Kapalı Arkadaşlar Giyim Tarzınız Nasıl?

öp bakem hoppidi ablanın elini...ben pasta yaparsam işte bölee yaparım..cokacimcoookbu arada düğününe bizide çağırda tadınada bakalım..kaydirigubbakcemile3

öp bakem hoppidi ablanın elini...ben pasta yaparsam işte bölee yaparım..cokacimcoookbu arada düğününe bizide çağırda tadınada bakalım..kaydirigubbakcemile3

giz hele bi goca bulam da :roflol:
cagiririm senide merak etme
yirsin pastamdan :1rolleyes: -tatlicadiarzu- :roflol:

ben koycam ama bi sözlüm askerden gelsin :icecream:şimdi hep ewdeyim koyduğum zamanda kimse ii weya kötü yorum yapmıoo:çok üzgünüm:

way süpersin pamuk walla şimdi elimde resim yok gıı ama süper çıkmışsın bende bi arkadaşla görüştüm şimdi bi yere resimlerini koymuştu biraz yadırgamışlar kapalıydı bende bizim topiğe teşwik ettim inş gelirr

şeyde yaa bugün ne giydin die bir topik warya orda hep yüzünü gösteriyon die eleştirmişlerr

5776.jpg

şeyde yaa bugün ne giydin die bir topik warya orda hep yüzünü gösteriyon die eleştirmişlerr

YA BEN KAPALIYIM BASÖRTÜMÜ GÖSTEREMEZMİYİM HEMEN UKALA İMALARI YAPIYOLAR AMAN ALDIRMIYORUM:nazar:BEN KENDİMİ BİLİYOM YA DİMİ Gİ:içelim:

YA BEN KAPALIYIM BASÖRTÜMÜ GÖSTEREMEZMİYİM HEMEN UKALA İMALARI YAPIYOLAR AMAN ALDIRMIYORUM:nazar:BEN KENDİMİ BİLİYOM YA DİMİ Gİ:içelim:

çoğul konuşmayalım lütfen çünkü ben o topikte senin yüzünün güzelliğini övdüm
kimse sen kapalısın diye birşey söylemiyor çünkü oraya kapalı açık pek çok kişi resim ekliyor seni uyaran kardeşim topiğin amacını açıklamak istemiş konuyu saptırıp arkadan konuşmayalım lütfen

çoğul konuşmayalım lütfen çünkü ben o topikte senin yüzünün güzelliğini övdüm
kimse sen kapalısın diye birşey söylemiyor çünkü oraya kapalı açık pek çok kişi resim ekliyor seni uyaran kardeşim topiğin amacını açıklamak istemiş konuyu saptırıp arkadan konuşmayalım lütfen

CNM BEN KAPALIYIM DİYE BANA BİŞE DEDİKLERİ YOK ZATEN BEN SADECE GİYİM ÜZERİNE YANI NE OLMUS SADECE BASÖRTÜMLE ÜZERİMDEKİNİ GÖSTERDİYSEM ALTTARAF GÖRÜNMESE NE ZATEN KENDİM FOTOLARI CEKMİSİMYA ALTTARAFI CEKEMEMİSİM İLLAKİ CNM ORDA ONLARI KOYARKEN BEN GÜSELİMMİ DİYORUMsenağlama ÇOK ÜZÜLDÜM BÖLE DÜŞÜNMELERİNE:1shok:

seni mikrop namkör :mymeka:

eccük kilomdan aktarabilerüm -tatlicadiarzu-
hec sorun degil :1rolleyes:

kuzum(sultan) kaç kilosun ki avartarında zayıf görünüyosun
bu arada herkese merhaba bende kapalıyım ama resim koysam mı diye düşünüyorum düşünmeyi bırak bilmiyorum ki koymayııııısenağlama

CNM BEN KAPALIYIM DİYE BANA BİŞE DEDİKLERİ YOK ZATEN BEN SADECE GİYİM ÜZERİNE YANI NE OLMUS SADECE BASÖRTÜMLE ÜZERİMDEKİNİ GÖSTERDİYSEM ALTTARAF GÖRÜNMESE NE ZATEN KENDİM FOTOLARI CEKMİSİMYA ALTTARAFI CEKEMEMİSİM İLLAKİ CNM ORDA ONLARI KOYARKEN BEN GÜSELİMMİ DİYORUMsenağlama ÇOK ÜZÜLDÜM BÖLE DÜŞÜNMELERİNE:1shok:

üzülmüş olabilirsin ama bu sana kimseye hakaret etme hakkı vermez neyse tesadüfen gördüm ve benimde devamlı bulunduğum bir topik uyarma ihtiyacı duydum iyi paylaşımlar size

dediğini anladım pamukcum ya ama öle uzun kollu bişey yokki bizler için güzel ben bulamıyom walla o yüzden bende böle allatan bişey giymek zorunda kalıyom

X