43:(
Önemli olan fazla yemek değil, kalorisi fazla yiyecekler tüketmek.. Ben de yıllarca kilo almaya çalıştım alamadım, geçen sene bu yöntemle bayağı kilo almıştım. Gün içinde yediklerimin kalorilerini yazıyorum akşam topluyorum, günlük ihtiyacım olan kaloriyi geçememişsem ekstra şeyler yemeye çalışıyorum.

Dün yediklerim:

Salçalı sosis 211,2
Ekmek 230
Portakal suyu 90
Pizza 372
Elma suyu 200
Canga 257,5
Puding 130

Toplam: 1495,7
Olması gereken: 1994

:KK43:

Günlük ihtiyacımı bile karşılayamadım, kaldı ki zorla yedim bunca şeyi..

Dün yediklerim:

Yeşil zeytin 39,6
Ekmek 128
Portakal suyu 180
Peynir 35,6
Puding 130
Makarna 294
Elma suyu 100
Magnum 150
Mandalina 125
Domatesli makarna 304,3
Ayran 100

Toplam: 1586,5

Yine de biraz gelişme var. Bugün geçeceğim inşallah :)

Dün yediklerim:

Yeşil zeytin 39,6
Ekmek 128
Portakal suyu 180
Peynir 35,6
Puding 130
Makarna 294
Elma suyu 100
Magnum 150
Mandalina 125
Domatesli makarna 304,3
Ayran 100

Toplam: 1586,5

Yine de biraz gelişme var. Bugün geçeceğim inşallah :)
bence sen bu yediklerinize ilaveten mama (ensure plas )kullanın kalorisi çok yüksek günlük 2 şişeyle 2000 kaloriyi aşarsın..
ben mama ile 17 kg aldım

X