Kapalı Arkadaşlar Giyim Tarzınız Nasıl?

üzülmüş olabilirsin ama bu sana kimseye hakaret etme hakkı vermez neyse tesadüfen gördüm ve benimde devamlı bulunduğum bir topik uyarma ihtiyacı duydum iyi paylaşımlar size

HER ZAMAN ZATEN KÖTÜ OLAN BEN OLUYORUM ANLAMIYORUM YA MİLLETİN ARKASINDNA KONUSTUGUM YOK AYNEN ONU SÖLEYEN KİŞİYEDE YORUMUMU YAZDIM ARTIK İNSANLARI ANLIYAMIYORUM NEDEN HAKARET EDİYİMKİ HAKARETİ YAPAN X SAHIS BANA DİYOSUNUZ LÜTFEN UKALA İMALARI YAPAN BEN DİİLİM UZATMANIN ANLAMI YOK CNM :teselli:

a.s.pamukchuvalı çok merak ettim gelinllik fotograflarını şimdiiiii koyabilme imkanın var mı canımcımmmmm

hee ben anladımda ne giyek bacım söle bakim bize

ben öle klasik giymeyi sevmiyorum bazı kapalılar var ceketler falan abartılı biraz dısarda genelde ben spor giymeyı severim öle badi altta üstüne renkli seyler favorı badi renklerim beyaz-siyah:roflol:

he gı bende merak ediom nerde gelinlik fotoların bakalım kız sende babetlerinide çekk

kapalı arkadaşlar hepinizi öpüyorum ve kutluyoruma.s.

şimdi neden böle dedin diceksiniz????

kapalı arkadaşlarım var okulda falan da görüyorum kapalı kızları.. yaa müthş giyiniosunuz.. eskiden öle dilldi uzun pardesülerin altından basit etek bluz çıkardı nası olsa kimse görmüo hesabı ama artık açıklara beş basıosunuz:lepi:

hele de şu tek renk saten başörtülerle kombine edilmiş renkli kıyafetler çok şık oluyohihoyyyt

burdan oku oku yap tamam mı canım

Son düzenleyen: Moderatör:
X