Kalp krizi belirtisi olabilir mi

Bebisisteyenkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
82
34
26
Merhaba hanımlar iyi geceler benim bir zorum olacak belki aranızda doktor olan vardır. Ya da tahmin üreten henüz 24 yaşındayım ve hemen hemen 1 haftadır falan hafif sol tarafimda sizi gibi birşey vardı ama bugün bıçak saplanır gibi sırtımdan sol tarafıma birden ağrı girdi. Şimdi de sol taeafdimfa yine ağrı hisseidyorum ve aynı zamanda sanki midemde de birşey var gibi acile gitmeli miyim sizce ne yapsam bilemedim. 3 ay önce kadar da trigliserid hormonun yuksek çıkmıştı 230 kusurlerde

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar iyi geceler benim bir zorum olacak belki aranızda doktor olan vardır. Ya da tahmin üreten henüz 24 yaşındayım ve hemen hemen 1 haftadır falan hafif sol tarafimda sizi gibi birşey vardı ama bugün bıçak saplanır gibi sırtımdan sol tarafıma birden ağrı girdi. Şimdi de sol taeafdimfa yine ağrı hisseidyorum acile gitmeli miyim sizce ne yapsam bilemedim.
Burdan kimse size online teşhis koyamaz kan tahlili ve EKG çekmeden kalp krizi mi değil mi belli olmaz

Gecmis olsun.Bence hemen acile gidin.doktorlar muane etmeden tahlil yapmadan yorum yapmıyorlar.kalp krizinden bahsediyorsunuz ihmale gelmez

Merhaba hanımlar iyi geceler benim bir zorum olacak belki aranızda doktor olan vardır. Ya da tahmin üreten henüz 24 yaşındayım ve hemen hemen 1 haftadır falan hafif sol tarafimda sizi gibi birşey vardı ama bugün bıçak saplanır gibi sırtımdan sol tarafıma birden ağrı girdi. Şimdi de sol taeafdimfa yine ağrı hisseidyorum acile gitmeli miyim sizce ne yapsam bilemedim.
İhmal etmeyin. Benimde carpintim vardı kan tahlili verdm önce kanimmi dustu omu yapıyor diye b12im çok fazla düşük çıktı demirimde düşmüş ama yinede kardiyolojiye bu hafta gideceğim

Yakın zamanda üşüttünüz mü, teriniz üzerinizde soğudu mu ? Kuluncunuz var mı ? Sırtınıza masaj yapınca, vücudunuzu sıcak tutunca; ağrınız hafifliyor mu ?

Yakın zamanda üşüttünüz mü, teriniz üzerinizde soğudu mu ? Kuluncunuz var mı ? Sırtınıza masaj yapınca, vücudunuzu sıcak tutunca; ağrınız hafifliyor mu ?
Hayır terleyip sogumadim uzun zamandır öyle çok abartılacak bir ağrı değil sadece bir kere bıçak saplanır gibi sırtının ortasından kalbime doğru bir ağrı girdi şuan da hafif sizi şeklinde bir ağrı var kolumda da aynı şekilde hafif ve midem ağrıyor. Belki de usutmekle alakalı bilemiyorum ki

Canını sıkan bir durum oldu mu ? Panik atak da olabilir.İstersen yine git doktora.

X