Kalp hastalığı olup doğum yapanlar??

Emineunq

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
12
8
24
Kızlar kalpte ekstrasistol denilen rahatsızlık var yani tekleme hissi denilen şey duruyo yenide çalışıyor gibi , covidden sonra kaldı 1 senedir falan . Hamileliğin son evrelerindeyim ve çok korkuyorum doğumda sıkıntı çıkarır mı diye. Varmı aranızda bu sorunu yaşayan doktora haftaya randevu bulabildim bakalım ne diyecek 🙄

Merhaba. Ben de adet dönemine yakın çok yaşıyorum malesef çok rahatsız edici..Siz nasıl oldunuz?

Kızlar kalpte ekstrasistol denilen rahatsızlık var yani tekleme hissi denilen şey duruyo yenide çalışıyor gibi , covidden sonra kaldı 1 senedir falan . Hamileliğin son evrelerindeyim ve çok korkuyorum doğumda sıkıntı çıkarır mı diye. Varmı aranızda bu sorunu yaşayan doktora haftaya randevu bulabildim bakalım ne diyecek 🙄
Bende 7 aylık hamileyim günde 2.3 kez olduğu oluyor yani böyle birden atıyor hızlıca 4.5 saniye çok hızlıca atıp sonra düzeliyor böyle birşeymi sizdekide genelde mide yanması sonrası oluyor yatarken oluyor

Merhaba nasılsınız. Şikayetiniz ne durumda. Doğum yaparken sorun oldu mu? Ben de hamileyim ve bu sorunu yaşıyorum. Hamilelikten önce de vardı. Ama şimdi iyice arttı. Şimdi nasılsınız acaba

X