Kalori sayarak zayıflıyoruz

fee fi fo

Ya hep ya hiç
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
1.938
3.394
Son düzenleme:
20200526_124204.jpg
sabah kahvaltım 288 kalori:kk77:

Benim girdiğim programda 1 porsiyon menemen(180 g) 223 kalori.Arada ciddi bir fark var.Hangisi doğru acaba keşke seninki doğru olsa ama bilemedim şimdi.Ben de bugün menemen yiycem kahvaltıda o yüzden bakmıştım sende görünce şaşırdım şimdi.

Selam kizlar ben geldim ☺️Yeni topik hayırlı olsun hepimize inşallah güzel kilocuklar veririz.Yeni topiye birde kilomu koyayım 67.75 ile bu iki haftalık yani 14 günlük sonuç 2.25 vermişim şuracıkta kalsın☺️55 e kadar durmak yok kizlar .Ben kahvaltı yapmıyorum zaten.Ama bugünden itibaren iki yemek kaşığı yoğurt içine bir çay kaşığından zerdeçal ve zencefil koyucam .Haftaya saliya kadar bununda deniycem .Birde artık her gün tartilmiycam .Sabırlı olup haftalık tartilicam.Yani tartı günümüzde 😀

Benim girdiğim programda 1 porsiyon menemen(180 g) 223 kalori.Arada ciddi bir fark var.Hangisi doğru acaba keşke seninki doğru olsa ama bilemedim şimdi.Ben de bugün menemen yiycem kahvaltıda o yüzden bakmıştım sende görünce şaşırdım şimdi.
canım benimki 100 gr ayrıntısını göstereyim
20200526_131430.jpg
boyle yazıyor..yani benimki 180 gr değil :kk77:
cok fark olmaz diye düşünuyorum

Selam kizlar ben geldim ☺Yeni topik hayırlı olsun hepimize inşallah güzel kilocuklar veririz.Yeni topiye birde kilomu koyayım 67.75 ile bu iki haftalık yani 14 günlük sonuç 2.25 vermişim şuracıkta kalsın☺55 e kadar durmak yok kizlar .Ben kahvaltı yapmıyorum zaten.Ama bugünden itibaren iki yemek kaşığı yoğurt içine bir çay kaşığından zerdeçal ve zencefil koyucam .Haftaya saliya kadar bununda deniycem .Birde artık her gün tartilmiycam .Sabırlı olup haftalık tartilicam.Yani tartı günümüzde 😀
Kesinlikle her gün tartılma canım ben yıllarca bu hatayı yaptım.Her gün tartılınca bazı günler şişlik oluyor kilon fazla çıkıyor mesela ben o durumlarda hemen demoralize olup kafama göre yemeye başlardım.İlk defa bu sefer haftada bir tartılıyorum keşke hep yapsaymışım doğru olan gerçekten bu.Bu arada ben de kilomu yazayım dediğin gibi dursun bi köşede.Kilom 51.9

Selam kizlar ben geldim ☺Yeni topik hayırlı olsun hepimize inşallah güzel kilocuklar veririz.Yeni topiye birde kilomu koyayım 67.75 ile bu iki haftalık yani 14 günlük sonuç 2.25 vermişim şuracıkta kalsın☺55 e kadar durmak yok kizlar .Ben kahvaltı yapmıyorum zaten.Ama bugünden itibaren iki yemek kaşığı yoğurt içine bir çay kaşığından zerdeçal ve zencefil koyucam .Haftaya saliya kadar bununda deniycem .Birde artık her gün tartilmiycam .Sabırlı olup haftalık tartilicam.Yani tartı günümüzde 😀
Bu arada tekrar hoşgeldin tatlım...tabiki 55 e kadar durmak yok ve hatta daha sonrasi icin de korumaya gecicez

Hımmm anladım canım.Ben de tartı var ama kullanmıyorum pek.Bugün bi tartayım merak ettim benim 1 porsiyonum kaç g geliyormuş aslında
Bu arada menemende yağı yumurtanın büyüklüğü filan derken degişebilir..Bir diyetisyen arkadasım kalorisinden emin olmadıgınız yiyeceklerde 3 dolu tepeleme yemek kasıgını gecme ne olur ne olmaz dedi.ona da dikkat ediyorum:super:

Biz tüm gün kalorisini yazalım gün sonunda bence yeterli..Herkes kendince ne yediğini zaten bilir.Yoksa kafamız karışacak:KK45::KK53:

Kızlar detoks tarifiniz varmı memnun kaldığınız rica etsem alabilirmiyim? ☺️

Ben yapmıyorum.Fakat sıcaklarda limon kabuk tarçın ve yeşil ema dilimli 2 litrelik su hazırlıyorum geceden.buzdolabına koyuyorum.Ertesi gün çıkarıp bitiriyorum gün boyunca..
Bir de hergün 1-2 fincan yesil çay içiyorum

X