kankadan sevgili olur mu..

Benim şahsi fikrim en güzel eş kankadan olur.. Çünkü kankalar birbirinin en saçma fikrinden tutun en çok sevdiği şeylere kadar yalansız dolansız bilir.. Yani kankacılık bir insanı tanıyabileceğimiz en iyi müessesedir bana göre. Bir de kankadan zaten onunla süper anlaşıyorsun demektir ki evlenince de bu çok önemli..

Yukarı paragrafta yazdığım şeyler doğruydu fakat bence siz şansınızı başka bir kankanızdan yana kullanın.. Bu kankanızdan olmaz gibi.. 🤣

Çok çok sevdiğim bir yakın arkadaşım vardı erkek, insanlar şaşırırdı nasıl böyle olabildiğimize. Özenirlerdide. Mesela onunla ciddi birşey asla düşünemezdim çünkü baştan çok sıkı dost olarak başladık.
Sonradan sevgililiğe dönen arladasliklarda mutlaka ilk basta bir beğenme etkilenme oluyor yoksa insan en yakın arkadaşına o gözle bakamaz. Demek ki etkilenmissiniz en başta.
Yani kısaca olur olurda sizin bu arkadaş biraz bana değişik geldi. Sen geri planda dur vs saçma

Koca bile olur :KK70:
Ancak üslubu biraz değişik geldi.
Ben de eşimle yakın arkadaştık. O lise son ben lise üçte idim ilişkimiz başladığında. Ancak sonra ikimizde dedik ki keşke adımızı sevgili koymasaydık da üniversite son sınıfta direk evlenseydik diye :KK70: sizin kanka da o hesap size sormadan hesaplamış. Ancak siz aynı duygulara sahip olamayabilirsiniz, o size böyle umut verip araya başkalarını dahil edebilir. O sebeple temkinli yaklaşın olaya.

merhabalar :)
içimi kıpır kıpır eden aynı zamanda da kurcalayan bir konuyla geldim.
ben 20 yaşında üniversite son sınıfa geçmiş biriyim. pandemi sebebiyle malûm 1,5 yıldır uzaktan eğitim devam ediyor. okulda iken yaklaşık 8-9 kişilik bir arkadaş grubum vardı içlerinden bir bey de vardı. kendisiyle pandemi sürecinde diğerlerine göre daha çok konuşuyorduk ama arkadaş olarak, zaten birbirimize de kanka diyorduk :) o süreçte de sevgilimden ayrıldım ve tüm konulara da hakimdi kendisi. doğum günümde saatlerce konuşmamız, görüntülü aramaları, mesajları hiç bitmedi. hep seninle evlenicem diyordu ama hani çok yakın bir arkadaşınız olur da evde kalırsak evleniriz dersiniz ya aynı öyleydi bence.. zaten grubumuzdan başka bir kıza da böyle espiri yapıyordu. 2 hafta önce ciddi bir konuşma geçti, şu an değil seneye bir şeye başlayalım dedi, ben ciddiye almadım. taa ki 3 gece öncesine kadar. bana bir şarkı attı, daha sonra dinledin mi diye sordu. evet bu bana mı dedim, evet sana bir şeylerin yoluna girmesi gerekiyor dedi. bende ciddi olup olmadığını, dalga mı geçtiğini sordum. hayır geçmiyorum, ciddiyim, uzun süredir kendi içimde çelişiyorum, sonu güzel bitmezse sana ve arkadaşlığımıza zarar vermekten korkuyorum dedi. daha sonra şu sınavlar ve staj işleri hallollsun birbirimizi tanıyalım ama sen hep bir adım geride dur vs dedi. hiçbir zaman ciddi olduğunu düşünmedim, ama ciddi gibiydi. kendim de evet o kişiyle olsa hoş olur diyordum. o bu gözle bakmıyordur diye açık vermiyordum. o günden sonra konuşuyoruz ama çok hararetli değil normal günlük konuşmalar. aslında sorum kankadan sevgili, eş olur mu? çünkü biliyorum bir şeye başlarsak evlilik niyetiyle olacaktır.. tecrübeli sizlerden fikir almak istiyorum yardım edinn🙁
Olur tabi ki

merhabalar :)
içimi kıpır kıpır eden aynı zamanda da kurcalayan bir konuyla geldim.
ben 20 yaşında üniversite son sınıfa geçmiş biriyim. pandemi sebebiyle malûm 1,5 yıldır uzaktan eğitim devam ediyor. okulda iken yaklaşık 8-9 kişilik bir arkadaş grubum vardı içlerinden bir bey de vardı. kendisiyle pandemi sürecinde diğerlerine göre daha çok konuşuyorduk ama arkadaş olarak, zaten birbirimize de kanka diyorduk :) o süreçte de sevgilimden ayrıldım ve tüm konulara da hakimdi kendisi. doğum günümde saatlerce konuşmamız, görüntülü aramaları, mesajları hiç bitmedi. hep seninle evlenicem diyordu ama hani çok yakın bir arkadaşınız olur da evde kalırsak evleniriz dersiniz ya aynı öyleydi bence.. zaten grubumuzdan başka bir kıza da böyle espiri yapıyordu. 2 hafta önce ciddi bir konuşma geçti, şu an değil seneye bir şeye başlayalım dedi, ben ciddiye almadım. taa ki 3 gece öncesine kadar. bana bir şarkı attı, daha sonra dinledin mi diye sordu. evet bu bana mı dedim, evet sana bir şeylerin yoluna girmesi gerekiyor dedi. bende ciddi olup olmadığını, dalga mı geçtiğini sordum. hayır geçmiyorum, ciddiyim, uzun süredir kendi içimde çelişiyorum, sonu güzel bitmezse sana ve arkadaşlığımıza zarar vermekten korkuyorum dedi. daha sonra şu sınavlar ve staj işleri hallollsun birbirimizi tanıyalım ama sen hep bir adım geride dur vs dedi. hiçbir zaman ciddi olduğunu düşünmedim, ama ciddi gibiydi. kendim de evet o kişiyle olsa hoş olur diyordum. o bu gözle bakmıyordur diye açık vermiyordum. o günden sonra konuşuyoruz ama çok hararetli değil normal günlük konuşmalar. aslında sorum kankadan sevgili, eş olur mu? çünkü biliyorum bir şeye başlarsak evlilik niyetiyle olacaktır.. tecrübeli sizlerden fikir almak istiyorum yardım edinn🙁
Sen bir adım geride dur diyen erkekden ne kanka olur ne sevgili :KK66:

Valla kankadan sevgili olur, sevgiliden de kanka olur hatta çok güzel olur, aldığım eğitimlere göre de eş en yakın arkadaş olursa da o ilişki tadından yenmez fekat bu kamil şimdi başlamayalım şu vakit başlayalım biraz geride dur filan demiş bi saçma geldi cepte mi tutmak istiyor seni anlamadım ,samimi gelmedi tavrı 🙄
Yazmak istediklerimin aynısını yazmış arkadaş, katılıyorum.

Sevgiliden iyi kanka olur yani sevgiliden/eşten iyi dost olur.
Benim en yakın arkadaşım eşimdir.
Her türlü kahrımı da çeker.
Kankadan olur mu ?

Bence kankadan sevgili olmaz

Şimdi değil daha sonra başlayalım ne demk? Sanki sen hazır asker gibi bekliyomusun? Sen geride dur ne demek? Güvenme, güven vermedi.

X