Boşanmak istiyorum 2

Hâlâ aldatılmadığınızı nereden biliyorsunuz ki? Adam bunun için tekrar size bozuk atmaya başladığına göre biraz oyalayım aldatmayı affetmiş sayılsın diye düşünmüş de olabilir.

Hâlâ aldatılmadığınızı nereden biliyorsunuz ki? Adam bunun için tekrar size bozuk atmaya başladığına göre biraz oyalayım aldatmayı affetmiş sayılsın diye düşünmüş de olabilir.
Telefonu sürekli ortada. Whatsapp instagramda aile fotoğrafı ekledi tabi yine yapabilir emin olamam

Eşiniz şark kurnazı dedikleri türden .Sizden 6 ay süreyi neden istedi hiç düşündünüz mü ?
Aldatan kişiye 6 ay içinde boşanma davası açmazsanız affetmiş sayılıyorsunuz. Tazminattan nafakadan mahrum bırakmak istemiş uyanık spor :)

Eşiniz sizi insan içinde defalarca rencide ediyor ve siz sustum diyorsunuz verin cevabını neden susuyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Yavuz hırsız ev sahibini bastırmış dedikleri cuk oturuyor sizin şu durumunuza 😡

Sesiniz çıksın biraz gerekirse kopsun kıyamet. Eşiniz yaptığı (asla hata değil )ahlaksızlığın faturasını size kesmiş gözünüzü açın kendinize gelin hayatınızı eşinizi eğitmek için heba etmeyin eğitemezsiniz zamanınıza yazık olur.

Doğru ya birde kadın sevildiğini hisseder ya, öyle çiçek böcek almakla olmuyor işte. Yada tüm erkekler böyle mi biri hayır desin lütfen
Tüm erkekler böyle değil tabiki. Bazı adamların karısına bakışından bile anlaşılıyor ne kadar çok sevdiği. Sizi sevmeyen bi adamla ömrünüzü tüketmeyin. Ne güzel maaşınız da varmış muhtaç değilsiniz ♥️

Tüm erkekler böyle değil tabiki. Bazı adamların karısına bakışından bile anlaşılıyor ne kadar çok sevdiği. Sizi sevmeyen bi adamla ömrünüzü tüketmeyin. Ne güzel maaşınız da varmış muhtaç değilsiniz ♥️
Çok şükür memurum ihtiyacım yok. Yoluma bakacağım artık. Allahım yardım et diye sonraki süreçler için demiştim

Kendinize yasattiklariniz çok kötü sevginin olmadığı yer oksijenin kalmadığı yer ile aynı ne yaparsanız neyi bekliyorsunuz bilmiyorum bir devrin kapanışı gerçekleşmiş istesenizde istemesenizde bu ayrılık olacak en az zararla çıkın diyorum

Yakaladıysanız zaten şunu bilin ki ilk defa yapmıyordur başkalarıyla aldatmayı.

Adam başka kadına karıcım vs demiş anında nasıl 180 derece döneceğini düşündünüz ki?

Toto korkusundan biraz taklit yapmış tazminatlı boşamayın diye.

Aldatan erkek = aldatan kadın

Fark yok siz aldatsaydınız saçınızı başınızı yolar kapı önüne koyardı sizi,

Boşuna affetmeyin. Bakın bişi değişmiyor gün sonunda zaten.

Kadınlar nerde kaydediyor biliyor musunuz;

Erkekler de geçmişe bakmayarak.

Erkekler kadında geçmişe bakıyorlar çünkü biliyorlar ki geçmişi kirli olan kadın yine aldatır.

Kadınlar bakmıyorlar hatta havalı buluyorlar geçmişi kirli erkeği.

Sonra aldatıldıklarıyla kalıyorlar.
Bence kadınlar kendilerine saygı duymadıkları için kaybediyorlar birini aldatan erkek hep aldatmiyor.Bizde öyle oldu beni aldattı şimdiki eşiyle mutlu mutlu olsun orası ayrı .Kadınlar büyük hatalarında çekip gitmedikleri düzeltmeye uğraştıkları elalem ne der diye köşeye sıkıştıkları yerde ve değer görmediği adama saçını süpürge etmeye devam ettiği sürece hep kaybeder.

Bence kadınlar kendilerine saygı duymadıkları için kaybediyorlar birini aldatan erkek hep aldatmiyor.Bizde öyle oldu beni aldattı şimdiki eşiyle mutlu mutlu olsun orası ayrı .Kadınlar büyük hatalarında çekip gitmedikleri düzeltmeye uğraştıkları elalem ne der diye köşeye sıkıştıkları yerde ve değer görmediği adama saçını süpürge etmeye devam ettiği sürece hep kaybeder.

Birinin telefonunu elinize geçirip mesajlarına aramalarına bakmadan aldatmıyor dememek lazım.

Belki onu da aldatıyor ama dışarda mutluluk kesiyorlardır.

Yani hep yazılıyor genelleme yapmamak lazım bu beni aldattı sevgilim o herkesi aldatır boşver onu bu sadece bir teselli sonra bekliyor kişi ha onuda aldatacak mutsuz olacak bende değildi sorun işte ahim çıkacak vs vs eşim aldattı herkesi aldatır yok öyle bişey bunu kabul etmesekde bazen ilişkiler insanlar birbirine uyumlu sevgili saygılı olamıyor aldatmada bazen bağıra bağıra gelen bir sonuç sadece....Elbette böyle olmasa ne güzel olur doğru değil fakat işte bir yerde bırakmayı bilmek gerekiyor.Sonrasi daha kötü yanı burda suçlu haklı aramaktan ziyade bize yapılan saygısızlığı kabul etmemek ve uyumlu sevgi dolu anlastigimiz güzel bir ilişki yoksa bunu kabul etmek gerekiyor niye kabul edeyim bana yaptığı yaşattığı bu travmayı demek lazım

Sizin konu için değil konu sahibi her yazdığım bazen burada bile sevgilim aldattı yazıyor birisi okuyorum berbat bı ilişkileri var zaten kavga dövüş inat kusmeli bagirmali çağırmali mutsuzluk akıyor her cümlede sonuç eee beni aldattı yani zaten belli degilmi sus herşeyi görmezden gel masaya yumruğunu vurma beni aldattı sonrada çek git demi artık yooo gayetle yutup devam ediyor yani ki evli bile değil misal....Sonrada gelsin teselli herkesi aldatır ....Yo orası hiç belli olmaz valla bakarsın kaybetmekten deli gibi korktuğu biri olur tam anlamıyla kendine uyan birini sever yapmaz.Cok gördüm yani insan bir muamma hiç bir formülü yok bu işin sizin içinde en hayırlısını diliyorum inşallah iyi bir yol olsun önünüzde daha iyi bir hayatı hakediyorsunuz kafanız rahat olacak en basitinden.

Size tamamen katılıyorum. İlahi adalet gibi konular açılıyor, lanet ediliyor. Ben bu kadar odaklanmanın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Her ilişki kendine özel, ben mesela hiçbir ilişkimde aynı insan değildim, çünkü; yaşım farklıydı, o dönem hayat görüşüm, deneyimim tecrübelerim, karşımdaki insan, olan hislerim vs farklıydı. İnsanlar aynı ilişkide bile günü geliyor aynı insan olmuyor; insan değişiyor, ilişki evriliyor.

Ek olarak her insan değer görmediğini anlayacak zekaya sahip, kabullenmek görmek istemez o ayrı. Fakat yıllarca değer görmediğin yerde kalıp sonrasında beddualarla hayatını geçirmek bana sağlıklı gelmiyor.

E peki o kötü. Onu anladık. Sen neden kalmayı seçtin?

Yakaladıysanız zaten şunu bilin ki ilk defa yapmıyordur başkalarıyla aldatmayı.

Adam başka kadına karıcım vs demiş anında nasıl 180 derece döneceğini düşündünüz ki?

Toto korkusundan biraz taklit yapmış tazminatlı boşamayın diye.

Aldatan erkek = aldatan kadın

Fark yok siz aldatsaydınız saçınızı başınızı yolar kapı önüne koyardı sizi,

Boşuna affetmeyin. Bakın bişi değişmiyor gün sonunda zaten.

Kadınlar nerde kaydediyor biliyor musunuz;

Erkekler de geçmişe bakmayarak.

Erkekler kadında geçmişe bakıyorlar çünkü biliyorlar ki geçmişi kirli olan kadın yine aldatır.

Kadınlar bakmıyorlar hatta havalı buluyorlar geçmişi kirli erkeği.

Sonra aldatıldıklarıyla kalıyorlar.
Bende aldatıldığımdan şüpheleniyorum herşey iki ay önce geçirdiğim kürtajla başladı psikolojik olarak her ikimizide çok etkiledi cinsellik ve huzursuzluklar başladı işe gidiyorum diyip arkadaşının evinde uyumasını yakaladım surat asmalarımı bahane ediyor içimde bi huzursuzluk var ama elimde kanıt yok. sadece telefonunda ekran görüntüsü buldum şöyleydi “Ey sevda denen şey. ey tutkuyla bağlandığım susadım sana , yeşertmek için gönlümü , gel desem gelir misin ? “ telefonu ikinci alışımda sormak işin elime aldım bu ne diye baktım ki silmiş . Sizce ben ne yaşıyorum üç yaşında kızımız var ne yapacağımı bilmiyorum

Bende aldatıldığımdan şüpheleniyorum herşey iki ay önce geçirdiğim kürtajla başladı psikolojik olarak her ikimizide çok etkiledi cinsellik ve huzursuzluklar başladı işe gidiyorum diyip arkadaşının evinde uyumasını yakaladım surat asmalarımı bahane ediyor içimde bi huzursuzluk var ama elimde kanıt yok. sadece telefonunda ekran görüntüsü buldum şöyleydi “Ey sevda denen şey. ey tutkuyla bağlandığım susadım sana , yeşertmek için gönlümü , gel desem gelir misin ? “ telefonu ikinci alışımda sormak işin elime aldım bu ne diye baktım ki silmiş . Sizce ben ne yaşıyorum üç yaşında kızımız var ne yapacağımı bilmiyorum

Boşuna huzursuzluk yaşamıyorsunuz tetikte olun derim.

Aldatıldığımı nasıl anlayabilirim bilmiyorum çok severek evlendik konduramıyorum yıllarca peşimden koştu 2014 ten 2019 a kadar sürdü ilişkimiz evlendik bi bebeğimiz oldu ben bırakmak istediysem de asla bırakmadı şimdi ben surat asıyorum diye rahatsız oluyo bu kez boşanmak istediğimde beni geri çevirmedi “ilk defa” madem benden huzursuzsun bu kadar seni zorla tuttum hep bu zamana kadar artık bıktım gitmek istiyorsan gidebilirsin dedi birlikte çok ağladık çok konuştuk ama ne olduda yıllar sonra dank etti anlayamıyorum herşey üst üste geldi psikolojimiz de çok bozuldu bilmiyorum ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım tecrübeli hanımlardan bi kaç söz duymaya ihtiyacım var

Son düzenleme:
X