Gebeliğe Hazırlık Kanda 0 çıkan test silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nergisss12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
178
51
31
Merhaba kızlar bakarmısınız bata dün 6 gün varken kanda beta baktım 0 bugün erken prodoctor gebelik testi böyle çıktı saçma değil mi sizcede ya

Eklentiler

• 3659E59E-CD30-41C9-A2A7-5F11611729B1.jpeg
    3659E59E-CD30-41C9-A2A7-5F11611729B1.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 192
Gerçi bata kaç gün vardı benim.kan sıfır çıktı ama testler pozitifti çok silikti geçince adet kanda cikti

Ben önceki günde yaptım hafif silik bi çizgi yine o yüzden kan verdim hatta ama 0 çıktı
Canım bende yaşadım aynı durumu silik çizgi var diye kan verdim 0.1 çıktı sonuç
2 gün sonra yine kan verdim 40a çıkmıştı bthcg bekle 2 gün daha yine kan ver inşaAllah

2 gün sonra yine kan verdim 40a çıkmıştı bthcg bekle 2 gün daha yine kan ver inşaAllah
İnşallah yaaa vardır 0 çıkınca moralim bozuldu ama testte bozuk olabilir diye düşünüyorum predoctor erken gebelik testi baktım yanlış sonuç diyende vardı

İnşallah yaaa vardır 0 çıkınca moralim bozuldu ama testte bozuk olabilir diye düşünüyorum predoctor erken gebelik testi baktım yanlış sonuç diyende vardı
Normal kaset test yap canm her gün sabah ilk idrarla, varsa koyulaşır inşaAllah

Canım ben evden idrar testi yaptım negatif çıktı bugün kan verdim 0.1 çıktı ama şuan 4 gün gecikme oldu ve krem renginde akıntım var sizde bir kaç gün sonra yine mi kan vereyim

X