Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar,bende etkisini göstermeye başladı:)bı kaç gun unutmama rağmen ve bazen gündüzleri atladığım halde bu ikinci haftam ve gerginlik var ve süreklide sancılanıyorlar.büyüyecekler galiba:)bı kaç haftadır kullanan arkadaslar fikirlerinizi söylerseniz sevinicemm.:sm_cool:

mrb arkadaslar bende kuc kulaniyorum 5 bucuk hafta oldu , kucuk bi degisiklik var sanki :eek: umidimi kesmiyicem icmeye devam edicem 5-6ay bile surse...umarim hepimizinkiler buyur:Saruboceq:

küç kullanp göüsleri yumuşayan war mı arkadşlar?sertlik gtti bende sanki.ama masaj yaptgmda acıyo.büyüyo mu ki anlamadm

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben 2 aydır kullanıyorum hiçbir büyüme yoook? benim gibi olan arkadaşlar var mı?

yok cnm yaa eski styenlrm skmıyo.şuan küç kullanalı 11 gün oldu.dha çok yol kat etmem lazm bliyorm.en azından 2 ay fln kullanmam lazm.çk saol cnm bu arada

arkadaşlar göğüsler çekirdekle mekirdekle büyümez..anca iştah açar bazı besinler,iştahınız açıldıkça yersiniz,yedikçe de memişlerimize yağ olur ve büyür.tek mantığı budur...onun haricinde dıştan uygulanan bazı krem ya da egzersizlerle ancak varolan göğüslerinizi sıkılaştırabilirsiniz toparlayabilirsiniz..:1closedeyes:

benim göğüslerim 75A ve benim kilo bazen 51 den 53 e çıkınca göğüslerim büyüyo.taş gibi de oluyo.ama zayıflayınca sönüyo..yani hep değişken..ama ne olursa olsun okadar çok seviyorum ve kendimi okadar şanslı hissediyorum ki küçük göğüslü olduğum için..benim çevremde çok fazla erkek arkadaşım var ve hepsi de sağlam çocuklardır(yani yakışıklı ve kendini bilen kaliteli tiplerdir)küçük göğüsleri çok seksi bulurlar..büyük göğüslüler gücenmeyin ama bu gerçek...artık erkeklerin %80 i küçük göğüslerden yana..

yalnız şunu da belirteyim :bence boyutundan çok biçimi daha önemli göğsün.çünkü benim önceden çok güzel bulup da özendiğim arkadaşlarımın göğüslerini çıplak bi gördüm..aman yarabbim yanii..:1shok:halime bin şükür dedim..benim top gibi zannettiğim memeler meğerse biri anyada biri konya da ya da sarkık..kafamçokkarıştı ve buna çok fazla şahit oldum..işte ozman kendi göğüsşerimin ne kdar güzel olduğnu farkettim..ne ayrık ne sarkık...oohh benden seksisi yokkaydirigubbakcemile2
hem laf aramızda erkek arkadaşım da bayılıyo:lepi:
tekrar büyük göğüslerden özür dileyorum:eek:

Valla küçük göğüslüler %80 beğenilir büyük göğüslüler %20 beğenilir falan gibi bi oran veremem ama kimin neyi ne kadar beğendiği kimin umrunda? Sadece erkek arkadaşım beğensin yeter:) Ama küc'le büyümüyor kesinlikle o konuda haklısın. 2 aydır içiyorum tık yok..

Son düzenleme:
benim anlatmak istediim şu..eskiden beri herkese büyük göğüslerin makbul olduğu empoze edildi nedense.sanki küçük göğüslü olunca seksilikten kadınsılıktan uzakmışız gibi..biz kızların aklında hep erkek büyük göğüs sever diye kaldığı için şuan herkes kompleksli durumda.bence herkes bunu kabul etsin öncelikle.işte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum..aartık bunlar eskide kaldı,erkekler sadece doğallık ve sadelikten yanalar,masumiyet ön planda..küçük göğüsler de oyuzden daha revaşta.

zaten şööle de bişii var...hiçbir erkek için de uğraşamam kremlere bu kadar paralar verip..beni sevdiğini söyleyip ben küçük göğüslü olduğum halde büyük göğüslerden bahsediosa yolu açık olsun..bana çok çirkin gelio bunlar..ozaman biz de habire kaslı uzun boylu erkeklerden bahsedelim..onlar da bize kendilerini beğendirmek için habire kas yapmaya çalışsınlar...çok saçma şeyler..beni seven herşeyimle beğenir..

gully bencede haklısın cnm seven bütünüyle sever sevgi öle oran iyi buran kötü demekle olmaz bi bütün olarak sever insan ama işte biz kızlar bunlara takmıyo değiliz....

bizi sewen küçük gögüslerimizle sewsin sanki onların hiç kusurları yok.. bnce en önemlisi br bayann kendisinde eksk hissettiği yanlarını etrafa belli etmemesidir.

kesinlikle katılıyorum arkadaşlar..ben zamanında az takmamıştım göğüslerime..ama sonra deneyimle zaman geçtikçe anladım neyin ne olduğunu..dediğin gibi absolut önemli olan kendine güvenmek ve rahatsız olduğun şeyler hakkında karşı tarafa kusurunu belli etmemek.ve inanın bence oram şööle buram bööle diye bahsedince erkeklere çok itici gelio ve hatta bi bayan olarak bana bile çok itici gelio..hani derler ya boyu değil işlevi önemli diye..bu bayan için de erkek için de aynı..kendini satmayı,güzel taraflarını ortaya çıkarmayı bilmek gerekir..yoksa 95 memem olup da giydiğim kıyafeti üzerimde iğreti taşıyorsam,konuşmayı,sempatik olmayı,tutkulu olmayı bilmiyosam neye yarar yalnız başına 2 yağ kütlesinin bedenimde olması..
inanın benim o kompleeksimin geçmiyceğini sanardım hep ama geçti..çünkü karşımdakini ilk bakışlarımla,sıcaklığımla,konuşmamla,yeri geldiğinde cilvemle,aklımla ve giydiğim kıyafeti iyi taşıyıp,güzel yerlerimi ortaya çıkaran bazı küçük hilelerle etkilediğimi anladım ve sonuçta karşındaki insan da seni bütün olarak beğenmeye başlıyor..yani sakın yanlış anlaşılmasın kendimi övüyomuşum gibi..asla amaç bu değil..ben zamanında ayna karşısında herşeyimi çalıştığımı hatırlıyorum..en çok bna ne yakışıo diye..bunlar emek işi,kendini iyi tanımakla alakalı ve ne olursa olsun kendinizi sevmekle alakalı.yukarda arkadaşımın dediği gibi herkesin bir eksiği ve kendinde beğenmediği bişey vardır..ama erkeklerle aramızdaki tek fark onlar bizim gibi kendilerini ona buna anlatıp küçültmüyo...bırakın tek küçülen göğüslerimiz olsun..

bencedde haklısınızn bizi beğenen böle beğenmeli. ama bnm cnmı sıkan onun bunun beğenmesi değil. ki bnmde erkek arkdşm beğndni sölyo. annem falnda doğm yapnca büyür takma faln dyo. görntde büyük değil ama sarkıkda değil. dimdik duryo şekli yernde. bnm sıkıntım kndmle braz dha byük ve dolgn durmsnı istyrm kıyftlermde özllkle yazlıklarda hoş durmasnı istyrm.:eek:

bnm kz arkdslrmn hepsnnde gögüsleri bomba gibiydi bana nispet yapıp dekolte giyerlerdi ön plana cıkarrlardı önceleri ck moralm bozuldu sora bnde o eksikliği sacımla basımla makyajmla kapattm cok mtlym suanda keşke onlara şuram şöle buram böle olsa diye fire wermeseydim:)

bide asıl problemim sağ göğsüm büyük ama sol o kadar küçük ki normalde hep derler ölçüleri aynı olmaz biri diernden büyk olur die ama bnmkiler acaip sanki iki farklı insanın gögüsleri gbi:):)

acaba küçük olan göğsüne sürekli masaj falan mı yapsan canım ya..belki yine de bi etkisi olur ve biraz da olsa diğerine yetişir...gerçi hepimizin biri büyük diğeri küçük ama...

aramızda hala ne alaka diyenler varsa bu tespite ben de katılıyorum. ben ne zaman takmaya başladım göğüslerimi yakınımdaki herkes ayyy yine süperlerr ayyy yine taşşş gibiler diye gözümün dibine sokmaya başladı.. büyük göğüse özenenleri zaten hiç anlamıyorum, forumlarda 75b takıyorum 80 falan takıyorum çok küçük diyenler var çok şaşırıyorum. gullynin dediği gibi o kadar iri göğüslü hatunu bi de plajda görünce yok dedim en iyisi küçük göğüslü olmak, büyüklüğüne güvenip hiç bakmıyolar mı bilmem hakkaten biri anya biri konyaya gidiyo çoğunun. hem büyük olup hem de gayet düzgün şekli olan sayılı bir iki tane, allah bağışlasın diyoruz:)

eet cnm katılıyorm her satrına.80 takıyorum diyip hala küçk dye yakınanları anlamıyorumfisfisfis.hem gerçktn büyk göğüslülr zatn büyk dye pek bakmıyolar sanrm.benm artk küçk göüs takntm geçti bu arada.kçk göüsler hem daha diri ve dik oluyo.en azından sarkma olayımz yok

katılıyorumm zırrr byk olup şekilsz itici olucaına kücük olsun silikonlu sütyen takalım:)

X