Kan alırken yaşadığım olay size de oldu mu ?

Ederim tabiki canım hiç endişe etme kolundan yana geçiyor o bi şekilde sen strese sokma kendini evi temizlicem diye de çok düşünme hamile kalınca evi gözün görmüyor zaten Ben hamileyken kan aldıklarında olmuştum çok şükür geçti gitti.

ay çok teşekkür ederim ya çok korkmuştum sayende rahatladım biraz :) sıkıntısız bir hamilelik geçirmeni tek avazda doğum yapmanı diliyorum kuzum :)

Hiçbir sorun yok merak etmeyin. Sinirinize veya arterinize dokunmuş iğne. Kan gazı vs. Alınırkende böyle olur. Sorun olmaz.

Cuma gunden beri ayni seyi yasiyorum. Bas parmagim uyusuk.ve sanki bisey cektiriyo. Yorumlar hemen gecer yazmislar ama benimki gecmedi. Zaten damarim zor bulunuyo kan vermek her seferinde stres sebebi, bide bu cıktı basima

Cuma gunden beri ayni seyi yasiyorum. Bas parmagim uyusuk.ve sanki bisey cektiriyo. Yorumlar hemen gecer yazmislar ama benimki gecmedi. Zaten damarim zor bulunuyo kan vermek her seferinde stres sebebi, bide bu cıktı basima
Benim hemen geçmedi 1 ayı buldu diyebilirim tabi bu hasar gören sinirlere göre değişiyor sanırım benim dirsekten parmağıma kadar bir çekme hissi vardı

Geçmiş olsun demeye geldim.Bir bilgim yok. Ama hamilelikte ne zaman kan aldırsam hep anormal acırdi. Hemşireler gebelikte biraz fazla acımasi normal derdi.Allah bebeginize saglikla kavusmak ve büyütmek nasip etsin ❤ sağlıkçi arkadaslar sorun yok demis zaten takılmayın derim

Teşekkür ederim biraz sürdü ama geçti Gerçi bende korkusu kaldı o koldan kan aldırmıyorum artık bu olayın üstüne 3 kere daha kan verdim diğer kolumu uzattım hep

Benim elimin üzerinden serum taktıklarında anlattığınız gibi oldu. Çıkarıp başka yerden taktılar. Ama 4-5ay gibi uzunca bi süre ellerimi sabunlarken serum takılan yerde yani baş parmağımda elektirk çarpması gibi bişey oluyordu. Sonra gecti.

Çok geçmiş olsun sizin baya sürmüş

nasıl oldunuz benimki tam geçmedi ağrıya dönüştü elektrik çarpması gibi oluyordu başta şimdi ağrı gibi oluyor yeniden dr gitmeyi düşünüyorum

Benimde yaklaşık 1 ay sürmüştü son zamanlarda baş parmağımda ağrı olmuştu o da bir süre sonra geçti. Sanırım hasarın durumuna göre değişiyor iyileşmesi
benim de ağrıya çevirdi ne zaman ağrı yapacağını da bilmiyorum herhangi bir harekette ağrıyıveriyor ama kalıcı bir ağrı değil çekme hissinin ağrı versiyonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…