KAPADOKYA OTEL ÖNERİLERİ

esmakabaa

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2020
48
199
Merhaba hanımlar mayıs ayı esımın dogum gunu bayram sonrasında denk gelıyo bu sene farklı bırsey yapıp tatıl ayarlamak ıstıyorum baktım baktım ama tam olarak kafama yatan bır otel bulamadım begendıgım otellerın gecelık fıyatları en az 1200 cıvarı 3 gun konaklama cok pahalıya gelıyo. daha once gıden yada o cevreyı bılen onerı yapacılecek hanımlardan donus beklıyorum :)

UcanSupurge

9. Takım 🎓
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2017
10.267
50.324
32
Merhaba hanımlar mayıs ayı esımın dogum gunu bayram sonrasında denk gelıyo bu sene farklı bırsey yapıp tatıl ayarlamak ıstıyorum baktım baktım ama tam olarak kafama yatan bır otel bulamadım begendıgım otellerın gecelık fıyatları en az 1200 cıvarı 3 gun konaklama cok pahalıya gelıyo. daha once gıden yada o cevreyı bılen onerı yapacılecek hanımlardan donus beklıyorum :)
Ihlara konaklarında kalmıştık biz tur+balon dahil paket almıştık görülecek her yeri gezmiştik

Mila86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
553
1.064
30

Exedra hotel cappadocia eşimle yazın gitmiştik. Çok memnun kaldık. Yine yolumuz düşerse aynı otele gitmiyi düşünüyoruz. Hizmet, kalite her şey mükemmeldi​

Optimussprime

🦋🦋🦋
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
1.643
2.405
Oread suit caves de kalmıştık 2-3 yıl önce peri bacasının içindeydi odamız ☺️ Otelden de ilgilerinden de çok memnun kaldık,tavsiye ederim👍🏼

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.297
2.171
2013 te terra cave de kalmıştık. Güzeldi gerçekten. Fiyatlar pahalı geliyorsa paketler var. Şimdi hatırlamıyorum ama arada instangramda sponsorlu olarak karşıma çıkan bir sayfa vardı. Turlar ve konaklama sabah-akşam yemek dahil 3 gün 3000 civarıydı sanırım. (İki kişinin fiyatı)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1815 gün geçti.