Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

sağol Amyylee;
Biraz zayıflayayım birazda göğüslerim büyüsün istiyorum umarım işe yararda bu yazı güzel geçiririm.

ben etki ettiğine eminim ama bu kişiden kişiye değişir bir yıl sürse de kullanıcam ben şimdi 10 gündür kullanıyorum gözle görülür bişe yok ama daha erken hem dokununca artık sıkılık hissediyorum yani içi eskisi kadar boş degil ilk günler kaşınıyodu şimdi durdu ama eminim devamı gelecek hiç şüphem yok:1rolleyes:

bu gün iş çıkışı aktara gittim ordaki çocuğa "kara üzüm çekirdeği tozu "varmı diye sordum. Çocuk üstümde palto olmasına rağmen bakıp ihtiyacın mı var sanki der gibi -evet var hanımefendi 1ay kullanım için mi, alacaksınız diye sordu. aman tanrım yerin dibine geçtim resmen :KK43:((( bilmiyorum arkadaş bulamamış da onun için alıyorum 500gr yeter herhalde dedim. dükkandan kendimi sokağa nasıl attım bilmiyorum.utandımmm yaaaa...

ya arkadaşlar ben açık aldım
ama tadı kokusu falan pek yok
işe yarar mı sizce?=S

ya arkadaşlar ben açık aldım
ama tadı kokusu falan pek yok
işe yarar mı sizce?=S

hayırlı olsun arkadaşım bende acık aldım.ama işe yararmı diye düşünmedim hiç.sonuçta aynı değilmi hepsi önemli olan niyet deneyip görcem vallaha:dance:

suela bu gün iş çıkışı aktara gittim ordaki çocuğa "kara üzüm çekirdeği tozu "varmı diye sordum. Çocuk üstümde palto olmasına rağmen bakıp ihtiyacın mı var sanki der gibi -evet var hanımefendi 1ay kullanım için mi, alacaksınız diye sordu. aman tanrım yerin dibine geçtim resmen :KK43:((( bilmiyorum arkadaş bulamamış da onun için alıyorum 500gr yeter herhalde dedim. dükkandan kendimi sokağa nasıl attım bilmiyorum.utandımmm yaaaa...

çok şekersin ya.ne utanıyon kız o salak utansın ne bakıyo senın ikizlere:)))).işini yapsın.ne için alacksan alacan küç tozunu alalala.

çok şekersin ya.ne utanıyon kız o salak utansın ne bakıyo senın ikizlere:)))).işini yapsın.ne için alacksan alacan küç tozunu alalala.

Merhaba sürmeli kız;
sorma ya yeni yetme bi çocuk bitirimde bi tip öle bi ifadeyle sorduki kalakaldım.bide ikizler montun içinde saklı açık falan olsa anlıycam öle demesini vallaha :)) aman işte benim ikizler biraz ayrık biri doğu biri batı ,buyusunlerde ortada buluşsunlar diye ümit ediyorum:)))))

kızlar ya ben 2 ay önce almıştım duruyo evde bayatlamaz değil mi.bir de benimki sert biraz kıtır kıtır oluyo yerken kum yer gibi.sizinki de öyle miydi.

kızlar ya ben 2 ay önce almıştım duruyo evde bayatlamaz değil mi.bir de benimki sert biraz kıtır kıtır oluyo yerken kum yer gibi.sizinki de öyle miydi.

suelaya tşkkrlr(=

ayrıca evet benimkide kıtır kıtır
bayatlamazmış aldığım aktar öyle dedi
ama havayla temas etmemesi gerekmiş

kızlar çok mutluyum göğüslerim yine kaşınmaya başladı.eminim büyücekler side sakın umudunuzu kaybetmeyin

suela dogrusu sanki ben biraz daha zayıfladım.yogurtla yenince zayıflattıgını duydum .ben zaten zayıf oldugum için suyla içeyim dedim ama basladıgım günden beri iştahım kesildi gibi geliyor

bende 6 gundur kullanıyorum.ve sankı benımde iştahımı kestı.halbukı ben küç. ün iştah acıcı bı etkısı olduğunu duymuştum. inşallah zayıflamam cunku zaten yeterı kadar zayıfım.ben yoğurtla denedım ama cok acı oluyo dayanamadım tadına ve içine bırazda pekmez kattım oyle yıyorum gercı hala kotu bı tadı var ama bı ay katlanıp ara vermeden devam edıcem

bende 6 gundur kullanıyorum.ve sankı benımde iştahımı kestı.halbukı ben küç. ün iştah acıcı bı etkısı olduğunu duymuştum. inşallah zayıflamam cunku zaten yeterı kadar zayıfım.ben yoğurtla denedım ama cok acı oluyo dayanamadım tadına ve içine bırazda pekmez kattım oyle yıyorum gercı hala kotu bı tadı var ama bı ay katlanıp ara vermeden devam edıcem

bu sefer de iştahım açıldı benim çok değil ama eskisine göre daha iştahlıyım belki yoğurtla yediğin için iştahın kesiliyordur.Ben sana 1 tatlı kaşığına koyup ağzına attıktan sonra suyla yutmanı öneririm .Ben öyle kullanıyorum,başlarda biraz zor gibi geldi ama şimdi alıştım ve çok kolay.tadı gelmiyor bile...

arkadşlar kilo yapıyomu bu kara üzüm çekirdeği tozu

arkadşlar bu kara üzüm çekirdeği nin birde kremi var etkisi aynımı acaba?

bu sefer de iştahım açıldı benim çok değil ama eskisine göre daha iştahlıyım belki yoğurtla yediğin için iştahın kesiliyordur.Ben sana 1 tatlı kaşığına koyup ağzına attıktan sonra suyla yutmanı öneririm .Ben öyle kullanıyorum,başlarda biraz zor gibi geldi ama şimdi alıştım ve çok kolay.tadı gelmiyor bile...

o şekılde yutunca tadı cok acı olmaz mı ya?ben ılk aldığımda bı tadına bakim dedım bı cımdık alıp ağzıma attım ama tadı uzun sure gıtmedı.pekı sen ole yeyınce mı iştahın acıldı.ben bu suanda hıç yemek yıyemıyorum yasenağlama bı çare bulmam lazım

o şekılde yutunca tadı cok acı olmaz mı ya?ben ılk aldığımda bı tadına bakim dedım bı cımdık alıp ağzıma attım ama tadı uzun sure gıtmedı.pekı sen ole yeyınce mı iştahın acıldı.ben bu suanda hıç yemek yıyemıyorum yasenağlama bı çare bulmam lazım

istahinin acilmasini istiyorsan bol bol aycicek cekirdegi citlet :) iyice istah aciyornaniknanik

o şekilde yiyince hiç acı olmuyor tadı hatta tadını bile hissetmiyosun.sadece kaşığa çok doldurunca boğuluyo gibi oluyorsun sırnaşık şeysırnaşık şey bende o yüzden kaşığı tıka basa doldurmuyorum.iştah için bişe diyemicem çünkü bir gün açılıyo bir gün kapanıyor

kızlarrr....

Benim yaklasık 2 ay oldu kullanalı ve resmen silikonlu gibiyim.İkizlerim bi dirileşti bi güzelleştiki sormayınn!!!!HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMMM...SAKIN BIRAKMAYIN..SABAH AKŞAM 1 ÖLCEK

kızlarrr....

Benim yaklasık 2 ay oldu kullanalı ve resmen silikonlu gibiyim.İkizlerim bi dirileşti bi güzelleştiki sormayınn!!!!HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMMM...SAKIN BIRAKMAYIN..SABAH AKŞAM 1 ÖLCEK

tweeda harikasın ya bunu duyduğuma çok sevindim peki bir şey soracam biz bu küç ü ilerde bırakırsak eskisi gibi sönerler mi birde senin sütyen değiştirecek kadar büyüdümüCADIARZU

X