Kanser sonrası Gebelik

Canim basligin dikkatimi cekti bende meme ca gecirdim 5 sene gecti uzeeinden bizde bebek planliyoruz 1 senedir ugrasiyoruz olmadi sen naptin peki bi gelisme varmi:)

Merhaba arkadaslar... ben gecen sene subat ayinda yumurtalık kanserine yakalandim ameliyat oldum sag yumurtaligim alindi. Ardindan 3 ay agir kemoterapi aldim cok sukur cok iyiyim suan kemoterapi doktorum adetimin bir daha olmucagini soyledi ama benim o saglam kalan yumurtaligim harekete gecti ve duzenli olarak adet görüyorum cok cocuk istiyoruz suan yasagim var kemoterapimin ustunden 1 sene gecmesini bekluyoruz haziranda doluyor . Denemeye baslicaz olmama dusuncesi bile beni cok korkutuyor bu aysonu hormon testi yaptiracam ne cikicak bilmiyorum. Tek yumurtalik ile hamile kalanlar var mi aranizda ya da kanseri atlatip yardimci olun bana :KK43:
Arkadaşımın kistten dolayı bir yumurtalığı alındı. Diğeriyle uğraşmadan normal yoldan hamile kaldı. Hem de kocası işinden dolayı haftada bir gün eve geliyordu:) tek yumurtalıkla gayette hamile kalınabilir yani.
Benim annemde aynı hastalığı atlattı çok şükür. Size de geçmiş olsun.
Ben daha yeni gazetede okudum kanserden sonra bebeği olan bir bayanı. Stres yapmayın sakin olun yeter. Biliyorsunuz hiç bir tıbbi problemi yokken sırf kafasına takmaktan hamile kalamıyor insanlar.

Canim basligin dikkatimi cekti bende meme ca gecirdim 5 sene gecti uzeeinden bizde bebek planliyoruz 1 senedir ugrasiyoruz olmadi sen naptin peki bi gelisme varmi:)[/QUOTE

Merhaba canim sanada cok gecmis olsun suan deniyoruz 3 aydir daha bakalim ne zaman olucak

Anneniz nasil oldu acaba, benim annem de ayni hastaliga yakalandi da"sezsez, post: 34834215, member: 340284"]Çok geçmiş olsun...kanser sonrası hamile kalıp sağlıklı çocuklar doğuranı duydum...neden olmasın?benim annem de yumurtalık kanseri..tedavisi hala devam ediyor..rabbim herkese şifa versin..
Herşey gönlünüzce olsun...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Annenix

X