Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

hee bi de kızlar yaşlarımızı filan da yazalım da belki onla da orantılı olabilir..ben 21 yaşındayım..maydılcım bn en çok snn yaşını merak ediyorum..en güzel sonucu snde verdi çünkü bu küç..

ben bi buçuk ay kullndım bi fark yok gibi geldi bi hafta ara verdim baktım sanki daha da ufaldılar gibi geldi.şimdi tekrar başladım.ay ne bileyim ya bıktım memişleri ikide bi yoklamaktan tik haline gelecek yakında bu bende.birine tavsiye etmiştim onda süper oldu hemen büyüdü onunkiler.hem iştahı da açıldı kilo almak istiyodu aldı da.benden sonra başladı şimdi bıraktı bi ay ya kullandı ya kullanmadı yani hemen etkisini gördü o.her bünyede farklı işte.off ne yapıcamı bilmiyorum koyvermekte istemiyorum çünkü bu konuyu hep kendime sorun etmişimdir : (((

:teytey:arkadaşlar mrb.. bn de sizler gibi küçük gögüs kurbanı biriyim.. yaklaşık bir aydır siteyi ve yazılarınızı takip ediyorum..maydıl arkadaşmızın işe yaradı yazısını okur okumaz hemen ben de aldım küç..yaklaşık 1 aydır kullanıyorumm.maydıl arkadaşımız gibi südyen degiştirecek kadar olmadı bnmkiler ama dolgunlaştı..önceleri 75 südyenin içinde minicik kalıyolardı ve avucumu bile doldrumuyolardı..ama şimdi avucumdan taşıyolar..ben her sabah 1 tatlı kaşıgı küç,akşamları bir bardak rezene ve adaçayı içiyorum..yatarken de masaj yapmaya başladım geceleri..100 birine 100 birine..kesinlikle işe yarıyo kızlar ama lütfen düzenli kullanmaya özen gösterin..ayrıca masajla da destekleyin..ve saberidn...düzenli olarak en az 2 ay kullanmalıyız ki südyen degiştirebillim di mia.s kolay gelsin kızalr maydılcım öptüm sni..harikasın ..çok çok çok tşk..a.s.

böyle haberler görünce bayılıyorum içime böyle bi sevinç geliyo...:teytey::dance: ne güzel yaa...bende 21 yaşındayım we hala ergenlik dönemindeymişim gibi...hatta ilkokula giden kızların bile göğüsleri daha büyük deli oluyorum.bende hiç bırakmıycam küç ü büyüycek inşallah..

ben bir aydır kullanıyorum, özellikle adet öncesi herzamankinden fazla dolgunlaştı. ama son 2 haftadır yüzümde kızarıklık ve minik sivilceler vardı. sanırım alerji yaptı. emin olmak için şimdi birkaç gün ara verdim inşallah alerji yapan küç değildir. çünkü devam etmek istiyorum.

adet dönemim bitti.ama göğüslerimin acıdığını ilk kez hissettim normal zamanda.üstelik büyüdüğünde bile hiç acı olmamıştı.dün üçüncü kez küç aldım lokmandı sanırım markası.çok iyi öğütülmüş.ayrıca anason ve rezene çayı aldım.

kızlar benim küçüm bitti.yaklaşık bir buçuk ay kullandım .çok az dolgunluk yapmış olabilir:KK43: tekrar alacağım ama bide rezene anasonada başlıyayım diyorum.aslında selülit çayının içinde rezene,anason var bide ısırgan otu koysak hem selülite hemde göğüse iyi gelir!

bende küç ilk başta dolgunluk vermişti ama ramazanda düzenli kullanamayınca o dolgunluk gitti.ramazandan evvel bi ay düzenli kullanmıştım.şimdi tekrar düzenli kullanıcam.bence sonuç alamayan arkadaşlar düzenli kullanmadığından alamıyo.

bir buçuk ay hiç aksatmadan kullandım senin dediğinde doğrudur arkadaşım ama bünyeden bünyeye deyişiyordur bence.tekrar başlayacağım bende zaten

yapmayın ya umut verecek bir arkadaş aranıyor umutlar tükendi kızlar hadi bi iyi haber verin.karahindiba yamkökü falan testere palmiyesi oğulotu melekotu hepsini deneyelim...........yokmu bunun çaresi.

ya sen bakma kimseye ..ben 1,5 aydır kullanıyorum ..müthiş bir dolgunluk var 75 full destekli takıodum şimdi bazen sutyen kullanmıyorumm.cok mutluyummm ..sanada şiddetle tavsiye ederim..:içelim:

ya kızlar ben üç haftadr kullanıyom daha tık yok. sabah öğlen akşam aç karıına bi tatlı kşığı küç ü yoğurda katıştırarark alıyorum. acaba yanlış mı kullanıyom yaaa.... ümidimi kaybetmeye başladım.. ama devem etcem bakalım.. tek ümüidim 1.ayın bitmesi.. belki ozaman başlar brazcık büyümeye.. ama sanki uçlarında biraz daha belirginlik var gibi. belki de psikolojik olabiir. çünkü zaten uçları yeterince belirgin.. :eek:

bende küç ilk başta dolgunluk vermişti ama ramazanda düzenli kullanamayınca o dolgunluk gitti.ramazandan evvel bi ay düzenli kullanmıştım.şimdi tekrar düzenli kullanıcam.bence sonuç alamayan arkadaşlar düzenli kullanmadığından alamıyo.

a.sa.sa.sa.sa.sa.

hiç sormayın.seksen iki buçuktan seksenbeşe çıkmıştı dün ölçtüm seksenüç sebepse aşırı kilo vermem gelde şimdi kilo al kolaysa.ama devam ediyorum çaylara ve küçe.birde şu masaj işini ihmal etmesem.ha buarada geçen aktarda göğüs büyüten bişey yazıyodu kadına sordum şekil verir dedi.ben napıyım şekli bana et lazım et.

ya canim ben de yaklasik iki aydir kullaniyorum ama daha tik yok, ne yapiyim yaaaa..... yardim edin kizlar..... devam etsemm mi acaba... dun baska sitede de 1 corba kasigi kuc 2 corba kasigi yogurt ve 1 corba kasigi pekmez yaziyordu. boyle mi devam etsek acaba

selam kızlar.ben bugün başladım kara üzüm çekirdeği tozunu yemeye.ilk iş olarak tüm vücut ölçülerimi yazdım bir kenara.aynı zamanda kilo da almaya çalışıyorum.inşallah gögüslerimde bir fark olur.genelde 2 ayda farkediliyormuş.değişiklikleri sizlerle paylaşacağım arkadaşlar.

selam kızlar ben bugün başladım küç e.yoğurtla yiyorum.ilk işim hemen vücut ölçülerimi ve kilomu bir kenara yazmak oldu.umarım fark eder.

ben küç tozunu 4-4,5 ay kadar kullandım. bazen 1 bazen 2 defa suyla içtim 1 tatlı kaşıgı. 1ay önce bıraktım.artık hiç kullanmıyorum. sadece göğüs için değil tüm faydaları için kullanmıştım. zaten göğüs buyutmeye ihtiyacım yoktu (85:) ama biraz dikleşirse fena olmazdı. we yaklaşık 3 4 haftadır göğüslerim inanılmaz dikleşti we irileşti. wede acaip agrı we sızı war 3 haftadır gecmedi. sebep küç olucagına pek inanamıyorum.. yani bu kadar fark edemez diye düşünüyorum. 1-2kg aldım onun etkisi olabilirmi diye düşünüyorum. ama her kış 4 5 kg alırım hiç göğüs büyümedi. artık yorumu size bırakıyorum. bu bariz fark küçtenmi değilmi bilemiycem. :nazar:
kızlara boşa ümit wermek istemem.

ben küç tozunu 4-4,5 ay kadar kullandım. bazen 1 bazen 2 defa suyla içtim 1 tatlı kaşıgı. 1ay önce bıraktım.artık hiç kullanmıyorum. sadece göğüs için değil tüm faydaları için kullanmıştım. zaten göğüs buyutmeye ihtiyacım yoktu (85:) ama biraz dikleşirse fena olmazdı. we yaklaşık 3 4 haftadır göğüslerim inanılmaz dikleşti we irileşti. wede acaip agrı we sızı war 3 haftadır gecmedi. sebep küç olucagına pek inanamıyorum.. yani bu kadar fark edemez diye düşünüyorum. 1-2kg aldım onun etkisi olabilirmi diye düşünüyorum. ama her kış 4 5 kg alırım hiç göğüs büyümedi. artık yorumu size bırakıyorum. bu bariz fark küçtenmi değilmi bilemiycem. :nazar:
kızlara boşa ümit wermek istemem.

arkadaşım ihtiyacımız ümit zaten hem bizde etki etmezse sana etki etmiş diye isyan mı edeceğiz, inanmayacakmıyız? ben 2 aya yakın kullandım ve etki etmedi ama edenler çok olmuş şimdi sen 4 ayda etki etti diyosun ve son zamanlarda anladım diyosun yanlış mı anladım?

X