Kan testi 1.20

Hakmell

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
166
74
20
Hepinize merhabalar adetime 5 gün kala test yapmaya başladım yaptığım bütün testler kimi belirgin kimi cok silik şekilde ikinci çizgi çıktı ikinci çizgiyi gördüm bugün bata 2 gün var kan testim 1.20 çıktı yani negatif böyle olup adet günü geçtikten sonra pozitif sonuç alan arkadaşlarımız var mı acaba yardımcı olur musunuz aynı durumu yaşayan var mı ? Yaptığım testler farklı farklı markalardı hepsinde ikinci çizgiyi silik bı şekilde gördüm

joynss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
1.306
737
Ne zaman yumurtladiniz biliyor musunuz ve testlerde cizgiler kac dk sonra cikti? Eger yumurtlama uzerinden 10 gun tam gecmediyse henuz beta yukselmemis olabilir. Idrar testiyse takip edin isterseniz, cift cizgi gorurseniz kan testi verebilirsiniz. Umarim gonlunuze gore olur 🍀

WOMAN

ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
4.891
14.280
İkinci cizgi 10 dk’dan sonra ciktiysa dikkate almayin. Zaten su anda negatif, kanda pozitif olmadan idrara gecmiyor. Yani idrar testleriniz yanlis

Hakmell

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
166
74
20
Ne zaman yumurtladiniz biliyor musunuz ve testlerde cizgiler kac dk sonra cikti? Eger yumurtlama uzerinden 10 gun tam gecmediyse henuz beta yukselmemis olabilir. Idrar testiyse takip edin isterseniz, cift cizgi gorurseniz kan testi verebilirsiniz. Umarim gonlunuze gore olur 🍀
Aldığım testler 20 dk sonrasında sonuç kabul edilmez yazıyordu benim 12 13. Dk da çıktı hep çizgilerim

Hakmell

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
166
74
20
İkinci cizgi 10 dk’dan sonra ciktiysa dikkate almayin. Zaten su anda negatif, kanda pozitif olmadan idrara gecmiyor. Yani idrar testleriniz yanlis
Yaptığım bütün idrar testlerinin yanlış olması nromal mi adetime 2 gün var bu arada beklesem eğer adet olmazsam tekrar yapsam yükselir mi

joynss

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
1.306
737
Aldığım testler 20 dk sonrasında sonuç kabul edilmez yazıyordu benim 12 13. Dk da çıktı hep çizgilerim
Malesef en dogru sonucu kan testleri veriyor. Ancak gec yumurtadiysaniz beta hala yukselebilir, beklenen adet gunu idrar testini tekrar yapin isterseniz🙏🏼

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.989
7.537
Beta 1.20 iken idrarda pozitif çıkmaz. Silik olarak gördüğünüz çizgiler muhtemelen kuruma çizgisiydi. Gecikmeniz olursa tekrarlayın. Umarım güzel sonuçlanır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.

slvlovehmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
500
285
Canim en doğrusu 4-5 gün bekleyip idrar testi yapman sonucuna göre de kan testi vermen. Geç döllenme olmuş olabilir çünkü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minikfaremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
1.207
487
Benimde bugün 10.gunum 1.9 çıktı erken gebelikte silik gördüm diye kan testi yapmıştım

joynss

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
1.306
737
Benimde bugün 10.gunum 1.9 çıktı erken gebelikte silik gördüm diye yapmıştım
Geç yumurtladıysanız bir ihtimal hala yükselebilir, şüpheniz varsa 1-2 gün sonra idrar testini tekrar edin isterseniz. Koyulaşma görürseniz kan testiyle teyit edersiniz. Gönlünüze göre olsun.

Minikfaremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
1.207
487
Geç yumurtladıysanız bir ihtimal hala yükselebilir, şüpheniz varsa 1-2 gün sonra idrar testini tekrar edin isterseniz. Koyulaşma görürseniz kan testiyle teyit edersiniz. Gönlünüze göre olsun.
Evet bu tık geç yumurtladim dün koyumsu akıntı geldi adet oluyrm sandm ama devamı gelmedi şuan tertemiz akıntı rengi dün mü yerleşti acaba 9.gundu dün yarın bat günüm ama geç yumurtladigm için bir iki gün oynar