Kanda negatif cikip pozitif olan var mi? hala adet olmadim

guladasu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
27
20
37
Bu ay tum belirtileri yasiyorum ve bir kizim var 2.yi dusunuyoruz ama adetimin ilk gunu kanda test yaptirdim 1.7 cikti yani negatif ama ben hala adet olmadim 2 gun gecikti ilerleyen gunlerde adet olcak miyim bilemiyorum yada boyle bi sonuc cikip negatif olup sonradan pozitif olan var ki ? boyle bisey olabilir mi bilmiyorum kasiklarima birden agri saplaniyor kasiliyor

Kanda çıkmadysa yoktur ne yazık ki.
Beklenen adet tarıhınzde yaptrmıssınız testinizi olsa mutlaka cıkardı.

Kanda çıkmadysa yoktur ne yazık ki.
Beklenen adet tarıhınzde yaptrmıssınız testinizi olsa mutlaka cıkardı.
Ama neden hala olmadim 3 gun gecikti burada oyle ornekler okudum fakat dun sogan küru yapmanin adeti geciktirdiginide okudum bende bi 8 gun sogan kuru yapmistim

Ama neden hala olmadim 3 gun gecikti burada oyle ornekler okudum fakat dun sogan küru yapmanin adeti geciktirdiginide okudum bende bi 8 gun sogan kuru yapmistim
Arkadaslar bilgisi olan bisey yazsin doktorum tarlusal tablet verdi ama hemen icmek istemiyorum ya sonradan falan yukselirse ki burada okudum boyle seyler 3. Kanda gebelik testinde pozitif gorenler var ne yapmaliyim?

Arkadaslar bilgisi olan bisey yazsin doktorum tarlusal tablet verdi ama hemen icmek istemiyorum ya sonradan falan yukselirse ki burada okudum boyle seyler 3. Kanda gebelik testinde pozitif gorenler var ne yapmaliyim?

Bir umıdım var beklemek ıstyorm dyorsanız 1 hafta daha bekleyp kan verın tekrar. Sonuca gore kullanırsnz dr neden tarlusal verdi ki cok mu gecti gununuz??

1bucuk hafta sonra pozitife dönmüstü benim ama sonra kimyasal olmuştu ama geç döllenme diye bir durum var mutlaka testinizi tekrarlayın

Canım merhaba bir ilaç içme bekle benim adetim 4 gün geçti kan testi yaptım 1 çıktı sadece 1 düşünebiliyor musun ve negatif dedi doktor az daha adet söktürücü icecektim ama içmedim adetim 7 gün geçti ve benim göbek deligimde ağrı oldu. Bende inanılmaz uyku vardı o Aralar kasıklarımda adet gibi sancı filan. Adetim 9 gün geçti ve ben bazı şeylerin yolunda olamicagini anladım tekrar idrar gebelik testi aldim ve pozitif çıktı İnanamadim tekrar test yaptım yine pozitif adetimin 4 günü kan testinde çıkan 1 rakamı adetimin 9. Gününde 299 çıktı ve şuan 10 haftalık hamileyim. Biraz bekle ve tekrar test yap idrar testi bence. Hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş vardır

Bir umıdım var beklemek ıstyorm dyorsanız 1 hafta daha bekleyp kan verın tekrar. Sonuca gore kullanırsnz dr neden tarlusal verdi ki cok mu gecti gununuz??
Bugun gecikmemin 4. Gunu ve dr cikan 1. 7 beta sonucuma gore yukselmeyecegini dusundugu icin verdi tarlusal i sanirim

Cok tesekkur ederim cevabin icin ben anlamadim dr psikoljik diyor Ve bu yuzden geciktigimi soyluyor hayir bu ihtimali neden goz ardi edip sokturucu veriyorlar daha 4. Gunumdeyim ama belirti falanda yok yada dinlemiyorum vucudumu artik belirsizlik sinirimi bozuyor ama hamile degilsemde neden olmam ki bi sorun varmidir diye de aklim karisiyor insallah canim rabbim kucagina almayi nasip etsin

1bucuk hafta sonra pozitife dönmüstü benim ama sonra kimyasal olmuştu ama geç döllenme diye bir durum var mutlaka testinizi tekrarlayın
Uzuldum kimyasal gebelik olmasina bakalim testimi tekrarlicam bende ama olsaydi illa cikarid diyorum ama burdaki ornekleride gormezden gelemem tabi var boyle seyler olabiliyor

Hava şartlarından olabilir stres yaptıysan bu aralar o bile etkiler biraz daha bekle tekrar kaset testlerden tekrarlarsin :) Allah razı olsun rabbim bu duyguyu tez zamanda sanada yaşatsın inşallah :)

Hava şartlarından olabilir stres yaptıysan bu aralar o bile etkiler biraz daha bekle tekrar kaset testlerden tekrarlarsin :) Allah razı olsun rabbim bu duyguyu tez zamanda sanada yaşatsın inşallah :)
Cok sukur bir kizim var rabbime sonsuz sukur anneligi tattirdi ama 2. Olsun istiyorum ama o kadar streste yapmadim yani tabiki olaun isterim ama ah vah da demedim

Hamileymişim arkadaslar Adetimin 1. Gunu negatif cikmisti bugun aksam evde gebelik testi yaptim pozitif cikti hemen hastaneye gittik aonucu aimdi ogrendim hamileymisim iyiki sokturucu ilaci icmemisim

Yaa tebrikler gözünüz aydın. Saglıkla ilerlesin inşallah

Hamileymişim arkadaslar Adetimin 1. Gunu negatif cikmisti bugun aksam evde gebelik testi yaptim pozitif cikti hemen hastaneye gittik aonucu aimdi ogrendim hamileymisim iyiki sokturucu ilaci icmemisim
Ya canım merhaba çok sevindim gebeliğin devam ediyor degilmi? Benimde belirtilerin.var yarın adet olmam.lazim adete iki gün kala yaptım.negatif şimdi seni görünce umutlandim. Artıs var mı beta hcg de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…