Kalp rahim köşe gebelik ???

Allah yar ve yardımcın olsun . Hayırlısıyla yavrunu kuşağına almak nasip olsun . Doktorlarda felaket tellalı gibiler pek güvenmiyorum desem yaşan olmaz sen kalbini ferah tut rabbine sığın sonu güzel olacak buna inan
Insallah bi kisi cıksa yaşayan bu durumu belki destek olacak ama kimse de bakmiyor

Belki biri çıkar bilemiyorum ama şunu söylemek ist3dim allah dilerse o yavru dünyaya gelir sen kalbini ferah tut dua et

Arkadaşlar hem akıla hem desteğe ihtiyacım var daha önce rahim içine bakıldı perde var gibi dendi ama 1 cm kadar operasyona gerek yok dendi hatta sonrasnda polip olabilir diye histereskopi yapildı rahim icerisine fazlasıyla girilip bakıldı.. şu an gebeyim keseyi yeni gördük alttan usg ile baktı doktorum rahim icinde septum var ve kese cok köşeye yerlesmiş dedi 5 gün bekleyelim eğer biraz rahimin ortasına dogru onmez ise rahmi yırtar buyudukçe rahmi almaya kadar gider gebeliği sonlandirmamız lazım dedi... bakın bu benim 8. Gebeligim digerleri hep dusuk veya kurtaj ile sonlandı su an kesem düzgün fakat kotu yere yerlesmis tüpten cıkmış rahmin girisine yerlesmiş inmezse sonlandiricaz diyor yardım edin birsey soyleyin varmı başına gelen

Benimde rahmimde perde olduğu söylendi. Sıkıntı olmaz hamile kalabilirsin dediler ama sadece onunla bitmiyor. Perdeden dolayı zaten düşük oluyormuş. Dar bi alan olduğu için bebek gelişemeyip düşüyor. Ben başka doktorlara da gittim alalım perdeyi dediler. Aldırdım. Sonra hamile kaldım zaten. Ondan önce kalamıyordum. Gerçi bu seferde kalbi gelişmediği için 20 haftalıkken sonlandırmak zorunda kaldık. Başka doktora da göründünmü. histeroskopi yapılmış perdeyi de alsalardı bari. Bazıları kendisinden perde olduğunu anlamayıp doğumda farkeden doktorlarda var. İçini ferah tut sen. Sağlıkla kucağına alırsın inş. Hadi Allah korusun diğer türlü olursa da perdeyi aldır derim.

Benimde rahmimde perde olduğu söylendi. Sıkıntı olmaz hamile kalabilirsin dediler ama sadece onunla bitmiyor. Perdeden dolayı zaten düşük oluyormuş. Dar bi alan olduğu için bebek gelişemeyip düşüyor. Ben başka doktorlara da gittim alalım perdeyi dediler. Aldırdım. Sonra hamile kaldım zaten. Ondan önce kalamıyordum. Gerçi bu seferde kalbi gelişmediği için 20 haftalıkken sonlandırmak zorunda kaldık. Başka doktora da göründünmü. histeroskopi yapılmış perdeyi de alsalardı bari. Bazıları kendisinden perde olduğunu anlamayıp doğumda farkeden doktorlarda var. İçini ferah tut sen. Sağlıkla kucağına alırsın inş. Hadi Allah korusun diğer türlü olursa da perdeyi aldır derim.
Histereskopide anlamamislar mı gercekten bilmiyorum ama su an problem kesenin cokk kosede oldugu korner gebelik dedi doktor fakat nette oyle bisi bulamadim :KK43:

Histereskopide anlamamislar mı gercekten bilmiyorum ama su an problem kesenin cokk kosede oldugu korner gebelik dedi doktor fakat nette oyle bisi bulamadim :KK43:

Başka doktora göründünmü peki. peritonologa görün istersen. Riskli gebeliklere bakıyor ya onlar daha iyi bilirler.

X