Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

sağol canım iyiyim ara sıra batmalar oluyo karnımda ama normal diolar
bu aralar çok yoğunum okul- öğrenciler fazla giremiyorum.
sen nasılsın?

arkadaşım şu ögrencilerin arasına bir kaç dakika bizide sıkıştırsan en azından durumlardan haberdar edersin bizi allahta kolaylık versin canım calışan insan böle zor oluyor kendinme ii bak hadi inş güzel haberlerle gelecen bir gün

maşalahh oluşuna aplacımmm
bugün gezdik kocişle alışveriş yaptık o hasta hsata adam benimle ilgilendiii
ya palmm hiç sormaa benim kocişle aramda bi kaç kilo kaldıı sinir oluyorum yaa adam kilo almıyorrrrrrrrrrrr:KK43:((((( gelirim aplacım daha sık gelmeye çalışırımm çok öptümmm

canımm yaa inşalahhh yerleşme falandır hani bu ay çalışmada olmamış ummadığınız anda mı ne gelecek sıpaa

kız yedir kocana ben telefonlarda bile baskıyla yedire yedire 86 cıkardım onu benim kilo onu gecerse psikolojim bozuluır ayrıca erkek cocukta babada anneyle beraber kilo alıyormuş biliyormusun bizimkisi tam oldu ben hamile kaldıgımda kocacım 75 kiloydu şimdi oldu 86 maş.benlede sigarayı bıraktırduım valla yeni bıraktım sigarayı inş bebişime bi şey olmöaz ya üzülüyorum sence bir şey olurmuki o kadar üzülüyorumki

evet canım hamileyim yedinci ayıma girdim ALLAH sanada en kısa zamanda nasip etsin ve bi kızım olucak inşallah duam seninle mutlaka bana yaz canım merak ederim

ayyy ne güselll çok sağlıklı çok tatlı bir kızın olacak inşallah:))
tabiki yazarım dualarına ihtiyacım var annelerin duaları kabul olurmuş...

yok canım çok şükür finale ilerliyoruz ilerledikçede stres korku artıyor hayatım ya ebuşda arada giriyor onuda özledik

burada mısın tatlım bacaklar uyuşuyo benimde sigarayı yeni bıraktım biliyor musun inanılmaz vijdan azabı cekiyorum şimdi

kız yedir kocana ben telefonlarda bile baskıyla yedire yedire 86 cıkardım onu benim kilo onu gecerse psikolojim bozuluır ayrıca erkek cocukta babada anneyle beraber kilo alıyormuş biliyormusun bizimkisi tam oldu ben hamile kaldıgımda kocacım 75 kiloydu şimdi oldu 86 maş.benlede sigarayı bıraktırduım valla yeni bıraktım sigarayı inş bebişime bi şey olmöaz ya üzülüyorum sence bir şey olurmuki o kadar üzülüyorumki

allah seni
kız ne yaptın oyle benim koca zayıfladı bana hep baş belam der çok masraflı olmuşum bu hamileligim boyunca

ay aplacım yiyoda maşalahh ama benimki boy 1.85 falan kanımca kişloda 68:KK43:((((
deli oluyuorum yaaaaaaa
selamlar ciciler...
slm cicimmmm hoşgelmişsinnnnn
kıslar ben en son 17 eylilde adet oldum. 19 ekim salı tahlilde 73 çıktı 4gün sonra değer 370 oldu tekrak iki gün sonra 669 oldu sizde artış iyimi hamileliğe doğrumu gidiyor

maşalahh canım çok güsel değerler tebrik ederimmmmmm

canım ya bişey olsaydı çıkardı Rabbimin izniyle bişey ommaıştır aplacım bırakmışsında çok şükür bundan sonra içmicen nasılsa

merhaba arkadaşlar .ben yeniyim.tüm yazışmalarınızı okudum..aranızda hiç belirti yaşamadan hamile oldugunu öğrenenler varmı .?

merhaba canim bende yeni sayilirim sitede.ben adetimin .ben temmuzun 16 sinda dusuk yaptim.6 haftaya kadar hicbisey hissetmedim nebulanti nede baska birsey.acaba bir sorun var mi diye dusunuyodum ama gecikmesi 6.ci haftadan sonra bi basladiki sorma her sabah mutlaka cikariyodum ve butun kokulari cok keskin bi sekilde almayabasladim.ama cok surmedi 2 bucuk ay sonra bebegimi kaybettim.ama bunu seni uzmek icin yazmadim herkesin hamilelik sureci farkli gecer kimisi 9 ay boyunca hicbiseyden sikayet bile etmez .yardimci oolmusumdur umarim

sağol cnm benim çok tşkr:) arada giriyorum fazla takılınca buralara yanlış anlamada kafam çok karışıyor hep kendimi dinlemeye başlıyorum o yüzden farklı konulara yöneliyorum 23 yaş daha küçük denebilcek yaştayım bir buçuksenelik evliyim 5. ay bu ay deneyeli ama ben annem gibi hep düşündüğüm ay hamile kalmaya odaklamıştım kendimi ondan zoruma gidiyor belki uzun zaman değil ama kafama takıyorum işte olur olmaz
en son 2 ay önce mide bulantısı ve ishalden sabah acilde buldum kendimi serum filan ilaç bile alamadım belki hamileliktendir diye ......ozamanda bebek düşünüyorduk kimsenin haberi yoktu eve geldiğimde kayınvalidemde alt katımda oturduğu için kızım birde bişey olmasın cahilsiniz demeye başladı bende söylemiyicektim olsa bile 2 ay ama o kelimeye sinirlendiğim için sırf cahil olmasığımızı anlasın die biliyorum anne kan testi verdik dedim sanki köyde büyümüşüz biz neyse eve çıktım sonucu almaya gidemedim tabi o halde kayınvalidem gitti 1.20 lik bi sonuca doktorum belki geç döllenme dedi ama malesef hiç birşey yokmuş ilk iki ay adetlerim gecikti strestten şimdide kaynanam öğrendi diye sinirleniyorum biraz bu ay olucak die adapte ediyordum kendimi sitresin çok etkisi varmış çok iyi öğrendim artık adetlerim düzene girdi elh.... ama bende saldım iyice kim ne derse desin dedim bu ay istemiyorum dedim kendimee ve bu tarz topiklerden uzak durdum biraz ama artık ilk aylardaki kadar dokunmuyor

oncelikle siteye hosgeldin bende geleli cok olmadi.yazdiklarindan biraz seni kendime benzettim.anladigim kadariyla sende ben yaslardasin.ben 23 yasindayim ve 3 yildir evliyim.3 yildir cocuk istemedim cunku evliligi tatmak yasamak istedim ama esim cok istiyodu beni kandirmayi basardi ve cocuk yapmaya karar verdik.haziran ayinda hapimi biraktim ve hemen hamile kaldim.o mutluluk bi baskaydi daha once hic bole bisey yasamamistim esimin gozune bakinca gozbebekleri guluyodu.ama mutlulugumuz kisa surdu iki bucuk aylikken bebegimin karnimda oldugunu ogrendim.tum bunlari iki ic ay once yasadim.sonrasi cok uzuldum ama asla istemem artik demedim.icimde bir hirs oldu hemen olmali hemen kucagimaalmaliyim diye.iki ay hap sonrasi yine hapi biraktim ve 15 gundur adet olmuyorum ve hamile de degilim.yuce rabbim okadar buyuk ki herseyin en iyisini o bilir.inan okadarcok isterdimki su an hamile olmayi ama kisa bir mutluluk yasayip uzulmektense sabredip beklemek iyi hepimize allah hayirli bir gelecek hayirli bir evlat nasip etsin.stres yapma diycem ama ben de yapiyorum elimde degil.allah gonlune gore versin sabret ve bekle....

sağol canım iyiyim ara sıra batmalar oluyo karnımda ama normal diolar
bu aralar çok yoğunum okul- öğrenciler fazla giremiyorum.
sen nasılsın?

canım bebiş annesıne kendını hissettiriyor kerata maşaallah canım hep sorunsuz bır hamılelık yaşarsın kendını fazla yorma canım dikkat et kendine bizde özledık senı canım ara sıra gir özletme bende 29 ekim tatılınde görümcem gelecek 3 gün önce kaynanam gitti misafırlere hazırlıkla geçiyor canım

bayanseyma arkadasım kaynanayı ne takıyorsun canım benım bılıyorum elınde degıl ben düşük yaptım sorunu bende aradılar bana şaka ıle karısık laf sokmaları canımı o kadar yaktı ki senı cok iyi anlıyorum biz üzüldükce sinir oldukca ınan kendımıze zarar ve karşımızdakı ınsanlara kendı elımızle fırsat verıyoruz canım en basıt örnek ben bebek yelegı örüyordum evde vakıt gecsın dıye nıye örüyorsun fol yok yumurta yok bebek mı varda örüyorsun kayın babama şaka ıle büyük gelın tas gibi küçük gelın çürük çıktı gizli gizli agladım canım bırseyde dıyemıyorsun şaka yaptım deyıp cıkıyor ammada büyüttün dıyor bosver hiç kımse senın saglıgından önemli deıl allah büyük canım allah bızide hayırlısından nasıp etsın canım cümle ile

X