Kan sulandırıcı iğne

Kızlar oksaparı 0.6 doz kullanan var mı? Kilom 79 falan, yeni başlıyorum iğneye, doktorumdan henüz cevap alamadım 0.4 az gibi geldi benim kiloma sanki

N
Kızlar 2 düşüğüm olduğu için doktorum kan sulandırıcı başladı 3. Gebeliğimde bu gün ilk dozu vuruldum her gün vurulacakmış. Kol arkasından vuruldu ama vurulan bölge çok yandı ve ağrı yaptı vurulalı dört saat oldu hala ağrıyor. :KK43: her gün bu iğneyi nasıl vurdurucam bu acıyla birde kendine vuranlar var. Bu ağrı ve yanma normal mi bütün kan sulandırıcı iğneler böyle mi yoksa başka bir iğne istemelimiyim? Benimki hibor 5000 bana yardımcı olun lütfen
Nasıl gidiyor 🙈

Peki az mı yakıyor çok mu benimki en az 5 dakika yandı ve gerçekten iyi yaktı kolumu 4 5 saattir de ağrıyor. Oksaparı doktora soracağım benimkinden daha iyi sanırım. Evet sanırım bende hep kullanacağım öyle anladım

o zaman yarında göbeğimden denettireyim ne kadar acıcağına bakayım. normalde kendim vurayım istiyordum 😀 ama o kadar yanınca bir daha cesaret edemem muhtemelen diye çok çekindim
Göbekten vurmak daha iyi bence zamanla alışıyorsun koldan çok acıyor ilkten yakıyor zamanla alışıyorsun

Ay bende bu basligi acacaktim bende hibor kullaniyorum bir dusugum var kalbi durmustu simdi doktorum onlem amacli verdi, igneyi sokarken bir aci yok ama siviyi verirken inanilmaz yaniyor bir iki dakika suruyor yanmasi bir de ilk basta morarma olmustu hemsire arkadas bastir sonrasinda dedi simdi bastiriyorum morarma yok ama bu seferde igneyi soktugum yerlerde nokta nokta igne izi oluyor

Ay bende bu basligi acacaktim bende hibor kullaniyorum bir dusugum var kalbi durmustu simdi doktorum onlem amacli verdi, igneyi sokarken bir aci yok ama siviyi verirken inanilmaz yaniyor bir iki dakika suruyor yanmasi bir de ilk basta morarma olmustu hemsire arkadas bastir sonrasinda dedi simdi bastiriyorum morarma yok ama bu seferde igneyi soktugum yerlerde nokta nokta igne izi oluyor
Anlattıkların çok normal,kolaylıklar diliyorum

Kızlar merhaba. Ben de bir soru sormak istiyorum. Ben de 3 gündür kan sulandırıcı iğne kullanıyorum fakat farklı bir marka. Yurt dışında yaşadığım için. Buradaki hemşireler karından yapmayı tavsiye etmedi nedense. Dış bacaktan vuruldum 3 gündür. Bacak karın fark eder mi onu sormak istiyorum.
Bir de önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelmek istiyoruz da. Eğer buradan ilaç götüremezsek diye Türkiye’de oskapar 4000 fiyatını biliyor musunuz acaba? Sigorta falan yok tabi
Türkiyeye geldiniz mi eğer hala ihtiyacınız varsa elimde kullanılmamış 1 kutu oksapar var verebilirim 👍

X