Kan testi negatif olup sonradan pozitif olan var mıııııııııı ???

merhaba kızlar.. bizde 4-5 aydır bebek bekliyoruz bu ayy cok ümitlendik adetim 11 gün gecikti kendimi inandırmıştım hamile olduğuma ddün dr.a gittim büyük bir hayal kırıklığı kan testi negatif. yumurtalıklarm tembelmiş bide adetim düzensiz yumurtlama günümde belli deil cok üzüldüm. eşim askerde adetim gecikince heyecanlandm onada söyledim keşke söylemeseydm garibimide ümitlendirdm çok üzüldü. kısslar birbirimize dua edelim rabbim en kısa zamanda bizi bebişlerimize kavuşturur inşşş.

yaaa canım üzülme benim eşimde aralığın başında gitcek askere bu ay ve önümüzdeki ay oldu oldu olmadı asker dönüşüne senin eşin kısa döenmmi

evet canm kısa dönem 1.5 ayı gitti kaldı 4 ay. hayırlısı bakalım bizde döndükten sonra bakıcaz artık. şimdiden allah kavuştursn diyim cok zor oluyor asker yolu beklemek.

selam kızlar bende başımdan geçenleri paylaşmak istedim

beklenen adet tarihim 12 ağustostu.olmayınca -ki bu ay için hiç ümidim yoktu- o gece 2 saatlik idrar bekletimiyle test yaptım 2. çizgi gayet netti sonra içimize sinmedi beklenen adetin 3. gün gecikmesinde gittim kan testi yaptırdım ve sonuç negatifti :KK43: 2 gün hiç kimseyle konuşmadım yemedim içmedim ağladım çok ümitlenmiştim ama şimdi 10 gün sonra tekrar kan testi yaptırmam söyleniyor karma karışığım normalde adetim gecikmezdi her ayın 12 si oldumu bilirdim günümü şimdi 10 gün daha sabredicem ve adet olmazsam tekrar bi kan testi yaptırıcam ama inanın hiç umudum yok :KK43:

Arkadaşlar merhaba bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim... geçen ay reglim geç oldu bir haftaya yakın, 23 temmuzda regl oldum.. ilişki tarihimde 5-6-7 ağustos fakat içeri boşalma olmadı...arkasından 15 ağustosta kan testi yaptırdım.. Değerim 1.71 Negatif Yazıyordu ben şuan evli değilim ve bebek istemiyorum. Dolayısıyla sevindim.. Bu ay reglim geç olmazsa 20 ağustosta olması gerekiyordu olmadı 23 ünde marketten aldığım idrar testini denedim. Bir çizgi çok net ikinci çizgi biraz silik çıktı. An itibarı ile reglim 6 gün geç...psikolojik olarak geciktiriyormuyumdur? yoksa hamilemiyim... ne yapacağımı şaşırdım içim içimi yiyor..şuanda aile yanındayım gidip baktıramam da bir kere daha bir 10 gün...

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza düzenli olarak 30 güne bir adet görüyorum ama bu ay 6 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı:KK43: ama miğden acayip bulanıyo acaba yanlış olma ihtimali varmıdır?

mehaba benim gebeliklerimde testlerde negatif çıkıyor ama normalde hamileydim.2.ci bebeğimi böyle kaybettim.adet olmamıştım kan testi ve idrar testi yapıldı muayene oldum herşey negatifti.doktorumda bana adet söktürücü verdi düzensiz oluyorum diye düşündü ve birazda enfeksiyon vardi ilaçlarımı kullandım ama maalesef hamileymişim. ilaçlardan dolayı özürlü olmuş sonra düşük yaptım sen asla hiçbir ilacı içme bekle.kesinlikle bekle benim gibi olma.

tmm cnm çok sağol verdiğin bilgi için biraz daha bekleyip doktora gideyim artık

Arkadaşlar ben regl ime 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım negatifti.. çok üzülmüştüm.. ama hamileymişim.. regl günümde idrar testiyle öğrendim.hemen ardından kan testi yaptırdım ve mutlu haberi aldım.. çok önceden test yaptırmayın.. insan sonra çok üzülüyor.. allah isteyen herkese nasip etsin..

ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 ayın sonunda hcg filmim çekildi. film çektirdiğim hafta ilişkiye girdik eşimle. ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda batma, adet olacakmışım sürekli bir ağrı olmaya başladı. ilişkiden 8 gün geçti bgn kan testi yaptırdım negatifti. ama kasıklarım ağrıyor. hamilelik belirtisi diye okudum. adetimede 10 var. sizce bu ağrılar belirti olabilir mi:KK43: kan testinde çıkmaya bilir mi

ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 ayın sonunda hcg filmim çekildi. film çektirdiğim hafta ilişkiye girdik eşimle. ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda batma, adet olacakmışım sürekli bir ağrı olmaya başladı. ilişkiden 8 gün geçti bgn kan testi yaptırdım negatifti. ama kasıklarım ağrıyor. hamilelik belirtisi diye okudum. adetimede 10 var. sizce bu ağrılar belirti olabilir mi:KK43: kan testinde çıkmaya bilir mi
Merhaba sızın şikayetlerınızın aynısı bendede var. Hamılemıymişsiniz acaba. Aradan bayagı zaman gecmiş ama.

3 4 ay once bende 8 gun geciktim ilk defaa cok duzenlidir adetlerim bir umut esim en iyi hastaneye goturdu bide alti ustu kan testi kliniktede oluyo dedim dinlemedi ama sonuc koca bi negatifffffff

slmlar.sat 16.12.2015 bat 11.12.2015 ve yumurtlama 21.gün.. ve ben hala adet olmadım bugün 4.gün.12 sinde kan tahlilim 0.01 cıktı bugün idrarda tek çizgi çıktı.bacaklarım ve belim çok ağrıyor.ara ara kasıklarıma sızı şeklinde ağrılar giriyor.şiddetli değil ama arada mide bulantım oluo.ayın 12.sinde peçeteye 2 damla kadar pembe akıntı geldi.hamile olmam ihtimalim varmı?bi daha kan testi yaptırsam ne kadar daha beklemem lazım.bilen varsa cvp yazabilirmi???

slmlar.sat 16.12.2015 bat 11.01.2016 ve yumurtlama 21.gün.. ve ben hala adet olmadım bugün 4.gün.12 sinde kan tahlilim 0.01 cıktı bugün idrarda tek çizgi çıktı.bacaklarım ve belim çok ağrıyor.ara ara kasıklarıma sızı şeklinde ağrılar giriyor.şiddetli değil ama arada mide bulantım oluo.ayın 12.sinde peçeteye 2 damla kadar pembe akıntı geldi.hamile olmam ihtimalim varmı?bi daha kan testi yaptırsam ne kadar daha beklemem lazım.bilen varsa cvp yazabilirmi???

Merhabalar ben bel Ağrı'sından dolayı kan tahlili yaptırdım değerlerim 19.36çıktı yani pozitif.yinede kadın doğuma git dediler ertesi gün gidip kan tahlili yaptırdım ve değer 1.20çıktı yani negatif tam bi hayal kırıklığı böyle bi olay başına gelen varsa yardımcı olabilirmi

Duygum2200 iki tahlil arasında çok fark var şimdi ne oldu merak ettim
Valla sonuç negatif hata olmuş tahlillerde.şimdide doktordan geliyorum iki tane çikolata kistin var dedi istersen tüp bebeğe başla dedi böyle zor hamile kalırsın dedi çok moralim bozuldu çikolata kisti olup hamile kalan varmı kendiliğinden

Çok uzun zaman geçmiş ama aynı şeyelr
slmlar.sat 16.12.2015 bat 11.12.2015 ve yumurtlama 21.gün.. ve ben hala adet olmadım bugün 4.gün.12 sinde kan tahlilim 0.01 cıktı bugün idrarda tek çizgi çıktı.bacaklarım ve belim çok ağrıyor.ara ara kasıklarıma sızı şeklinde ağrılar giriyor.şiddetli değil ama arada mide bulantım oluo.ayın 12.sinde peçeteye 2 damla kadar pembe akıntı geldi.hamile olmam ihtimalim varmı?bi daha kan testi yaptırsam ne kadar daha beklemem lazım.bilen varsa cvp yazabilirmi???
çok uzun zaman geçmiş aslında ama merak ettim aynı şeyi bende yaşadım bugün adetim 2 gün gecikti tedavi görmüştüm bugün çok açık pembe ve kahverengi bişey geldi ama kan testide negatif çıktı sizin sonuç noldu yazarsanız çık sevinirim

kıslar merhabaaa
benim adetim 10 gün geçti
3 gün geçince kanda gebelik testi yaptırdım 0,37 çıktı sonuç yani negatif. ama daha adet olmadım çok mide bulantım ve gaz problemim var . Geç döllenme olabilirmi benim gibi ilkten negatif çıkan sonrapozitifi gören var mı. Nolur acil cvp verin arkadaşlar.
merhaba merak ettim de sonra ne olmuştu acaba bende aynı negatif çıktı:KK43:

X