kan tahlili sonucu beta hcg hormon değeri

Reglden önce mi sonra mi10 çıktı
Ne güzel Allah tamamına erdirsin kendimle kıyaslamak için soruyorum kusura bakmassaniz ben dün regle 1 gün kala yaptım 24 kusur çıktı ama önceden kimyasal 3 kere geçirdiğim için hep bu degerlerdeydi sizin regliniz kaç günde bir olur yani regl günü değeriniz düşük çıkmış ya normalde geç döllenme falan mı yoksa değil mi kaç günde bir oluyorsunuz kaçıncı güne denk geldi yumurtlamanız kusura bakmayın çok sordum

Ya benim de reglim den 2 gün önce lekelenme oldu 3 gün sürdü. Adet sancılarım vardı ara ara. 4 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı. Ama hala adet olmadım kasık ağrılarım var. Başım da ağrıyor şu an sık sık idrara çıkıyorum. Bu arada reglim 13 gün gecikti, 9 gün önce kan testi yaptım.
Benimle aynı durumu yaşayıp sonra hamile olduğunu öğrenen yok mu ya

Benim bugün yani gecikmenin 2.gunu beta 45 cikti reglden 1 gün önce ise 24 tü düşük değer bunlar sanırım kimyasal yine öncesinde yine 3 tane kimyasalım var kan sulanduricida kullanıyorum aslında ama üzüldün bu sefer hayırlısı tabi de regl gecikmesi sen sonra değeri düşük olup yükselen varmı

Benim bugün yani gecikmenin 2.gunu beta 45 cikti reglden 1 gün önce ise 24 tü düşük değer bunlar sanırım kimyasal yine öncesinde yine 3 tane kimyasalım var kan sulanduricida kullanıyorum aslında ama üzüldün bu sefer hayırlısı tabi de regl gecikmesi sen sonra değeri düşük olup yükselen varmı
Doktora gidip hemen iğne başlasan cnm

Hemen ümidini kesme canim herseferinde kimyasal olacak değil ya busefer belki olmuştur 😊

Progestronu kaç doz ve nasıl kullanıyorsun canım vajinal al
Vajinal alıyorum 100 Luk gece yatmadan önce ama değer düşük ve az arttığı için bu gece bırakayım artık dedim değer düşük cunki gecikmenin 2 günü 45 düşük bir değer. insanlar 800 lerden 1000 lerden bahsediyor dediğim gibi öncesinde 3 kimyasal olunca pek umut edemiyor insan malesef Ilgın için çok tesekkurederim insan kendini yanlız hissetmiyor

Vajinal alıyorum 100 Luk gece yatmadan önce ama değer düşük ve az arttığı için bu gece bırakayım artık dedim değer düşük cunki gecikmenin 2 günü 45 düşük bir değer. insanlar 800 lerden 1000 lerden bahsediyor dediğim gibi öncesinde 3 kimyasal olunca pek umut edemiyor insan malesef Ilgın için çok tesekkurederim insan kendini yanlız hissetmiyor
Canım belki geç döllenme sen iki gün sonra test yaptır iki katı artış yoksa ümitsiz ol bence

Geç döllenme ne olduğunu pek bilmiyorum 28 günde bir oluyirum 14 15 günlere geldi yumurtlamam ovulasyon testiyle ona rağmen geç döllenme olabiliyirmu

Canım belki geç döllenme sen iki gün sonra test yaptır iki katı artış yoksa ümitsiz ol bence
Geç döllenme ne olduğunu pek bilmiyorum 28 günde bir oluyirum 14 15 günlere geldi yumurtlamam ovulasyon testiyle ona rağmen geç döllenme olabiliyirmu

Ama beta çok düşük gecikmenin 2. günü bugün coraspin de kullanıyorum progestan da sanirim progestan şuan tutuyor birakirsam kanama gelir doktor ancak pzt gidebilirim
Benim cumartesi 23,14 pazar 35,64 bugun adet olmam lazımdı olmadım gecikme sayılmıyor henüz dimi ? Buda mı kimyasal

X