Gebeliğe Hazırlık Kan pıhtılaşması mthfr 1298c heterozigot

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iğne ilaç kullandınızmı? bende de pıhtılaşma var 3 tüp bebek düşüğüm oldu,şu an dogal yoldan gebeliğim var ilacı kestiler kanamadan dolayı iğneye devam ediyorum
Bana iğne kulllanacak bir durumun yok diyor doktorlar ısrarlarıma rağmen vermiyorlar bende çok çaresiz bir şekilde bekliyorum bana dua edermisiniz hamilelerin duaları kabul olur şu hayırlı günler hürmetine

Benim de sonuçlarım sizinle aynı 4 kaybım var gerek yok diyorlar iğneyi sizin durumunuzda bir gelişme oldu mu

Merhaba sevgili anne adayları
Bende ilk gebeligim kalbi durduğu için kürtajla sonuçlandı. Daha sonra bana yapılan genetik testte faktör 5 ve mthf heterezigot çıktı.Hatta sonra birçoğunuz gibi telaslanip hematoloji uzmanına gitmiştim, o da başka genetik taramalar yapıp senin çocuğunun olması zor görünüyor demişti hayatta yaşadığım travmalardan biridir. Daha sonra ne mi oldu ben bu lafı duyduktan bir kaç ay sonra hamile kaldım sağlıklı bir hamilelik geçirdim bir oğlum oldu. Arkasından üç yıl sonra çok şükür sağlıklı bir oğlum daha oldu Hatta çocuk fikrini tamamen kapatmisken bir kaza ilişki ve ertesi gün hapina rağmen şu anda hamile olduğumu öğrendim. Allah hayırlısını nasıp etsin şu anda şoktayım. Bunları belki birine bir umut olur diye yazdım. Kendinizi çok yıpratmayın ne olur hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

canım selam,
benımde faktör 5 ve mthf heterezigot, mthrs 1298 homozıgot,,
hamılelıgın oncesınde veya sorasında kan sulandırıcı ıgne ya da hap kullandın mı?
Rabbım saglıkla buyutmeyı nasıp etsın ınsallaahhh

Amin Allah im herkesin kalbinde olanı hayırla versin inşallah ben şu anda 11 haftalık hamileyim ve iğne olmuyorum sadece asprin alıyorum ama ilk iki gebeligimde iğne oldum

Bende
Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende aynı süreçten geçtim bi bebek kaybım var genetik testi verdim Mthfr heterozigot hangi doktora gittiniz herkes farklı bir şey diyor kafam çok karışık

Merhaba
Ben de sizinle benzer durumu yaşadım. Bir 8 haftalıkken kalp durması bir de kese büyümemesi beta artmaması…
Siz bebek sahibi olmussunuz Allah bağışlasın. Sonraki gebeliğinizde hep iğne mi vuruldunuz? Ve ne kadar süre vuruldunuz? Çok endiseliyim bilgi verirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…