Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

1 tatlı kaşığı küç 2 tatlı kaşığı yoğurtla yiyorum sabah akşam 10 gün oldu masajda yapıyorum ama bir sancım yok:1no2:

canim bende de aynisi ilk haftalar sizlamalar oldu ama regel dönemindenmis
malesef anlamadim gitti bizlerde neden olmoyor,bir cok arkadaslar ise yaradigini
yazmislar off yaaaÇok üzgünüm çoook

canlarımm işe yarıyo ewt sizin yapmanız gereken şeyler pozitif düşünmek düzenli sabah akşam kullanmak masaj yapmak büyüyecek inş ben 4 ay kullandım baya dolgunlaştı 4 cm büyüdüler şimdi nar çekirdeği kullanıyorum ara ara küç ü de kullanıcam tadına alışırsınız en güzeli suyla bende ilk başta hiç yiyemedim hazır pudink le yedim ama alıştım tadına alışırsınız pozitif olun büyüyecekler canlarım kendinize cici bakın allaha emanet olun arkadaşlar kaydirigubbakcemile5a.s.

gögüsleri büyüyen varsa lütfen yazsin nasil kullandigini
ben sabahlari ac karnina bir tatli kasigi su ile yutuyorum aksamlari da
ayni sekilde derdime bir care :KK43:((((

merhaba arkadaşım ben de üzüm çekirdeği bağımlısıyım.göğüslerimde fark edilir derecede dolgunluk var.önceleri sabah akşam birer tatlı kaşığı üzüm çekirdeğini iki tatlı kaşığı yoğurda katıp yerdim daha sonra sabahları yoğurt yemek zor geldiği için akşamları yatmadan önce iki tatlı kaşığı üzüm çekirdeğini yoğurda katıp yedim.hala da yiyorum yaklaşık bi 6 ay oldu. ben çok memnun kaldım.

alışmaya başladım kızlar ...suyla yutabiliyorumm.bu ara narda yiyorum büyücekler inanıyorummm:teselli:

ayrıca; arkadaslar, evlenince büyüyo deniliyo ama sizin büyümedi mi yaaaa???
Yok güzeLim 4yıLLık evLiyim çocuk emzirdikten sonra daha da küçüLüyor inan ki:S yada kişye göre değişedebiLir biLemiyorum.. :yerimseniben Ama bu uyguLamaLardan memnun kaLan çok görüLdüğü gibi.. en güzeLi denemek... isteniLen şeyLer koLay eLde ediLmiyor sonuçta

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
:nazar:
merhaba arkadaşım ben de üzüm çekirdeği bağımlısıyım.göğüslerimde fark edilir derecede dolgunluk var.önceleri sabah akşam birer tatlı kaşığı üzüm çekirdeğini iki tatlı kaşığı yoğurda katıp yerdim daha sonra sabahları yoğurt yemek zor geldiği için akşamları yatmadan önce iki tatlı kaşığı üzüm çekirdeğini yoğurda katıp yedim.hala da yiyorum yaklaşık bi 6 ay oldu. ben çok memnun kaldım.

merhaba benim de 2 ay oldu basliyali ilk baslar sizlamalar oldu ama
simdi bir degisIklIk yok malesef ,bende sabah aksam düzenli kullaniyorum
sende 6 ay sonra mi büyüme oldu ya galiba ben cok sabirsizim
insallah bizlerde memnun oluruz senin gibi canim ya:nazar:

arkadaşlar mraba ben yeni katldm aranza.burdaki mesajları tek tek okudm we denemekte yarar wardr dye bende aldım küç.bugün 6.günm kullanmaya başlıyalı.inş olumlu haberlr werrm.sizlere.byy

öle deme minish annelerimizin 75-80 miş evlenmeden önce şimdi 95-100

ama güzelim çoğu annelerimiz evlendikleri kiloda değiller ki e kilo alıp yaşlanınca haliyle büyüyodur...benim annem şuan evlendiği kilosunda ve 3 çocuk doğurmuş 50 kilo incecik ve göğüsleri de evlendiği zamankinden büyük değil yine küçücük ama sarkmış küçük göğüsleri war artıka.s

ama güzelim çoğu annelerimiz evlendikleri kiloda değiller ki e kilo alıp yaşlanınca haliyle büyüyodur...benim annem şuan evlendiği kilosunda ve 3 çocuk doğurmuş 50 kilo incecik ve göğüsleri de evlendiği zamankinden büyük değil yine küçücük ama sarkmış küçük göğüsleri war artıka.s

demekkii sen annene çekmişsin canım keşke bende anneme çekseydim az üyük olurlardı hevesleniyorum anneme senağlama

yaa arkadaşlar ben küç ü sabh akşam 1 tatlı kaşıgı su ile birlikte içiyorum.gece yatmadan masajda yapıyorm ama hç bi sızı yok.bi hafta oldu kullanalı.bazılar bi haftada agrı olmaya başlıyo demşti?ama bu arada cildim herzmankinden daha güzl görünyo küç sayesnde.bana bşka yönden yarar sağladı yani:KK43:

bn 10 gundur kullanıorm ilk bir hafta çok acıdılar ve hala az da olsa sızlıolar çok dolgunlaştılar umarım geçmez bu ve daha da ilerlerrrrr :)

..................................................................................

ewet kilo alıp büyüyenler de var ama herkesin büyümüyoki kilo almakla.hem öle olsa bizim de büyürdü.bide kiminin doğumdan sonra küçülüo kiminin büyüyo.şansa artık
mesela bi arkadaşım vardı bekarken 80 bedendi üzülürdü küçük die doğum yaptıktan sonra bi baktım o da gitmiş hiç kalmmamış
ama dümdüz olup doğumdan sonra nadide sultan olanları da gördüm
bu arada anneni kutlarım kilosunu muhafaza etmesi büyük göğüslere sahip olmaktan daha güsel bence.benim annecim de 60 kilocuk evlendiğinde 52 falanmış ama göğüsler 3-4 bedencik büyümüş :1shok:

sizin soyda var yahu :smiley-cool: genlerinizde büyüme hikmeti kaydirigubbakcemile2

....................................................................................

çok şükür anneme çekmişim teyzemin 80 halamın 75 :KK43:

benm şuan 75i zor dolduruyo.annem diyo ki senn yaşlarnda benm de küçücktü dyo.ama şmdi maşallahı war yani :uhm: acaba annemin şuan ki yaşına geldgmde benmde büyür mü.yani szce anneye halaya çekme ne kadr dogrudur?

ferhunde82 çok soru sordm ama bide senn 85 i zorluyo dye okumştm.sdce küç kullanark mı oldu.we kaç ay kullandn acil yardm ltfnnn

X