kapalıyım normal bi otelde tatil yapabilirmiyim.

roseanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
2.038
2.493
merhaba kızlar uzun süredir (4yıldır) tatile çıkmadık. ben geçen yaz kapandım. bu yaz biyerlere gitmeyi istiyoruz. islami oteller çok pahalı ve bayan erkek ayrı havuzlarda vakit harcıyor. biz zaten ikimiz gideceğimiz için bu otelleri düşünmüyorum. normal bi otele gidebilirmiyim sizce. haşamo sanırım ismi tam bilmiyorum ondan almayı düşünüyorum. marmaris içmelerde bi kaç otele baktım. sizce gitsem sorun yaşarmıyım. yani benim gibi kapalı bi kaç kişi daha olursa sıkıntı çekmem ama tek ben olursam zorlanırım gibi. marmarise giden arkadaşlar yorum yazabilirse sevinirim. bide sarımsaklı tarafını istiyorum. eğer marmarise gidemezsem sarımsaklıyı düşünüyoruz lütfen yorum

gidersiniz niye gidemeyesiniz az da olsa islami olmayan otellerde kapalı hanımlar görüyorum inanın islami otellerde açık hanım olmak daha zor, haşemayla girersiniz bi kere bakıyolar 2. ciye herkes alışıyor

haşemoyla denize ve havuza girmekten çekinmeyin bence bakan baksın ben önemsemezdim gerçi eskiden bazı havuzlarda haşemoyla girmek yasaktı mikrop oluşma ihtimali gerekçesiyle ama şimdi haşemolular artıgı için birçok tesis bu uygulamayı kaldırıyor gideceginiz yere sorun isterseniz.Evet dediginiz gibi islami oteller çok pahalı ama benim için problem haşemolu olmak degil islami hassasiyetleri olmayan otelin mutfagı sorun bana, helal seltifikası varmı ve hangi yiyeceklerde alkol var bilemezsiniz bu yüzden ben islami otelleri tercih ediyorum artık çogunda aile havuzuda var ailecek eylenmek isteyenler için ,hem bayan hem erkek hemde aile havuzu hizmeti veriyorlar sanırım bu yüzden fiyatlar iyice artıyor

Son düzenleme:
X