Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Allahım yardımcın olsun inşallah arkadaşım. Allahım acil şifalar versin inşallah. Sakin ol, telaş yapma. Allah’ımın izniyle tedaviyle iyi sonuçlar alırsın inşallah.

Rabbbim yardımcınız olsun, moralinizi güzel tutmya çalışın, inşallah güzel sonuçlar alırısnız.

Aylardir hatta ara ara aklima gelir janet.buranin cok cok eskilerindendi ve aktif kullaniciydi. Abisinin acısını yazdi gitti daha gelmedi bazen cok sert cok ketum sivri yorumlari vardi ara ara atistigimiz zamanlar oldu eski uyeligimle. Ama gercekten eski uyelerle burasi cok baskaydi. Janet umarim geri donersin ve guzel seyler olmustur ozledim

Bende 27 yaşında gencecik abimi kaybettim 2 sene önce … şimdi onu kaybettiğim yaştayım mesajınız o kadar acıttı ki canımı . Size çok sabır diliyorum ben hala algilayamiyorum kaybını mezarina gidemiyorum…inşallah siz atlatırsınız

Janet mesajı okuyamayacağı için ben cevap vereyim. Geri dönme niyeti yok, kalbini çok kırdılar.

Hayatı yolunda çok şükür. Eşi ve birbirinden tatlı üç çocuğu ile çok mutlu. Paril paril parlıyor.

Mesajını ileteceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…