Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ye ye :))) ınsallah canım alırsın kalbını bozma yeter kı

saol bebekim bende ıyıyım cok sukur...

yok bebemm bozmuyorumm inşalahh hayırlı haber alcamm rahatım ama iyice rahatlıcamm inşalahhhhhh
quzumm ya benim göbüşteki kıllar koyulaştıı ya çok rahatsız ediyoo benii sizde de oldu mu ölee

bende de hafıf oldu sankı,bana mı öyle gelıyor dıyorum ama sankı bende de oldu... bır yerde okumustum oluyormus dıye o yuzden varsa da normaldır dedım kendı kendıme

evet canım özele gıdıyorum...
ınsallahhh canım ınsallahhhhh ıyı cıkar sonuclarım her gıttıgımde ıster ıstemz tedırgınlık yasıyorumm

Allahın ıznıyle bı sıkıntı cıkmıcak cnm sıkıntı yapma,bende gecırdım canım hamılelıgın baslarını DD ıyı bılırım yanı sormama sanırım gerek yok D stres yapma cnm gör bak bıseycık cıkmıcak...

uu ağzından bal akıyoo inşalahh canımmmmmm benimm
bu arada mahsuru yoksa yaşın kaç tatlımmm

uu ağzından bal akıyoo inşalahh canımmmmmm benimm
bu arada mahsuru yoksa yaşın kaç tatlımmm

ya maşalahh sana 23 haftalık olmuşsun
zaman çabucak geçse keşkee

canım ben 27 yasındayım ilk gebelıgım :)) 2 yıllık evlıyım... bu arada gebelıgım 24+6... 25.haftam bıtıyor kısmetse...
tıckerım 1 hafta gerıden gelıyor

senın yas kac mahsuru yoksa :kedi:

maşalahhhhhhhhh 26 ya gireceksin ne güsel aplacımmm:))
apla dememde mahsur varmı ben 20 yaşındayım 2 sene 2 aylık evliyim ve ilk bebeğim 2 sene özlemden sonra

maşalahhhhhhhhh 26 ya gireceksin ne güsel aplacımmm:))
apla dememde mahsur varmı ben 20 yaşındayım 2 sene 2 aylık evliyim ve ilk bebeğim 2 sene özlemden sonra

maasallaahhhh :))) 26 dan gun alıcaz teyzesı...
nasıl ıstersen canım ıster abla de ıster baska...ama cok yaslı gıbı hıssedıyorum kendımı ben sankı yaa cevremde hep buyukler var ya bı tuhaf oldumm D bak ıkımızde 2 yıllık evlıymısız ılk gebelıgımız... ah cnm sana da maasallahhh...

uu yesin onu teyzesi yaaa
yok datlumm ne yaşlısı maşalahh en güsel yaştasınn tuhaf olma bebekimm
evet canım 2 yıllık ve ilk bebek ne güsell
teyzesi bizi çok uğraştırdı sıpa biliyo musun

Ay cok saoll cnm :)
ya ugrastırdı demek miniğiniz sizi... ama o ınat etmıs kendı karar vermıs gelecegı zamana demek kı benım dedıgım dedık mı olcak yoksa kuzunuz...

Ay cok saoll cnm :)
ya ugrastırdı demek miniğiniz sizi... ama o ınat etmıs kendı karar vermıs gelecegı zamana demek kı benım dedıgım dedık mı olcak yoksa kuzunuz...

ebet datlumm ya kanımca öle olacakk dediğim dedikk anamm çok döverim o zaman :)))))
ama ama kıyamam ki o ağlarsa oturur bende ağlarımm bunları yazmakk hayal gibiydi 3-4 ay öncesine kadar şükürler olsunn sıpa inat etti ama geldii

kıyamam sıze yaaa... esımde bana dıyor ufaklık aglasa sende oturur aglarsın dıyo :)
bazen dıyorum ben onu odada yalnız bırakıp nası wc gıdıcem nası iş yapıcam :)))
işte demek kı hersey nasıp kısmetmıs canım,bazen bazı seylerı Allaha bırakmak gerekıyor...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ay bende size kıyamam yaa
hakkaten hiç aklıma gelmemiştii bende bırakamam
öle canım walla kısmetten öteye gidilmiyo Rabbim en iyisini biliyoo şükürler olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…