Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

arkadaşım ihtiyacımız ümit zaten hem bizde etki etmezse sana etki etmiş diye isyan mı edeceğiz, inanmayacakmıyız? ben 2 aya yakın kullandım ve etki etmedi ama edenler çok olmuş şimdi sen 4 ayda etki etti diyosun ve son zamanlarda anladım diyosun yanlış mı anladım?

:) fazla ümidin sonu ümitsizliktir.sonucta 85 75 arası etki farklıdır diye düşündüm.
üstelik emin değilim çünkü aynı zamanda 3 ay boyunca hergün 1saat tempolu yüzdüm, we dambell çalıştım. yazın pek fark yoktu. şimdi fark çıktı. ama bunu körü körüne direk küç e sadece bağlamak dogru olurmu bilemiyorum.
bırde bu sitede okadar cok değişik bakım we güzellik receteleri weriliyorki we abartılıyorki, ben nerdeyse hepsini denedim ama cogunlukla fasa fiso şeyler çıktı.

:) fazla ümidin sonu ümitsizliktir.sonucta 85 75 arası etki farklıdır diye düşündüm.
üstelik emin değilim çünkü aynı zamanda 3 ay boyunca hergün 1saat tempolu yüzdüm, we dambell çalıştım. yazın pek fark yoktu. şimdi fark çıktı. ama bunu körü körüne direk küç e sadece bağlamak dogru olurmu bilemiyorum.
bırde bu sitede okadar cok değişik bakım we güzellik receteleri weriliyorki we abartılıyorki, ben nerdeyse hepsini denedim ama cogunlukla fasa fiso şeyler çıktı.

Monalisacım yani dambell çalıştım diyorsun ya dambell spor v.s. göğüsleri büyütüyor mu acep ? Öyle ise ne güzel bende yarın fitnessa başlıyorum. Benimkilerde biraz büyüse fena olmaz :)) aman spor yapayım derken erimesinlerde.

selam kızlar ben bugün başladım küç e.yoğurtla yiyorum.ilk işim hemen vücut ölçülerimi ve kilomu bir kenara yazmak oldu.umarım fark eder.

etkisini görürsün umarım !!!ben 75 takıodum inanırmısn şimdi sıkıooo sutyenler..KİM KEŞFETTİYSEEEEE ALLAH RAZI OLSUN:::::::::):enbuyukkk:

Monalisacım yani dambell çalıştım diyorsun ya dambell spor v.s. göğüsleri büyütüyor mu acep ? Öyle ise ne güzel bende yarın fitnessa başlıyorum. Benimkilerde biraz büyüse fena olmaz :)) aman spor yapayım derken erimesinlerde.

ilgili insana(hocaya) direk söyle niyetini göğüs geliştirici aletler ve hareketler var

pekisenağlama

mrb arkadaşlar bende yeni katıldımaranıza ben de küç için çok şey duydum bir deneyim dedim ama işe yarayacağından hiç bir şüphem yok.Ayrıca arkadaşlar hekimce.com da aksu vital satıyorlar 250 gr fiyatı 6.65 hemde çok iyi öğütülmüş.Ama benim merak ettiğim acaba bu 2 ayda 80 beden yapıyomus ya 4 ayda 85 6 ayda 90 8 ayda 100 yapmasın.Sonra halimiz ne olur.HOŞUMA GİTTİĞİ YERDE BIRAKAYIM DİCEM.ozamn da küçültmesin.valla asıl o zaman yanarız çünkü büyüyen kısım direkt asagı kayar biri bana bilgi versin ya lütfenn senağlama

mrb arkadaşlar bende yeni katıldımaranıza ben de küç için çok şey duydum bir deneyim dedim ama işe yarayacağından hiç bir şüphem yok.Ayrıca arkadaşlar hekimce.com da aksu vital satıyorlar 250 gr fiyatı 6.65 hemde çok iyi öğütülmüş.Ama benim merak ettiğim acaba bu 2 ayda 80 beden yapıyomus ya 4 ayda 85 6 ayda 90 8 ayda 100 yapmasın.Sonra halimiz ne olur.HOŞUMA GİTTİĞİ YERDE BIRAKAYIM DİCEM.ozamn da küçültmesin.valla asıl o zaman yanarız çünkü büyüyen kısım direkt asagı kayar biri bana bilgi versin ya lütfenn senağlama

arkadaşım bu yazdıklarında ciddi misin? kiminde 2 ayda, kiminde 6 ayda kimindede hiçbizaman etki etmiyo küç! ama edenlerdede 5 cmden fazla ettiğini duymadım istersen bir sene kullan olursa olacağı bir beden...

söyle arkadaşım göğüs bölgemi geliştirmek için de:) bak daha masum oldu..

arkadaşım bu yazdıklarında ciddi misin? kiminde 2 ayda, kiminde 6 ayda kimindede hiçbizaman etki etmiyo küç! ama edenlerdede 5 cmden fazla ettiğini duymadım istersen bir sene kullan olursa olacağı bir beden...

tesekkür ederim icel ben pek bişi duymadımda bu konuda ama cok saol artık güvenerk kullanabilirim yani pek mi sonra tekrar küçültüyomu onu biliyomusun

gogus kasları ıcın zaten dumbell tavsıye edılır. ama spor yaparken ufaktı 1 ay sonra buyume oldu. su an yerlı samantha fox mısalı gezıyorum.:) sutyenlerım olmuyo, e gerek de yok zaten:Roflol: 1 aydır bı degısme olmadı.bakalım

bi büyüsünde arkadaşım hepimizin umudu bu! kilo vermessen fazla değişiklik lmaz ama yinede rezene anason yada ısırgan otu çayları içerek formunu koruyabilirsin

off ya işe yaramıyormu şimdi bende başladım 2 gün oldu iştahaçıyo birde :uhm: :çok üzgünüm:

ben 4 gün oldu kullanmaya başlayalı sağ göğsümde dün gece belli belirsiz bir sızı vardı ve her iki göğsümde biraz gergindi zaten daha cok erken bişe beklemek için ama her gelişmeyi haber vericem

arkadaşlar ben aktara k.üç almaya gittiğimde aktar kansızlık içinmi demişti
bende atladım tabi
( yok abi göğüslerim büyüsün diye alıyorum demiyeceğime göre)
kansızlı için kilo almak için veriyorlarmış genellikle bide şu antioksidan olayı pek aktarda anlamıyo ya işte öyle yani anlıyacağınız kilo alımı ve kansızlık için
bende ne kilo alımına iyi geldi ne göğüs büyüttü nede kansızlığıma çare oldu şimdi sabahları 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı keçi boynuzu tozu atıp içiyorum( aktarın tavsiyesi abla kara üzüm çekirdeği işe yaramadıysa bide bunu dene demişti) 2 haftadır içiyorum bakalım bu ne kadar işe yarayacak

arkadasım sen kansızlık dedigin için sana keçi boynuzu tozu vermiştir. gögüs büyütür mü bilmem

arkadaşlar ben aktara k.üç almaya gittiğimde aktar kansızlık içinmi demişti
bende atladım tabi
( yok abi göğüslerim büyüsün diye alıyorum demiyeceğime göre)
kansızlı için kilo almak için veriyorlarmış genellikle bide şu antioksidan olayı pek aktarda anlamıyo ya işte öyle yani anlıyacağınız kilo alımı ve kansızlık için
bende ne kilo alımına iyi geldi ne göğüs büyüttü nede kansızlığıma çare oldu şimdi sabahları 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı keçi boynuzu tozu atıp içiyorum( aktarın tavsiyesi abla kara üzüm çekirdeği işe yaramadıysa bide bunu dene demişti) 2 haftadır içiyorum bakalım bu ne kadar işe yarayacak

selam canım.küç yi ne kadar kullandın ve faydasını görmedin?keçiboynuzu direnç için çok iyi.kan yapar fakat göğüs büyütmez canım.

kizlar benim kuc kullanali tam iki ay oldu, goguslerimde sizlama felam var, bir de surekli goguslerim sanki sismis gibi hissediyorum, 1.5 cm buyume oldu, dun farketttim. kullanmaya devam ediyorum, siz de devam edin bence.

ben 1 ay küç kullandım sağ göğsümü çok güzel büyüttü sol göğsümde tık yok.yani işe yarıyo deneyin.bende böyle etki etmesinin nedeni tamamen benim vücudumla alakalı sizde de aynısı olcak diye bişey yok...

Bende de aynısı olmuşt yani sadece birinde gelişme olmuştu sonrasında yine eski haline döndü:çok üzgünüm:

X