Kapanmada ilk buluşma?

Kızlar iyiki buluşmuşuz. 😎 Herkes sokaklarda, polis falan da yok ortalıkta. Mahalle arasındaki parklar, banklar çoluk çocuk hep dolu.

Neyse zaten aynı ilçede oturuyoruz, semt turu yapmış olduk biraz. 😄 Hem yürüyüş, hem sohbet iyi oldu.

İlk intibaya gelecek olursak; tip ve karakter olarak beklediğim gibiydi. Karakterlerimiz de birbirine çok uyuyor. Kafa dengi biri. Bir buçuk aydır konuşmamızın nedeni de bu aslında. Normalde bu kadar uzun konuştuğum olmamıştır bu tür programlarda. Ortak arkadaşımız da çıktı bir de:)

Şimdilik böyle kızlar. 🤗
Kazasız, cezasız bitmiş çok şükür. Olumlu geçmesine sizin adınıza sevindim.

Yani sizin kısıtlama günü buluşmanız okay, ama sıkıntı polisin gelip ceza yazması...
Ne diyim, buluşun, polis ceza yazsa da bu heyecanla pek acıtmaz sizi.
polis de gelmiyor ki.
şikayet üstüne bile gelmiyor kaç kez şikayet ettim.
sokağa çıkan herkes akıllı biz değiliz sanırım evlere kapandık, yasaklara uyduk.

Tek başınıza olursanız göze batar kesinlikle ama dediğiniz gibi kalabalıkta zaten sorun olmaz, iş çıkışı yürüyüş bile yapılabilir.

mesela ben evdeyim başından beri pandeminin tuhaf mı bu?
Bence tuhaf.
Normalde kurallara uyma konusunda sizinle farklı düşündüğümü sanmıyorum ama durum tuhaf zaten.
Yasak var ama uygulanmıyor, yani öylesine var.
Onu geçtim, ömrümüzden bir bahar gitti, bu seneki de ikinci bahardı.
Sacma sapan uygulamaların ceremesini halk çekmek zorunda değil.
Evlerde buluşmaktan, gereksiz yere kalabalığa girmekten bahsetmiyorum.
Açık havada dolaşanlar gayet iyi yapıyorlar.
Konu sahibinin de açık havada birisine risk oluşturduğunu sanmam.

Keşke hep beraber evde durabilseydik. Belki o zaman korkusuzca hep beraber daha çabuk dışarıya çıkardık.
Valla durduk boşuna olduğunu gördük kimse kusura bakmasın artık zerre umrumda değil yarından sonra maske bile takmayacağım 😉

Valla durduk boşuna olduğunu gördük kimse kusura bakmasın artık zerre umrumda değil yarından sonra maske bile takmayacağım 😉
Yani gördüm duydum da bu kadar arsızını da görmedim sanırım
Takmayın hanımefendi takmayın
Bi akıllı sizsiniz zaten takmayın
Çünkü söz konusu olan tek sizin canınız
Biz hepimiz komple malız kurallara uyduğumuz için
Biz bilmiyorduk çünkü maskemizi çıkarıp dışarda fink atmayı ondan camdaki kız gibi kaldık evde günlerdir aylardır

Yani gördüm duydum da bu kadar arsızını da görmedim sanırım
Takmayın hanımefendi takmayın
Bi akıllı sizsiniz zaten takmayın
Çünkü söz konusu olan tek sizin canınız
Biz hepimiz komple malız kurallara uyduğumuz için
Biz bilmiyorduk çünkü maskemizi çıkarıp dışarda fink atmayı ondan camdaki kız gibi kaldık evde günlerdir aylardır
Düzgün konuş bence arsız sensin. Yasak değilse neden takıyım? Maske yasağı kalkıyorsa bende takmamakta özgürüm. Dışarı çıkmaktada öyle! Git devlete yakın arsız de tabi yerse! Otur evinde banane bir tarafların büyür 🤣🤣🤣 zaten anca yiyip içip koca parasına muhtaçsınız

X