Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

tıpki ben yani
benim erkek kardesim 90 kilo falan iri yani bi foto cekmiştik yanyana baktım gayet ii duruyorum orantılıyım da.işte o zaman ben zayıf değilim dedim.ben de bişi giymezsem duzum yani 2 tane sivilce gibi bişi duruo:bbo:

:Roflol: çok güldüm dediğine
benim göğüs ve göğüs altı arasında 9 cm fark var. ama işte o kadar zayıfım ki göğüs aldı 64 cm :çok üzgünüm: of ya ama cidden ben fazla bişey istemiyorum inan, sadece 75 beden sütyeni doldurayım. büyük göğüsten ciddi anlamda nefret ederim senağlama

bak aslında seninki benimkinden buyukmus:mymeka:ne mızıklanıon ben de o bile yok 6 7 cm fark bende, tovbe tovbe,saka saka:Roflol:senin derdin sanırım sırt kısmının sana geniş gelmesidir.daralt bi bakalım o zaman cup lar olacaktır sanırım:1hug:

öyle canım A cub satılsa buralarda dolguluyu doldurmakda derdim olmıycak, daraltmak da bozuyo sütyeni yaaa senağlama. bi de didim ya en çok böyle yazın bikinilerimi istediğim gibi seçememek ben böyle gidip 5 milyona alabilmek istiyorum bikinilerimi ama olmuyo işte senağlama

sanırım fındikları soruoduryerimsenibenyoksa kan yaptı mı cildinizdeki sivilceler
gecti mi die sormaz heraldea.s.

Arkadaşlar Kara üzüm çekirdeği Sadece Sabah Akşammi Yenilecek Lütfen Ayrintili Yazarmisiniz.yoğurtlami Yememiz Lazim şimdiden Teşekkürler.

Sonuç mükemmel derken.:uhm:büyümemi var yani?:sm_confused:

dolgunluk,ağrı,adetin once gelmesi coğumuzda oldu bunlar kesin buyumenın işareti değil.kendimden biliorum yani 2 ay kullandım ben ama insallah ben yanılırım ve gercekten bunlar buyumenın belirtisidir bitanem

insallah canım insallah hepimiz derler ya aynen ondan yani allah kimsenin cabasını bosa cıkarmasın

kızlar ben kullandım k.ü.ç.valla hiç bi etkisini görmedim ne iştahımı açtı nede göğüslerim büyüdü.ben bi kavanozu bitirdim 1cm bile ilerlemdi yani:))ama yoğurda karıştırıp yiyemdim ben müthiş midem bulandı.benim tavsiyem meyve suyunun içine katıp öle için.tadını falan almıosunz direk mideye:))

Ben 17 gündür ''küç'' kullanıorum ve gerçekten etkisini görmeye başladım. Göğüslerimde dolgunlaşma başladı tabii ben masajla destekliorum bunu daha hoş gözüküyor göğüslerim. Bence hiç wazgeçmeyin kızlar

Kesinlikle dolgunlaştırıyo kızlar pes etmeyin hiç yoktan iyidir değilmii:1rolleyes:

tabi orası da doğru kucuk ama dolgun.mandalina gibi yaniCADIARZUportakal gibi olması sart değil tabi:1closedeyes:ama keske greyfurt gibi olsayerimseniben
zaten bi sehirde greyfurta kız memesi diolarmiş:Roflol:

kızlar bnde içemyrm bnu çok kötü kokyo. ama bn burnumu tıkıyrm ve bala karştrp içyrmm. ne koku ne tat alıyrm. bnmde yklşk 1 hfta olck.bn de bymesni isterm. ama hiç umudum yok büyme konsnda.çnkü sürekli takip edyrm ve bkyrm ki. herkeste aynı etkyi göstrmyo.inş.büyür ama.kg alsam o bile yeter bna.

siyah uzumu cekirdegiyle birlikte yemek gibi birsey...cok faydasi var...

Son düzenleme:

nasıl kullanın canım yoğurtlamı yoksa dierk suylamı içtin
bi de adet olucağın için filan hassaslaşmış olamaz dimi?

o zaman soyle bi soru sorym kimler için mucize bu KÜÇ?
mesela benim için mucize olmadı:a015:

kara üzüm çekirdeğini 2 aya yakın bir süre kullandım.bende etkili olmadı.ama kardeşim düzenli olmasada arada bir kullandı,yani bir gün yedi ertesi günü unuttu.düzenli değil anlayacağınız.ama büyüdü kızlar onun.hem dolgun,hem dik,hemde bir beden kadar büyüdü.halbuki düzenli kullanan bendim.haksızlık bu yaneden böyle oldu ki ya:çok üzgünüm:

al işte buyur da isyan etme yaniklava:resmen ben demekki duzensiz yemek lazımmiş.vucut alişinca umursamıo demekki.ilk yediğimiz zamanlar ne guzel buymese de dolgunlasmıstı,ama onca zamana rağmen hiç var elimizde kocaman bi HİÇÇ:çok üzgünüm::a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…